Problem sa Windows Explorer-om

behula

Zainteresovan član
Poruka
133
Moj drug ima kablovski net i tokom surfovanja preko neta pojavila mu se neka opcija za instaliranje sto je on naravno kliknuo na OK.Posle toga kad pokusa da pokrene neku ikonicu sa desktopa ili u start-u ne moze nista da mu se pokrene.Javlja mu se samo neko upozorenje ciji je pocetak otprilike Data Execution Prevention, i dalje ide radi zastite vaseg komp. ovaj ce program biti aktivan.Problem je sto ne moze nista da radi sa klasicnim explorerom vec mora sa total commanderom.A ne moze da otvori ni Control Panel.Nadam se da neko ima resenje za ovaj problem.
 
On nije siguno problem(ako je lepo instaliran i crackovan),jer ga i ja imam od skoro.Opera je takodje uredu (mislio sam da i dalje koristi IE pa da je tako uleteo virus).Ako vec moze da pokrene Commander onda neka proba da pokrene Kaspersky(koji je ,nadam se,skoro azurirao) i da ocisti komp od virusa(mada ako je virus,sumnjam da ce mu dozvoliti da pokrene bilo kakav antivirus program).

Ako nece da pokrene antivirus ili ga aktivira pa on ne nadje virus,pisi pa cemo da vidimo sta dalje ciniti.
 
alex3000000000000000:
On nije siguno problem(ako je lepo instaliran i crackovan),jer ga i ja imam od skoro.Opera je takodje uredu (mislio sam da i dalje koristi IE pa da je tako uleteo virus).Ako vec moze da pokrene Commander onda neka proba da pokrene Kaspersky(koji je ,nadam se,skoro azurirao) i da ocisti komp od virusa(mada ako je virus,sumnjam da ce mu dozvoliti da pokrene bilo kakav antivirus program).

Ako nece da pokrene antivirus ili ga aktivira pa on ne nadje virus,pisi pa cemo da vidimo sta dalje ciniti.
Uopste mi nije palo na pamet da proveri da li ima neki virus.Ali on mi jos kaze da je nasao taj fajl,ja jos nisam bio kod njega da vidim sta je problem,i kaze da kad god ga uninstalira on se posle pojavi opet.Da li ovo vredi sta
 
Ljudi hvala vam u svakom slucaju.Verovatno je bio spyware posto sam nasao nekoliko i izbrisao.Samo jedan nisam mogao.Zove se cini mi se Save Now.Ali sam u svakom slucaju reinstalirao saistem.Sad je sve u redu.Ali me ipak zanima kojim programom se najbolje skidaju,ja sam koristio za ovaj slucaj ASO2.Da lio ima neki koji ih izbrise totalno.
 

Back
Top