Najupechatljiviji dozivljaj

...vidoh gore...dopunio si themicu...ajd, kratko cu...

...ednom mi se desilo, da u sred sexa, promaya yako zalupi neka vrata u stanu...eto...bash smo se prepali...
...posle toga, heh, morao sam da ye nosim do telefona, da potrazimo strucnu pomoc, pa do kupatila, pa opet do kreveta...i tako...dugo smo se mazili...sad kad razmislim i nije bilo tako loshe...

...eh, kad bi se ponovilo...
 
hm...nezgoda...bila je zima...sneg...pre par godina..otisli smo na kalemegdan...i dobili napad strasti...pokusavali da nadjemo mracno mesto...zavukli se izmedju nekih zidica...blizu kojih je bio reflektor uperen u nas...nismo ga videli i imali smo utisak da smo u mraku...tj. u senci...
...kad smo zavrsili....sisli dole...krenuli kuci...mogli smo primetiti da je svako ko je prolazio jednim prilicno prometnim putem na kalemegdanu mogao videti sve...ali tad je vec bilo kasno... :)
...druga isto na kalemegdanu...u sred dana...opet napad strasti...u nekoj strazarskoj kucici...
pored koje je prolazila ekskurzija ..klinci iz osnovne...ali cini mi se da nas nisu videli...valjda... :)
...pa onda u kolima...kad su nas zamalo startovali panduri...i to ni manje ni vise nego interventna...to su bili stvarno minuti iscekivanja....
 
Ja bi volela da probam negde na javnom mestu...;)
Odukvek me je lozilo to da vodis ljubav negde gde neko moze da te vidi... To skrivanje je nekako zanimljivo.....
Jedno vreme sam imala trip da vodim ljubav u liftu..., ali sad me nesto to ne lozi...
 

Back
Top