Mars kvadrat Saturn???

beba_toronto

Ističe se
Poruka
2.642
What's up with that???!!!!!! :-D :evil: :lol:

Pricala sam s nekim tipom,koji kaze da je astrolog, sad to je diskutabilno :)))
kaze o nekoj zenskoj koja mi je inace bivsa prijateljica (ne znam sta se njoj muti u glavi ali otom potom:)))), pa kaze da ona ima u natalnoj Marsa i Saturna pa na cose (sto rece tako pesnicki skoripijo-gladnica)...i kaze covek da je to nesto STRASNO, ako neko ima taj aspekt u natalnoj...inace ona je astrolog i kaze da je to jako nezgodno:)

inace , ja kad pogledah pa imam ga i ja :)))
Inace ta devojka je u fazonu, jedan dan vas voli i salje vam poljupce i ne moze bez vas...a sledeceg dana vas je oterala u pm, bez objasnjenja zasto...nego eto tako, doslo joj:)))))
Steta sto nemam njene podatke...ali nisam trazila, jer ona je astrolog...a mislila sam, pa kasnije dobre smo drugarice ostacemo zajedno zauvek....ali corak :))))
 
Bebo ...ovo ti je odlicno postavljeno.
Mnogo ljudi muku muci u kombinaciji ta dva "zlotvora".
Evo cim ugrabim malo vremena pisem.

Na svu srecu kod mene se ne dodiruju.No moram da kazem strepela sam od tog kvadrata u decembru.Tranziti su bili ,Mars u biku 90 Saturn u lavu, pa sve oko 10 stepena.

Meni je Mars u skorpiji na 10 stepenu, bas u 5(sport), medjutim ne lezi vraze i pored svog opreza igrajuci na jednom kvazi turniru blesavi Pikado, sredila sam sebi parcijalnu frakturu misica.

Da ne verujes.Nikada u zivotu nista nisam lomila, a pogotovo ne misice.Ja plivac.
Ali jbg. previshe akcije(5 sati neprekidno), a Saturn zid, jos u mom znaku ne dozvoljava akciju.

I tako...nakon dva meseca evo sve je pod kontrolom.

Primetite pogotovo Vi koji ga imate natalno, svaki tranzitni spoj ce delovati.
 
oh blah, i onda mi svi kazu da pisem nesto....a ja imam marsa pa na cose sa saturnom u toj trecoj kuci , plus mi je ovan ukljesten u prvoj, pa sve tako na cose sve zivo nista okruglo:))))
eto...sad znam sta mi je...hvala vam puno...
samo da otkrijem kako da udjem u te ukljestene zaobilaznim putem i da zeznem te kvadrate:)
 
jedem_skorpije_za_dorucak:
Bebo ...ovo ti je odlicno postavljeno.
Mnogo ljudi muku muci u kombinaciji ta dva "zlotvora".
Evo cim ugrabim malo vremena pisem.

Na svu srecu kod mene se ne dodiruju.No moram da kazem strepela sam od tog kvadrata u decembru.Tranziti su bili ,Mars u biku 90 Saturn u lavu, pa sve oko 10 stepena.

Meni je Mars u skorpiji na 10 stepenu, bas u 5(sport), medjutim ne lezi vraze i pored svog opreza igrajuci na jednom kvazi turniru blesavi Pikado, sredila sam sebi parcijalnu frakturu misica.

Da ne verujes.Nikada u zivotu nista nisam lomila, a pogotovo ne misice.Ja plivac.
Ali jbg. previshe akcije(5 sati neprekidno), a Saturn zid, jos u mom znaku ne dozvoljava akciju.

I tako...nakon dva meseca evo sve je pod kontrolom.

Primetite pogotovo Vi koji ga imate natalno, svaki tranzitni spoj ce delovati.

a ja sam se bila izlomila posteno, pre 7 godina, i jos uvek imam posledice od toga..
mislim od glave do pete :)))
 
Saturn u širem kvadratu sa Merkurom koji je kod tebe vlada III i VII. A pored njega ono što je najsimptomatičnije jeste par kvinkunksa.

Tranzitni Mars na 29, stepenu koji između ostalog ukazuje na destrukciju, u kvinkunksu sa tvojim natalnim Saturnom na 29. Riba. A taj natalni Sat je u konjunkciji sa Kironom u I polju - veoma lično.

Vladar tvog Saturna u Ribama je Neptun - tranzitni Rx Neptun na 29. Jarca je takođe u kvinkunksu sa istim Marsom na 29 Lava.

Isti tranzitni Neptun (vladar tvog Asc) je bio u kvadratu sa tranzitnim Saturnom.

