Sta zante o visoj kriminalistickoj

Moja drugarica je ludela za tom skolom....
koliko se secam rade neki test opste informisanost(koji, cini mi se, nije bio tezan) , potreban im je lekarski pregled(kod njih, ne kod svog lekara), fizicka spremnost, kondicija(ne secam se kako su to proveralali) i odredjena visina i telesna masa....
Koliko se secam, idu i na neki razgovor!

To ti je sve u teoriji, a u praksi ti treba debela veza....bar sam ja tako cula!

Ponavljam, sve ovo znam iz iskustva moje drugarice, ne znam nista iz licnog iskustva! ;)
 
Ja sam prilicno upoznat sa tim. Ovako.
Visa skola MUP-a Srbije, Zemun Beograd.
Za upis ti treba dobra kondicija, dobra podloga iz skole, i naravno, dobra veza.
Sto se tice plana i programa sve se bazira na pravu, krim. naukama, i fizickom vaspitanju.
Skolovanje je strasno interesantno, imas treninge u streljani, logorovanje, skijanje, cak i vozis oklopno vozilo(BOV). I tako to,
Na kraju postajes inspektor.
Usput koji si ti razred??
 
Cetvrti sam razred i nameravam da se oprobam. mislim da ima sad polaganje prijemnog u martu. Mora cu njih da pozovem da vidim kako i sta trebam da predam (pairologiju). Koliko dobar djak treba da budes da bi mogao da upadnes. Kondiciono sam spreman itekako. Neznam bas sta se polaze kondiciono, Tu bi mi ti bio od pomoci. A kod tog testa opste infomisanosti? Oped ti. :) Reci mi sve sto bi moglo da mi koristi. Hvala.
 
Za trenutak sam se uplasio jer sam pomislio 10 trbusnjaka + 10 sklekova za 10 sekundi, al sam onda shvatio da je to nemoguce. :) Zvacu sutra da se informisem da li je moguce da se upisuje ove godine.
Verovatno kaplarov test 2400 metara za 8, 9 ili 10 minuta. Saljite jos informacija, bas sam zainteresovan. :) Jos jednom hvala svima sto mi pomazete.
 
Tasha_BG:
Ne, falila su joj 2cm....ili veza???!!! ;-)
Da je imala vezu oprostili bi joj i 10 cm, sigurno.
Ja sam se raspitivala pre 10 godina i tad su mi rekli, jasno i glasno, da ako nemam vezu nemam tu šta da tražim. Tada se primalo njih 100 ukupno od toga 10 devojaka.Odmah sam odustala! Upisala sam Defektološki fakultet- smer: prevencija i resocijalizacija sa kojim se takođe može zaposliti kao inspektor u SUP-u pod uslovom da se ima veza. Šta više, dok sam ja studirala bilo je zaista mnogo inspektora sa završenom višom koji su morali da završe fakultet da bi napredovali u karijeri, i većina ih je upisala ili Pravni ili Defektološki. Samo, ljudi, pre nego što upišete bilo šta, Višu ili fakultet, jurite DEBELU vezu za posao!
 

Back
Top