VELJA ILIC-pise Milu

opanak

Domaćin
Poruka
3.447
Objavljeno je pismeno obracanje g-dina V.Ilica g-dinu Djukanovicu, njihove funkcije znamo, pa ih ne navodim da im ne kvarim pf. profil, a i zbog Velje jer iz pisma se vidi da mu se obratio kao voda vatri tj. covek prirodno emotivnog naboja sa covekom mutiranim iz dizajna vizuelno zvucnog efekta.
Samo jedno VELJO MAJSTORE
Nisam njegov simpatizer ali onoga sto je rekao jesam.
 
Citat:Ministar za kapitalne investicije Srbije Velimir Ilić uputio je otvoreno pismo predsedniku Vlade Crne Gore Milu Đukanoviću u kojem mu je poručio da je u potpunosti za opstanak zajedničke države i pozvao ga da pomogne Srbiji u nastojanjima za očuvanje Kosmeta. Polazim od toga da nam zdrav razum govori da je, ako u Srbiji žive stotine hiljada državljana Crne Gore i sigurno više od milion ljudi koji su poreklom iz Crne Gore, a u Crnoj Gori živi više od 30 odsto Srba, onda najbolje i da svi živimo u istoj državi, poručio je Ilić Đukanoviću.


Ne lici mi ovo na Velja,vise puta sam pazljivo citao i nijednu ruznu rec nisam nasao.Neko je drugi pisao a on samo potpisao.:D
 
miskov:
Ne lici mi ovo na Velja,vise puta sam pazljivo citao i nijednu ruznu rec nisam nasao.Neko je drugi pisao a on samo potpisao.:D

Е, па сачекај Милов одговор... па ако буде незадовољавајући има Чачанин да га натакне на ******** па да га провоза одавде до Барске луке... :razz: :razz: :razz:

п.с.Ипак мислим да Веља пружа руку Милу и вади га, јер је јасно да они не могу да добију под нормалним околностима које би могле бити признате било какав референдум... ако траже да излазност буде призната као 40% од уписаних бирача, то значи да Мило нема за своју идеју више од 21% уписаних бирача - а то је онда циркус а не референдум.
 
Njihove igre se ne igraju javno, pismima nego nekim drugim stvarima, konkretnijim. Zasto ovog meseca prestaje registracija uvezenih automobila u CG? Da li ce uskoro biti otvoren ventil za registraciju u Srbiji za oko 70000 vozila sa CG tablama? Zasto evropska cena benzina ide uporedo sa tajnim otvaranjima pacolijevih pumpi?
 
King 7:
Njihove igre se ne igraju javno, pismima nego nekim drugim stvarima, konkretnijim. Zasto ovog meseca prestaje registracija uvezenih automobila u CG? Da li ce uskoro biti otvoren ventil za registraciju u Srbiji za oko 70000 vozila sa CG tablama? Zasto evropska cena benzina ide uporedo sa tajnim otvaranjima pacolijevih pumpi?
E posteno za to sa registracijom su nas naguzili.Po ko zna koji put CG uzme harac od srbije.
 
E, ne ide sve tek - tako. Uvoz polovnjaka nije bezveze bas kroz CG. Prvo tamo klempave, pa kad se nakupi onda otvore diznu - preregistracija u Srbiju jedno mesecak dana i opet - evro po kubiku. Dva puta te klempave za jedan auto pa posle kazi da ne rade " drugarski ". Nije nista bezveze, neki red mora da vlada. A mora i oni od neceg da zive. Eldorado Crnogorski.
 
"Ko ne voli Radovana..."

Sarajevo -- Jedan režiser i jedan pevač posvetili jednu pesmu Radovanu Karadžiću.

Filmski reditelj Emir Kusturica i pevač grupe Zabranjeno pušenje Nenad Janković, poznatiji kao Nele Karajlić, jednu pesmu posvetili su Radovanu Karadžiću, piše štampa u BiH.

Na novom koncertnom albumu "Life is a Miracle, in Buenos Aires" (Život je čudo, u Buenos Ajresu), oni su haškom optuženiku Radovanu Karadžiću posvetili pesmu "Wanted Man" (Tražen čovek), u kojoj jedan stih glasi: "Ko ne voli Radovana, ne video Đurđevdana", piše sarajevski Start.

Wanted Man I fougth the law
The law fought me
Hey mr sheriff
Where I might be
I might have a fun
In port of Amstredam
I might be a jerk
In City of New York
I might be close
I might be far
I might be a star
Over Kandahar

It's time to say goodbye oh my darling
Save your tears and give a kiss to our son
I hope the Northen star will be shining
I'wanted man and I'am on the run
Inquisition,
human rights division
Soul selling and buying
Cultural revision
Work out Rambo
And get those evil man
It all goes with burgers
Hollywood and CNN

I did a cryme
I created fear
I created fear
for a 1000 years

it's time…
If I was a pigon
You made me a falcon
Now I am falcon
over hills of Balkan

if I was a wisper
You made me a thunder
Ad I wonder and I wonder
Why you made me a thunder

And I wonder still I wonder
You need me a thunder
See me in the pappers
On the bill- board paint
I was a sinner
You made me a saint

It'is time…

The old shepard trick
For his sheep
The wolf as a stick
Makes them sleep
Makes them blind
Makes them sleep
Makes them silent
Makes them sleep
And when I find myself
Locked in prison
Mother mary comes to me
Oh mother Mary who will be
Wanted man instead of me

It's time…
 
Ko ne voli MLADIC RATKA , OTPALA MU PATKA, ima toga jos sto je Nele dobio od narodnih pevaca, ali ne moze sve da stane u minutazu, ....
Nego stali smo kod Velje, pita jutros sekretaricu IMA LI OD MILA ODGOVORA, NEMA kaze ista, A JA HTEO DA VADIM, mislim na novo pismo,.........
 

Back
Top