Pored toga i Kiron ukazuje na povrede, a kod tebe je ličan, u ovom slučaju se nalazi tačno na Neptunu koji je vladar tvog Asc.

Olakšavajući faktori su Fortuna veoma blizu tvog Sunca (sreća u nesreći) i Merkur koji je u trigonu sa tvojim natalnim - možda si nekim svojim veštim postupkom sačuvala sebe većih problema.

E sada se ja pitam gde se ta nesreća dogodila jer sam radila solar i za Bgd, gde si rođena ako me sećanje ne vara, i za Toronto... pa se pitam koji od ta dva da uzmem u obzir? Kako je u Solaru za Toronto vladar solarnog Asc Merkur na 29 Raka... to može biti jedna od slika situacije o kojoj govoriš. On je i u Solarnoj karti u kvadratu sa Saturnom od svega 2 stepena orbisa, Kiron je u III polju i kvadratu sa Uranom, a jedan od vladara III polja Mars je u kvadratu sa Mesecom baš u orbisu od 3 stepena. I pored toga, još jedna situacija koja mi možda ovaj Solar čini očiglednijim a to je solarni Asc u tvom natalnom VI polju za razliku od drugog za Bgd (taj solarni Asc je u tvom natalnom VIII). Sada gledajući - i ovaj ima neke faktore koji nisu zanemarljivi - vladar III je Uran koji je u onom gore navedenom kvadratu, jeste Rx ali je u svom sedištu. Vladar Asc (jedan od njih), Mars je na vrhu VIII a vladar sekundarni je Jupiter u IV u Ribama što može reći da si provela dosta vremena u kući te godine. Dakle, šta kažeš Bebo, gde se sve dogodilo?
 
Mady desilo se u Torontu..
a rodjena sam u Beogradu.
i da dodam jos nesto, mada ne znam da li da pricam javno, ali nema veze..
rekli su mi da necu nikad vise u zivotu moci da hodam, a ja sad mogu da trcim i uz stepenice, pomalo ali mogu:)
i..ja sam sama sebe izlecila:))
hvala mady sto si se potrudila oko toga...zahvalna sam ti do groba..ljubac:)))
i jedacici skorpija takodje isto i big loving hug...i am gonna love you both till the rest of my life, cmok:)
 
Meni su uvek eklipse znak za neka veca desavanja, kao i direkcije.
Mady sve je to tako kako kaze, ali popgledaj i ovo.

U direkcijama je tvoj Saturn te godine stigao 1 stepen bika.Tranzitni se nalazi na tom mestu na danu nezgode.Sunce u direkcijama na 12 vage.
Dan pre toga 5.10.1998 je na nebu eklipsa Sunce 12 vage-Mesec 12 ovna.Sunce se nalazi na direkcionom stepenu sunca.
Uran-Pluton u direkcijama ulaze na 18 stepen vage.
Tog dana Merkur tranzitira upravo to mesto.(saobracajke)
Tranzitni Pluton opozicija Venera natalna.(koja se nalazi natalno u tvom 3 polju.)
Jos da dodam da je tranzitni Uran na 8i53 vodolije, na vrhu tvog 12 polja(natalno).Inenada zavrsavas u bolnici.

E sada pitanje je dali bi se dogadjaj zbio da je bila u domovini.
Pluton je tranzitno ulazio u 9 polje(inostranstvo).
 
ju, ju, ju i ja imam kvadrat saturna i marsa, a bogami i saturna i jupitera :( uplasiste me silno! ali ja nikada u zivotu nisam nista polomila, znam da ima vremena za sve, heh, ali volela bih ako bih mogla da izbegnem lomove te vrste... mars 27.stepen i jupiter 21. stepen su mi u konjukciji (i jos je i hiron 27.stepen tu sa njima) u ovnu u 10. kuci, a saturn mi je u raku na 20 stepeni, u 12.oj...
bebo, crna, kako se izlomi tako?
 
svetlanke:
ju, ju, ju i ja imam kvadrat saturna i marsa, a bogami i saturna i jupitera :( uplasiste me silno! ali ja nikada u zivotu nisam nista polomila, znam da ima vremena za sve, heh, ali volela bih ako bih mogla da izbegnem lomove te vrste... mars 27stepen i jupiter 21 stepeni su mi u konjukciji (i jos je i hiron 27stepen tu sa njima) u ovu u 10. kuci, a saturn mi je u raku na 20 stepeni, u 12.oj...
bebo, crna, kako se izlomi tako?

evo sad cem vam kazem, na priv ;)
 
beba_toronto:
What's up with that???!!!!!! :-D :evil: :lol:

