Ahem, Ahem... pomoc

gost 47277

Domaćin
Poruka
3.038
treba mi pomoc.
Kako ubrzati ciklus ili kako se vec kaze?
mislim na - obicno mi traje 5-6dana, medjutim sad mi je potrebno da to bude brzo...veooma brzo - tipa 3-4 eventualno 5dana...
neki savet? inace - ne znam nazive, ja sam jos uvek amater...
 
Nisam ni znala da je to moguće! :roll:
Aj, da čujem i ja da li to može! Baš me zanima!
Ja sam primetila da kad koristim tampone da mi malo kraće traje...

Ako ti traje 6, a ti bi htela 5, onda negde oko 3 dana počni da koristiš tampon! ;)
 
jeele:
treba mi pomoc.
Kako ubrzati ciklus ili kako se vec kaze?
mislim na - obicno mi traje 5-6dana, medjutim sad mi je potrebno da to bude brzo...veooma brzo - tipa 3-4 eventualno 5dana...
neki savet? inace - ne znam nazive, ja sam jos uvek amater...

:lol: :lol: :lol:
joj izvini što mi je smešno... ali mi je stvarno smešno :lol:
Pozdravila te majka priroda i rekla da ništa ne brineš, sve će ona to da sredi, sve po željama i narudžbini :lol:
 
Ma mi se kljukamo tim hormonima u PM!
****** rekla sam da se moze valjda jednom takvo nesto dozvoliti.....i ako odes ginekologu valjda ce i on da te upozori ako je opasno...
Eto....i ja zdrava....iako sam se glupirala sa hormonima!
 
mammy:
Ma mi se kljukamo tim hormonima u PM!
****** rekla sam da se moze valjda jednom takvo nesto dozvoliti.....i ako odes ginekologu valjda ce i on da te upozori ako je opasno...
Eto....i ja zdrava....iako sam se glupirala sa hormonima!

Meni ciklus idealno funkcioniše, uvek je sve na vreme. Jednom sam htela da odgodim menzis i rapitivala se kod svoje doktorke o tome i ona me je savetovala da se ne zezam sa tim, jer čak i ako bi SAMO JEDNOM to uradila može da se desi da dođe do toga da kasnije bude muke sa ponovnim uspostavljanjem redovnog ciklusa.

Žene, vaše telo, vaše zdravlje, vaši hormoni pa radite sa njima šta god hoćete, ali se ipak prvo konsultujte sa nekim stručnim licem U KOJE IMATE POVERENJE!

Ja preporučujem tampone ukoliko vam meca smeta taj jedan dan! Odlična su stvar! Časna reč! ;)
 
jeele:
treba mi pomoc.
Kako ubrzati ciklus ili kako se vec kaze?
mislim na - obicno mi traje 5-6dana, medjutim sad mi je potrebno da to bude brzo...veooma brzo - tipa 3-4 eventualno 5dana...
neki savet? inace - ne znam nazive, ja sam jos uvek amater...
Mozda tvom dechku ne smeta da ima odnos u toku menstrucije (tvoje, naravno... shta me gledash tako?).

Bila je i neka tema o tom fenomenu. Pogledaj na LJiS.
 

Back
Top