500 NAJBOLJIH TECHNO PESAMA SVIH VREMENA

Techno su pesme???? :shock: :shock:
UUuuuuaaaaauuuuu.... pesme... :shock:
Skoro ne cuh nista bolje. :lol:
Kakve pesme, to cak nije ni muzika, vec softverska orgija+besomucno grebanje ploca nekih celavaca sa lampicama na glavi.

"... ali zato kraj WC-a stoji jedan sto prodaje tablete, krknes dva komada i sve ti je veselo u PM.."

U cilju ocuvanja zdravog razuma, te kako se sa ovakvim manijacima ne bi mracili mladi umovi, predlazem da se tema obrise. A sve u cilju prevencije i zdravlja svih nas.
 
nikodim:
Techno su pesme???? :shock: :shock:
UUuuuuaaaaauuuuu.... pesme... :shock:
Skoro ne cuh nista bolje. :lol:
Kakve pesme, to cak nije ni muzika, vec softverska orgija+besomucno grebanje ploca nekih celavaca sa lampicama na glavi.

"... ali zato kraj WC-a stoji jedan sto prodaje tablete, krknes dva komada i sve ti je veselo u PM.."

U cilju ocuvanja zdravog razuma, te kako se sa ovakvim manijacima ne bi mracili mladi umovi, predlazem da se tema obrise. A sve u cilju prevencije i zdravlja svih nas.



Pa znas kako....nisu bas sve techno...mislim Snap, 2 Unlimited, Moloko, Robert Miles...ima tu raznih izvodjaca...
Uostalom, ko tebe tera da skidas tu muziku ?
Nisam ni trazila VASE misljenje vec misljenje MODERATORA...
 
Mirjanadz:
Pa znas kako....nisu bas sve techno...mislim Snap, 2 Unlimited, Moloko, Robert Miles...ima tu raznih izvodjaca...
Uostalom, ko tebe tera da skidas tu muziku ?
Nisam ni trazila VASE misljenje vec misljenje MODERATORA...


Obzirom da vec nekoliko godina sanjam da budem moderator, ocajavam u nepresusnim molitvama i postu... Cim pobedim na prvim parlamentarnim izborima zvanicno ukidam te tehnoze...

Mada, Robert Miles ima jednu dobru stvarcicu... mislim da se zove Child... ili tako nesto.
 
Mirjanadz:
Pa znas kako....nisu bas sve techno...mislim Snap, 2 Unlimited, Moloko, Robert Miles...ima tu raznih izvodjaca...
Uostalom, ko tebe tera da skidas tu muziku ?
Nisam ni trazila VASE misljenje vec misljenje MODERATORA...

Cudno je sta ljudi sve podrazumevaju pod techno mjuzom...
Pa i Moloko mi nekako tu ne ide...

Mozda gresim, ali navikla sam da ljudi u pojam techno muzike ubrajaju nesto drugo...
Ipak mora da se napravi neka razlika izmedju toga i house muzike...
Za mene je Snap i 2Unlimited vise neki disco- house... Mada tesko da moze i tu da se ubroji...

A techno... Chris Liebing, Sven Vath, Mauro Picotto i slicno...
 
nikodim:
Techno su pesme???? :shock: :shock:
UUuuuuaaaaauuuuu.... pesme... :shock:
Skoro ne cuh nista bolje. :lol:
Kakve pesme, to cak nije ni muzika, vec softverska orgija+besomucno grebanje ploca nekih celavaca sa lampicama na glavi.

"... ali zato kraj WC-a stoji jedan sto prodaje tablete, krknes dva komada i sve ti je veselo u PM.."

U cilju ocuvanja zdravog razuma, te kako se sa ovakvim manijacima ne bi mracili mladi umovi, predlazem da se tema obrise. A sve u cilju prevencije i zdravlja svih nas.

A kada se ožedni od droge onda se kupuje česmovača.Mada,ja sam čuo da na takve
'svirke' izlaze moderne emancipovane devojke.E sad ako nadješ neku koja je gutnula ili
neku koja 'kapira fazon' možeš i da lepo prodješ,ali pod uslovom da imaš one uske
metrosexualne majice,pa odete kuci da slušate ploče.Tehno ploče!Nikada neću biti cool.
 

Back
Top