Logest

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dr.koki

Aktivan član
Poruka
1.232
Moja devojka je pocela pre neki dan da pije logest. E sad mene interesuju vasa iskustva sa logestom. Znaci znam sve sa medicinskog gledista u vezi tog leka, samo me intereuje licno iskustvo. Da li je neko ima nezeljene efekte, kakvi su? Da li se nekom desilo da nije uspeo logest :( ? Please napisite po nesto
 
...Kontraindikacije :
- nemojte davaiti, svojoj devojci (zeni)...

...Nus efekti :
- sad si nahebao, ima te yuri po kuci...

...kako e u Nish...?...
 
Moja drugarica je to pila. Rezultat: zastita (mozda) dobra, a raspolozenje takvo da mi se nije druzilo s njom neko vreme: razdrazljiva, stalno place i kuka, izmislja razloge za svadju - a inace nije konfliktna licnost... .
 
imam 2 drugarice koje su pile Logest :
prva--ugojila se 3-4 kg, i stalno joj je bilo muka od njih
druga--osecala se odlicno, bez ikakvih problema, ciklus joj se sredio

pilule razlicito deluju , svako je prica za sebe
 
A zastita kakva je? Jel mogu da budem siguran a ne da skacem svaka dva minuta kad mi pukne kondom ko da sam vrelom vodom poliven i onda u 3 ujutru u apoteku po postinor.
 
dr.koki:
Moja devojka je pocela pre neki dan da pije logest. E sad mene interesuju vasa iskustva sa logestom. Znaci znam sve sa medicinskog gledista u vezi tog leka, samo me intereuje licno iskustvo. Da li je neko ima nezeljene efekte, kakvi su? Da li se nekom desilo da nije uspeo logest :( ? Please napisite po nesto
Poslednje 4 ribe sa kojima sam bio su koristile/koriste logest.

Bez brige 100%

A one nisu imale nikakve negativne aspekte. Niti bolovi, niti gojenje... nista.
 
dr.koki:
A zastita kakva je? Jel mogu da budem siguran a ne da skacem svaka dva minuta kad mi pukne kondom ko da sam vrelom vodom poliven i onda u 3 ujutru u apoteku po postinor.
Ako ti devojka koristi logest baci kondome u djubre (ili ih cuvaj za analni seks).

I svrsavaj do mile volje (pod uslovom da ona pije redovno pilule u isto vreme svaki dan)
 
dr.koki:
Klizavo. Ma dobro je, samo da nemam da spremam ovu ebenu anatomiju, a ona me u isto vreme juri po kuci.
...Ma uzmi atlas iz anatomije, i opauchi e po glavudzi...Yosh ako imadesh Ruski atlas...
...yoy...u moye vreme su bili bash poteshki...
...Evo yosh edan savet, neje moy, od brata B.Chorbu :

...Ya ye prvo, onesvestim, pa yoy onda mirno ....... ... :D ...

...e yosh edan...savet...bac yoy te pilule...napravi edno zgepce...to e prava stvar...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top