Pricala sam s nekim tipom,koji kaze da je astrolog, sad to je diskutabilno :)))
kaze o nekoj zenskoj koja mi je inace bivsa prijateljica (ne znam sta se njoj muti u glavi ali otom potom:)))), pa kaze da ona ima u natalnoj Marsa i Saturna pa na cose (sto rece tako pesnicki skoripijo-gladnica)...i kaze covek da je to nesto STRASNO, ako neko ima taj aspekt u natalnoj...inace ona je astrolog i kaze da je to jako nezgodno:)

inace , ja kad pogledah pa imam ga i ja :)))
Inace ta devojka je u fazonu, jedan dan vas voli i salje vam poljupce i ne moze bez vas...a sledeceg dana vas je oterala u pm, bez objasnjenja zasto...nego eto tako, doslo joj:)))))
Steta sto nemam njene podatke...ali nisam trazila, jer ona je astrolog...a mislila sam, pa kasnije dobre smo drugarice ostacemo zajedno zauvek....ali corak :))))

ustvari nemam ga....posto je ovo stara tema, a iz nekih razloga htela sam da je vratim,
prvo, hocu jos jednom da je procitam, drugo tada sam mislila da ima marsa na cose sa saturnom, pa sam posle naucila da ustvari nemam taj aspekt jer je orbis prevelik...
a zena o kojoj je rec ima egzaktnu kvadraturu marsa i saturna , mars na 4 stepenu vodolije i saturn na 4s Bika....
 
Mars kvadrat saturn?Imala sam ga u solaru za ovu godinu i to jos sat konj mesec u 8 i sve to kvadrat mars.Uzas.Samo kad mi je prosla ova godina.Emocije katastrofa,brinula sam se samo zbog bolesti.Doneo mi je strasno trovanje,mes opzicija neptun,plus sve ovo u solaru.Jeste strasno pogotovu za one koji to imaju natalno,i to ce se najcesce aktivirati ako takvi izazovni aspekti budu u solaru
 
shirina:
Mars kvadrat saturn?Imala sam ga u solaru za ovu godinu i to jos sat konj mesec u 8 i sve to kvadrat mars.Uzas.Samo kad mi je prosla ova godina.Emocije katastrofa,brinula sam se samo zbog bolesti.Doneo mi je strasno trovanje,mes opzicija neptun,plus sve ovo u solaru.Jeste strasno pogotovu za one koji to imaju natalno,i to ce se najcesce aktivirati ako takvi izazovni aspekti budu u solaru

a kad ces ti meni da tumacis karticu, obecala si, pa te nema;)))
 
Ovaj aspekt je veoma los.
U udzbenicima pise da je to aspekt kroz koji se "djavo spusta na zemlju".
Posto imam nekoliko poznanika sa ovim aspektom pokusacu da vam jednostavno objasnim
sta to znaci.

Ove osobe su vrlo nervozne, a iz te nervoze se javlja mrznja (citaj "zlo").
Ono sto je problem jeste sto oni nisu svesni da je njihov mentalni defekt izvor te mrznje vec je projektuju na ostale ljude pa su ubedjeni da su u stvari ostali ljudi takvi i da njima misle zlo. Tako daju sebi razlog da svoju mrznju jos vise pojacavaju i sve se vrti u krug.

Prilicno su zajedljivi i negativni. U medjuljudskim odnosima su prave zlice, cak i kad nisu ljuti.
To je nekad vrlo zabavno i simpaticno ali najveci deo vremena su to jako, jako teske osobe.

Ako je u natalu kojim slucajem Neptun naglaseniji, svako od ljudi koji nosi ovaj kvadrat ce stihijski poceti da zivi Neptuna, tj. povuci ce se u sebe i izbegavace spoljni svet sto je vise moguce, jer ih spoljni svet ne voli bas zbog toga sto su takvi.

Ako Neptun nije naglasen povlacenje se nece desiti, ali ce oni teziti da ovaj aspekt izbegnu zivljenjem neke jace pozitivne planete iz natala ako je ima.

Zivotni zadatak ovih ljudi je da prevazidju ovaj kvadrat tj. da nauce da ne budu nervozni i zli cak i kada su drugi zli prema njima.

To ce najlakse postici ako uce od nekoga ko to prirodno zna, a to su oni koji imaju mars i saturn u dobrom aspektu. Znaci treba da provode vreme sa njima.
 
Ja imam ovaj aspekt i ne osecam ga ovako kao sto je navedeno...Zaista nisam zlica i prilicno me zamara da se bavim razlicitim stvarcicama vezanim zlo...
Mars mi je u prvoj kuci na 27. stepenu riba, a saturn je u 10. kuci na 28. stepenu strelca.
Isto tako Uran mi je na samom Saturnu pa je i Uran kvadriran od Marsa.
Neptun mi jeste naglasen jer je vladar asc a isto tako ima sekstil sa samim asc kao i sa vladarem mog znaka raka tj. sa mesecom.

