Microsoft Publisher

Ne znam koji je to program, ali u sustini ti mozes da napravis pristojan sajt i u notpadu.
E sad samo je pitanje koji ces program da koristis da bi ti olaksao posao.
Ima ih mnogo, ali veruj mi nista bez Dreamweavera :idea:
 
Cek cek polako pricamo o sasvim dva razlicita programa od office paketa Front page je namenjen za izradu web sajtova, dobro ok. Nista nevalja "pod uslovom ukoliko radi pocetnik na njemu", drugi Office Publiser je za izradu cestitka pravljenje proracuna za firmu u elektronskoj formi, nista vise nema bitno kod njega sto bi zadovoljilo tvoje potrebe.

Bas kao sto je i @Loop preporucio, Macromedia dreamweaver sasvim dobar program za pravljenje, baziran na html, css, xml, java scripte... zadovoljice potrebe, i udri do zore!
 
Naravno macromedia je glavna na tom polju sa svojim dreamweaverom, a frontpage iliti sada publisher su cesti alati izrade stranica upravo zbog jednostavnosti, a i zbog implementacije u sam win, npr. Internet Explorer
 
Дакле: МОЖЕ или НЕ МОЖЕ?
Немојте да држите ствари на квачилу... Dreamweaver је мало компликован за почетника, зар не?
 
Rade012:
Дакле: МОЖЕ или НЕ МОЖЕ?
Немојте да држите ствари на квачилу... Dreamweaver је мало компликован за почетника, зар не?
Moze samo ako planiras da svi posetioci koriste IE. U Firefox-u i Operi nista ne izgleda kako si zamislio. Moj savet ti je da zaboravis taj program. Frontpage je bolji, ali potrudi se ti ipak sa DW
 

Slične teme


Back
Top