Diablo 2

tommy gun

Poznat
Poruka
9.136
Ajmo da caskamo o dablu 2,koji ste level,heroj i bla bla bla!Ja sam posao sa asasianom,ali mi dosadilo,slab mi bre u snzi,pa sam posao sa varvarinom i 14 level sam.Igrao sam je odavno,ali nicega se ne mogu setiti!
 
Meni najteze u igri bilo da ubijem Dariela u onoj pecini....i Diablo je zayeban...naravno i Baal na samom kraju igre kad se duplira...Mephisto i Andariel su laksi.Celu igru prdjoh kao Paladin.Samo sam budzio oklop ,manu i najvise onu charge kako li se zove napadacku vestinu koja trosi manu a povecava procente u napadu.
 
ja se secam da sam igru obrnuo na hellu,bio sam 50,56 level,druid.Ali sada cepam sa varvarinom!
Nego de se bre pokaze,ja instaliramdiablo 2,on mi nece da udje ukoci,instaliram expanziju,ono radi.Ali nigde mi se nista ne pojavljuje!
 
Ja presao sa varvarinom... 37 level i think.... Diabla sam odrao cas posla... najvise sam se drndao sa onim njegovim kovachem sto cuva oltar vatre... :roll: taj mi je dupe pomerio... :-?

Zao mi samo sto sam uz put bacio onu nogu pa nisam mogao da igram extra cow level na kraju...:(
 
Pa s'obzirom kolko GODINA sam samo cepao tu igru...
Igrao sam sa Necromancer-om lvl 97 presao sam na sve tri tezine LoD(pa men je i to Diablo2)!
Imam Ok opremu(nista sad preterano cak imam i neke plave stvari) neki bi mislili da je obicna al makar nisam nista hakerisao, a lik je dobro razvijen pa mogu komotno da se prosetam kroz Nightmare! :)
Pozz za sve fanove. I kad ce vise III deo?
 
Ja sam igrao sa Carobnicom:) ,nemam pojma koji sam nivo bio kada sam zavrsio...stalno sam nabudzivao firewall ili kako se vec zoves..pustis to vatreno sranje iza sebe,trcis i svi se spaljuju na isto :)
 
Moram priznati da je carobnica EXTRA al nekako mi je mnogo slaba cak do 15lvl al moj drugar je bas lepo razvio "ledenu" carobnicu i vec preko lvl 30 je mozda i najjaci karakter u igri! Al opet dok dodjes dotle...
 
korgan:
Paladin lvl. 95 sa sve skupa Grizvoldovim kompletom. Kad se pojavim Dijablu, smrzne se od straha i izvrshi samoubistvo (hell tezhina)

Cek cek... ja sam nesto istripovao jer hell nivo 2 tezina il 3? Ja u predhodnom postu napisao nightmare al mislio sam tezina 3... ipak je to bilo odavno! Bas cu da ucitam save da vidim sta imam od opreme! Napisacu

ladno si skupio komplet... Kolko si trazio il si se menjao sa nekim?
 
presao sam igru sa svim likovima osim mozda sa asasianom na normalu
jedino sa carobnicom sva tri nivoa tezine (95 level) sa njom se najbrze prelazi cela igra sigurno
jer svi padaju cim malo nabudzis blizard koji nanosi najvise demege-a ubedljivo.
na hellu je malo teze sa njom jer svi postanu imuni na neki elemental ali dolaze i item-a
koji daju veliki plus na skilove teko da samo treba klikati
 
*Fast Man*:
Cek cek... ja sam nesto istripovao jer hell nivo 2 tezina il 3? Ja u predhodnom postu napisao nightmare al mislio sam tezina 3... ipak je to bilo odavno! Bas cu da ucitam save da vidim sta imam od opreme! Napisacu

ladno si skupio komplet... Kolko si trazio il si se menjao sa nekim?

Hell je treci nivo tezhine. Nashao sam dva dela kompleta, a za ostala dva sam se menjao.
 
ljudii poomagajte dosao sam u drugi grad i sad treba da uradim neki quest ali u sneak valley pecini.Udejm ja u drugi bivo pecine oni me okruze i roknu odmah,ne mogu mnogo su jaki kad ih je vise.Jel ima neko neko resenje,waltrough ili neki cheat,ili je to bug?PLZZZZ POMozite!
 
Jel idalje igras sa barbarian-om?
Probaj da ne iskoristis IMBUE quest iz prvog grada sve dok ne nadjes neki extra oklop! Opusteno ako treba sacekaj i do treceg grada al isplati se jel za barbariana oklop je najbitniji posebno ako furas dva oruzja!
Predji prvo quest u kanalizaciji dobices kolko se secam novi skill pa nabudzi nesto mozda pomogne!
E za tebe su health, streinght i dexterity najbitniji mana ti i netreba dok nebudes mnogo veliki nivo! Gledaj da imas veliki procenat to hit, to te vadi, specijalizuj samo jedno oruzje nemoj dzaba da trosis na maceve, sekire, koplja kad nikad neznas sta ces naci, moj drugar ima barbariana 98 i zeznuo se sto je nabudzio za mach a onda je nasao neki bruka cekic i tako mu propalo 5 bodova sto je dosta!
E da ima bese kod njega neki pasivan skill koji ti dize armour! UBACI BODOVE TU!
Kupi placenicu iz prvog grada najjacu i daj joj dobar oklop i luk! Zna da pomogne!
Ako nista drugo natrpaj health potion do kraja, i vidi da neuleces u rulju nego ih izvlaci malo po malo da te prate i rokaj! Ako te opkole gotov si!
Eto tolko znam, da igras sa necromancerom znao bi MNOGOOO vise da ti pomognem a ovako jbg!
 
tommy gun:
ljudii poomagajte dosao sam u drugi grad i sad treba da uradim neki quest ali u sneak valley pecini.Udejm ja u drugi bivo pecine oni me okruze i roknu odmah,ne mogu mnogo su jaki kad ih je vise.Jel ima neko neko resenje,waltrough ili neki cheat,ili je to bug?PLZZZZ POMozite!
Klasika ti je da se nabijes uz neka vrata tako da kad gomila krene na tebe ne mogu da te napadnu svi vec kroz vrata prilaze jedan po jedan....naravno nabudzi inventar healing potion-ima i onim town portalom pa kad se "istrosis" u grad na snabdevanje pa se kroz portal vratis i tako dok ih sve ne istrebis....vazno je da portal otvoris odmah kad se nabijes pred neka vrata za svaki slucaj....posle kad istrosis sve za lecenje mozda neces imati vremena....nego kad je kriticno samo prodjes kroz njega.
 
Pa ukljuci trckaranje,otvori portal trci okolo i mlati one teze badze(oni ko magovi sto bacaju vatru prvo pa onda ona stvorenja sto izbacuju tamne zvezde),trcis sve dok ti se ne istrosi stamina,onda kroz portal pa opet u krug dok ih ne istrebis.
 
ma ne mogu da se okrenem to je drugi sprat,kada me roknu na pocetku zmije,ja sam prvi sprat presao!Jel imas sifru za besmrtnost da ja to ocas posla ubijem,pa da je iskljucim!
 

Back
Top