Najbolji gitarista svih vremena

Ko je najbolji gitarista svih vremena

  • Eric Clapton

  • Jimmy Page

  • Jeff Beck

  • Jimi Hendrix


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Za Santanu necu ni da komentarisem....nemoj biti smesna i retji to jos pred nekim...
Ne bih da zapocinjem bilo kakvu raspravu oko kvaliteta gitarista koji ne mogu ni da prismrde SRV -u...
a kad sam rekao :kad Stevie lupi po dzitri ko sto niko drugi ne moze" ...mislio sam na onaj njegov cuveni "udarac" ,ako znas na sta mislim...iskreno sumnjam... mojne se ljutis...
 
uf....ne mogu da poredim rock,metal,blues,jazz i klasicne gitariste ta ko da na dosadasnje post-ove nemam neki komentar; moji favoriti su:Angus Young,Steve Vai,Page,Paco de Lucia, skolnik i fridman( ne znam kako se speluje) a od domacih:Ljuba Ninkovic i Tocak
 
.pissbottleman:
Za Santanu necu ni da komentarisem....nemoj biti smesna i retji to jos pred nekim...
Ne bih da zapocinjem bilo kakvu raspravu oko kvaliteta gitarista koji ne mogu ni da prismrde SRV -u...
a kad sam rekao :kad Stevie lupi po dzitri ko sto niko drugi ne moze" ...mislio sam na onaj njegov cuveni "udarac" ,ako znas na sta mislim...iskreno sumnjam... mojne se ljutis...
Ne se ljutim :-) .Sorry, pogresno sam te shvatila za ono 'lupanje'...
No sve jedno, ukusi su ukusi.Peace, brother :lol:
 
.pissbottleman:
E svaka te cula !!!

Pa i ja gledam sve neki metalci pa reko da i ja stavim majstora....
Kad bi culi Litle wing sve bi im bilo jasno...kad Stevie lupi po dzitri ko sto niko drugi ne moze...ih...

Jes i to sto kazes........nikako covek da ubedi metalce da njihovi fanovi nisu ni prismrdeti ovakvim legendama kao sto je SRV....ali sta da se radi, njihov izbor........
 
Lil'_hell92:
Moze.I bolje.Npr Paco de Lucia.To je najbolji gitarista svih vremena.Iako svira na akustari.Po meni to moze da se poredi.Za tebe ne znam... :roll:

Ali ako hoces na elektricnoj neko da bolje svira, evo ti ga Carlos Santana.Covek ima odlicne pesme.


Jednom bese ovakva tema gde sam na pocetku rakao de je nezahvalno porediti gitariste u apsolutnom smislu. Klasicari, jazz-eri, pa i flamenco gitaristi (posto pominjes Paca) su daleko iznad rock muzicara u svakom pogledu i tu treba postaviti jasnu granicu.......porediti babe i zabe ne ide......
 

Back
Top