Nikada nisam osecala mrznju....Mozda samo bes koji prodje nakon sto se razresi problem. Ovaj bes vise pripisujem Neptunu(vladar asc) koji je u zvezdanoj maglini facies koaj je negativna i cesto razarajuca po nosioca.

Cula sam vec za ovaj aspekt kao veoma los...Ali nisam ga osetila u nj. punoj snazi kao sto bi trebalo .
Da li znate sta bi moglo da izazove neispoljavanje ovog aspekta??
 
Pozz svima! :D
I ja imam kvadrat Saturna i Marsa.Tezak je pretezak,tacno.Meni je Saturn u 10. na 25 Ovna a Mars u prvoj na 27stepeni Raka.ASC. mi je na 24 Raka.A Neptun maksimalno koristim iz 5.
Mislim da bi pomoglo da se bavim nekim sportom,da bih tako zadovoljila tu energiju mrznje i sukoba iako nisam u zivotu imala te porive ali ne mogu reci -nikada.Naravno da svako "mrzi" druga iz skole,koji ga napuni snijegom ili potapa,igrajuci se u vodi.To je sekundarno osjecanje,koje proizvode tranziti,shodno dobu u kojem smo,ali TO ipak postoji-pa ljudi smo.
Malo sam se raspricala,a ono sto me ineresuje je preporuka-za moje bavljenje nekim sportom.Po pitanju Marsa u Raku,mogao bi biti ples,ali kakav ili da se "bacim" Saturnu pod noge?I kako?Kako pomiriti ovaj aspekt "krvne osvete"? :-(
Jos jedno pitanjce. . . ne vidim da imate linkove astro-karti,mislim vrlo je tesko nekima i opisati kako i sta a pogotovo diskutovati. . . :wink:
 
aria:
Pozz svima! :D
I ja imam kvadrat Saturna i Marsa.Tezak je pretezak,tacno.Meni je Saturn u 10. na 25 Ovna a Mars u prvoj na 27stepeni Raka.ASC. mi je na 24 Raka.A Neptun maksimalno koristim iz 5.
Mislim da bi pomoglo da se bavim nekim sportom,da bih tako zadovoljila tu energiju mrznje i sukoba iako nisam u zivotu imala te porive ali ne mogu reci -nikada.Naravno da svako "mrzi" druga iz skole,koji ga napuni snijegom ili potapa,igrajuci se u vodi.To je sekundarno osjecanje,koje proizvode tranziti,shodno dobu u kojem smo,ali TO ipak postoji-pa ljudi smo.
Malo sam se raspricala,a ono sto me ineresuje je preporuka-za moje bavljenje nekim sportom.Po pitanju Marsa u Raku,mogao bi biti ples,ali kakav ili da se "bacim" Saturnu pod noge?I kako?Kako pomiriti ovaj aspekt "krvne osvete"? :-(
Jos jedno pitanjce. . . ne vidim da imate linkove astro-karti,mislim vrlo je tesko nekima i opisati kako i sta a pogotovo diskutovati. . . :wink:

Imali smo, samo je moderator obrisao sve to....
pitaj njega, on misli da ne treba...
on ti je bog i batina...i voli da tumaci aspekte,samo sto ga nema nije mi jasno, a ljudi se ubice od pitanja :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:
 
Aaaa? Sta rece? :confused: :-( :-? :-( pa vidi li on tuznih i konfuznih lica? ne ne vidi :-x ALI,onda cemo da ga lijepo zamolimo :D da se predomisli i da nam objasni i dozvoli postavljanje nasih karti i kartica da bi se :shock: a sigurno ce nam dozvoliti,vidjeces ;-) jer uopste nema smisla imati " Astrologiju" bez linkova :roll:
E sad ako moderator nesto zna o aspektima,pusticemo covjeka da nas tumaci,jel tako. .
 
aria:
Aaaa? Sta rece? :confused: :-( :-? :-( pa vidi li on tuznih i konfuznih lica? ne ne vidi :-x ALI,onda cemo da ga lijepo zamolimo :D da se predomisli i da nam objasni i dozvoli postavljanje nasih karti i kartica da bi se :shock: a sigurno ce nam dozvoliti,vidjeces ;-) jer uopste nema smisla imati " Astrologiju" bez linkova :roll:
E sad ako moderator nesto zna o aspektima,pusticemo covjeka da nas tumaci,jel tako. .

Stara tema o postavljanju slika natalnih karata je zatvorena zato sto je tema
odlazila u pogresnom pravcu...Otvorite novu i nema problema..
 

Back
Top