Sta muskarce vise pali

...pa dosta nezahvalno pitanje s obzirom da se od tipa do tipa to razlikuje,a ujedno i zavisi koji detalj je devojka naglasila na sebi(pored ovih sto si ti navela ima jos dosta drugih...)Shto se mene tiche,to moze biti nachin na koji hoda,drzanje tela(npr ako joj je grudni deo izrazeniji,izbacheniji napred,a donji stomak i karlica povucheni unazad tako da joj guza izgleda totalno super,e kad vidim da neka cica tako stoji ili tako hoda,to mi je bruka...chak ne mora da ima neke bash extra obline...normalno,ako je stomachich blago zategnut,malo mekshi,bez plochica,vec samo da se nazire trbushni zid(bash detaljno:),pa josh pirsing....totalno cool:)))
 
Lice, ono da moze da prodje, ne mora da je lepotica,
grudi, pa da ne bude bas daska, ali i da ne bude muzara, e noge i zadnjica su mi najvaznije, dzabe joj i lepo lice i dobre grudi ako ima krive noge ili zadnjicu kao da je neko opalio tiganjom po istoj.
 
8) SVE JE BITNO I NISTA NIJE BITNO.KAKO GOD DA IZGLEDAS BITNO JE DA UVEK ISTAKNES ONO STO JE NAJBOLJE KOD TEBE.I UTEGNUTA ODECA I IZBACENE GRUDI NAS PODJEDNAKO PALE.A ZNAM DOSTA RIBA KOJE NE UMEJU DA ISKORISTE SVOJE PRIRODNE ATRIBUTE I UVEK KUKAJU ZA ONIM STO NEMAJU,A NE ISTICU DOVOLJNO ONO STO IMAJU. JAKO JE BITAN I HOD I DRZANJE I PONASANJE I SAMOPOUZDANJE,ALI SAMOPOUZDANJE SE NE SME PRETVORITI U ISFOLIRANOST.OVE 4 STVRI NE ZAVISE OD IZGLEDA A JAKO PUNO UTICU NA SEXIPIL NEKE RIBE 8) RAZMISLI O TOME 8)
 
FACA:
8) SVE JE BITNO I NISTA NIJE BITNO.KAKO GOD DA IZGLEDAS BITNO JE DA UVEK ISTAKNES ONO STO JE NAJBOLJE KOD TEBE.I UTEGNUTA ODECA I IZBACENE GRUDI NAS PODJEDNAKO PALE.A ZNAM DOSTA RIBA KOJE NE UMEJU DA ISKORISTE SVOJE PRIRODNE ATRIBUTE I UVEK KUKAJU ZA ONIM STO NEMAJU,A NE ISTICU DOVOLJNO ONO STO IMAJU. JAKO JE BITAN I HOD I DRZANJE I PONASANJE I SAMOPOUZDANJE,ALI SAMOPOUZDANJE SE NE SME PRETVORITI U ISFOLIRANOST.OVE 4 STVRI NE ZAVISE OD IZGLEDA A JAKO PUNO UTICU NA SEXIPIL NEKE RIBE 8) RAZMISLI O TOME 8)

Ovo je prava stvar. Pa svet je pun nikakvih riba koje svojim samopouzdanjem ubede muskarce da su strava. Kao i obratno, naravno... super zenska, a sva potuljena...
 
Definitivno struk i lepa zadnjica,a sto se tice grudi,cini mi se kao da postoji neka zabluda.
Nije bitna velicina grudi,vec oblik lepota.I velike grudi znaju da budu..vrlo lose..ako si opustene,ili tako nesto,a male grudi prelepe ako su kruskaste(i ako nisu bas male)
Naravno najlepse su velike i lepe,ali to su jedne u 5000.
 
Naravno da su nama grudi najbitniji atribut ali to je samo jedan. Tu su jos uzan struk, zategnut (ne nabildovan) stomacic, duge i skladne noge, okrugla, ne precvrsta ali ni mlitava zadnjica,lep vrat..i na kraju sve to skupis i uporedis sa licem (bez toga nista).
Dakle ja bih ipak izabrao onu "mrsaviju" varijantu ali samo zato jer ima vise ispunjenih zelja :) (ipak su velike grudi velike grudi :twisted: )
 
Prijatelju svaka cast! Lepo je videti da jos postoji ljudi koji umeju da povezu dve tako normalne stvari i sklope mozaik...... Skoro me neko nije tako odusevio! Ljudi ih cesto previde a od filozofije nema leba! Cao
 
hmmm ja mislim da nije sve u izgledu, naravno da je izgled isto bitan ali ne toliko koliko karakter doticne osobe, dzabe ako izgleda super a karakter, ponasanje i ostalo nisu ni za ku*ac, mislim da muskarce najvise pale jednostavne i skromne devojke, jel gresim u tome?
 
Muskarce za sex pali kad riba hoce da im da na jedan, dovoljno je da moze da prodje fizicki. Vecina ne voli da se smara za nekakvim zavodjenjem. Znaci kolike sise ima, da li ima duge noge i ostalo potpuno nebitno, osim ako se posmatra sa distance i u nemogucnosti je da je kresne.
A na duge staze pali ih nesto pedeseto tj. izludjuje ih nesto pedeseto.
icon_jokercolor.png
 

Back
Top