Postovanje 3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
frozen1982:
Pera misli da je najveci frajer na forumu,Anakinka i Raindog se ne slazu.Pera isproziva Anakinku da ima malu platu...Anakinka i raindog ga isprozivaju da je lagao oko faksa...to ti je kraca verzija...jel si gledala nekad Dinastiju?Isti princip.
Pera ne misli da je najveci frajer... jer Pera nije uobrazen i isfoliran za razliku od vecine forumasa, koji se hvale svojim ibesprekornim izgledom, penisom od 30cm, i 1000-ama zena koje su pale pod njihovom grandioznoscu... A Pera to nikad nije radio niti ce raditi... mada ima bolje osobine od 90% njih koji to pricaju.

Drugo mislim da su ovde mene kao prozivali za malu platu i da sam stipsa, da nemam nista i tako... A ispalo je da imam zaradu i ostale materijalne vrednosti vise od 90% ljudi ovde.

Trece ja nikad nisam lagao u vezi faksa... i svima sam rekao sta sam zavrsio... Cak i vise puta napisao na forumu... Tako da je cista laz da sam ja nesto lagao...

Tako da licemere i lazove ne volim...
 
Petar_Pan:
Rodjen u NS-u i vecinu svog zivota tu i ziveo, sad trenutno u Sremskim Karlovcima 13 km od NS-a.
Inace radim trenutno u 2 firme. Obe vrlo jake, sto potvrdjuju i platice, putovanja i goscenja u restoranima itd...
Takodje i fizicki izgled uopste nije sporan jer sto se kaze genetika je cudo... a jos kad se ubaci i malo bavljenja sportom onda se dobije jedna lepa i zdrava slika... Koju su svi imali priliku da vide...
...
ovo je ubedljivo najjace
 
Storm Cloud:
Да резимирамо,

Петар је толико испрозивао људе да су камионџије, зидари, ... све хвалећи се својим високим образовањем, да му је после дошло зло кад је требало да призна коначно које је то силне школе завршио. Е, а онда је почео да се фемка к'о сеоска млада, на десетак страна, па све као није диплома важна, ко њу још гледа, цене се неки други квалитети, он их има све, поносан је на оно што јесте... а сурова истина је да се стиди после свега да призна да је завршио вишу школу и да пола испроизване форумске популације има више образовање од њега, чак и они који још нису ни завршили са школовањем, а млађи су од њега неколико година.

Али, пошто се диплома нигде не гледа, то све није важно. Он је живи доказ, јер очигледно ради на веома озбиљном, одговорном и одлично плаћеном радном месту, за које није била потребна чак ни та диплома више школе. Важно је ко је променио више фирми. О квалитетима и способности радника који до своје 31. промени петнаестак фирми беспотребно је говорити. Сигурно је руководеће људе у тим фирмама било просто срамота да такав квалитетан кадар задрже, јер су увиђали колико му нико није дорастао.

Ја сам свакако последња која о свему томе треба нешто да прича, пошто сам само шалтеруша на железничкој станици. Мислим, до скоро нисам ни знала да тамо радим, али пошто тако каже таква величина као што је Петар, ко сам ја да га демантујем? Тако ми и треба кад сам завршила факултет у 23. години.

Ај' живели ви мени, одох да издајем карте за воз!
Odgovori ti meni na jedno pitanje:
Jel sam ja tebi lepo jos pre 2 godine rekao sta sam zavrsio i koju diplomu imam ili sam nesto sakrivao i mutio?

Storm ja sam isprozivao ljude da su to sto jesu... ali tek posto su oni mene napadali i vredjali... Daklem odgovaram istom merom...
Inace Sinke jeste kamiondzija i jeste neobrazovan... a kad lik koji 16 sati dnevno provodi na forumu meni kaze da sam ja parazit... e onda cu da mu odgovorim... da shvati gde je i sta je...

Isto kad me i krvolok zeza za pare... a ima ih 5 puta manje nego ja... Tad se tim ljudima mora nacrtati da shvate svoj nivo...

Da Storm ja radim na poslu kakvom radim: odgovornom, dobro placenom... i sto ti imas neki podcenjivacki stav povodom toga? Jel ti krivo? Mislis da je neistina? Sto si napisala to sto si napisala? To jeste surova istina. A ajd reci ti nama surovu istinu gde ti radis i kolika je tebi plata? Sta ti posedujes od materijalnih stvari kad se smatras podobnom da druge prozivas?

Takodje mislim da je bitna stvar imati radnog iskustva i raznoraznog znanja iz vise oblasti, tako da je PLANSKO menjanje firmi i NAPREDOVANJE za mene pozitivna stvar. Mnogo bolje od onih kancelarijskih moljaca koji ceo zivot u jednoj stolici provedu.

I mogla bi ponekad da razumes salu i zezanciju... Procitao sam ranije da si pisala da si cula da si salterusa na z. stanici pa sam te zezao na taj fazon. A ti se primila ko hepo kockica. :lol:
 
HAHhHHAHAHAHAHHAHA vidim ja da se vi ovde ludo zabavljate,....
d040.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top