SINUSI?

ja imam hronicnu upalu sinusa par godina i u zadnje vreme kada se stanje pogorsa zamagli mi se jedno oko i skoro uopste ne vidim na njega.kada sam se pozalila svojoj doktorki ona me je slala kod oftamologa gde su svi nalazi bili u redu i nista nije preuzela u vezi toga.interesuje me da li se jos nekome ovo desilo i sta im je njihov lekar rekao u vezi toga?

Moje dete nikad nije imalo upalu sinusa a onda iznenada,jednog dana,kaze bole ga zubi u desnoj ,gornjoj vilici i malo mu je natekao kapak.Kad ga je sutradan pogledao ocni lekar a zatim lekar ORL odmah ga je hospitalizovao i stavio 7(sedam) dana na veoma jaku terapiju Longacefom.To je bilo za neverovati.Mislite konjuktivitis a ostave vas u bolnici zbog sinusa.Jos je rekao da smo sacekali jos malo bilo bi lose za oko!!!Sta da smo zakasnili,pa njemu su se javile tegobe samo dan pre.Pa kazu, ne treba biti panicar!Asta da sam sacekala jos dan-dva.Mada mi do dana danasnjeg nije jasno sta je to tako brzo moglo da se izdesava.A oni su uvek sturi na recima i ne vole da objasnjavaju.I zasto svi snimci ostaju kod njih u arhivi a vama daju samo otpusnu listu?
Zato ,pamet u glavu i ne cekaj puno!
 
Ja imam tu hronicnu upalu sinusa... evo ovih dana takodje me zezaju :(
Uzmem D... koji mi pomogne, ali ne rjeshava probleme.
Sve je pokusano ali bez uspjeha.
 
Tesko je tako,na svoju ruku,sto bi se reklo.Moje dete je koristilo propisane kapi.Mada ih je bilo mnogo.Svaki put razlicite.Na kraju mu je lekar prepisao ......pa je to koristio do naredne kontrole.Onda je poslednji preporucio ..... i to se koristi ujutru i uvece obavezno u zimskom periodu a ne preko leta.On ne "otpusava" nos trenutno ali ima dugotrajnije dejstvo.
Ma nemoj bez pregleda.
 
Ajd... probacu... Ajoooooj sve ispocetka...Samo se nadam da se nece prica ponavljati...
Da nece pricati o naelektrisanju u vazduhu i o tome kako i oni imaju te probleme...
 
Vidim da je tema malo zastarela, ali nadam se da neko ima kontakt ili adresu tog dekice iz Zrenjanina, odnosno njegove ceke... Bila bih jako zahvalna ako bi mi neko prosledio te podatke na pp... Hvala unapred.
 
Koloidna srebrna vodica: da li mi neko moze reci koliko je efikasna kod lecenja sinusa, tacnije kod simptoma zapusenosti nosa? I kakve su posledice, ukoliko ih ima, naravno? Hvala :)
 

Back
Top