MAuricijus krajem MArta 2006

SRDJAN_FR

Zainteresovan član
Poruka
142
cao

ide li neko za Mauritius zadnju sedmicu marta 2006 ? idem mja preko firme tamo pa ako ima neko iz nase krajeve da je tamo .. imamo taman vreme da zamenimo mailove i da se tamo eventualno druzimo..

zanima me isto tako koje zanimljivosti ima na ostrvo.. citao sam po razni forumi da ima eskurzije dnevne... ronjenje .. RAID dzipom na jugu ostrva.. kupanje / slikanje sa delfini.. itd

ako se neko skoro odatle vratio;. kakvo je stanje sa onu epidemiju koja zvanicno nije registrovana na to ostrvo nego na susedni REUNION ?

javite .. pozdrav
 
ja idem sa comité d 'entreprise.. idem za 500 Evra all inklusive.. a inace preko 2000 kosta na partirpascher.com ( i to u polupansion )ali mozes samo let da uzmes.. oko 800 evra .. a tamo chez l'habitant uzajmis koliko ti treba.. etno putovanje ejdnom reci..

da sam znao da si bila zaisnteresovana mogla sa mnom.. ali ti bi latila 1000 EVRA sto je opet dosta dosta jeftinije nego sto vredi putovanje..

javi se na PP - temperatura vode oko 25 * bar kako se pise po forumi..

ajde ubedi ga da dodjete krajem marta.. !!!

sinon ja na tvoje mesto bi otiso ili u kubu rep dominkana.. ili grenadska ostrva.. iles Grenadines..
 
jaoooo
e meni moj comite d'entreprises poslali neki katalog pa mogu da dobijem neke cheques kdo,al moram to da proucim.ma dzaba i da ga ubedim ne mogu za mart jer sam vec potrosila sav svoj odmor,znaci do kraja maja nista.jao sto mi se ide!!!videla sam fotografije plaza mon dieu!!!da sve fotografises!!!pa na mail;)
 
hanibaI77:
jaoooo
e meni moj comite d'entreprises poslali neki katalog pa mogu da dobijem neke cheques kdo,al moram to da proucim.ma dzaba i da ga ubedim ne mogu za mart jer sam vec potrosila sav svoj odmor,znaci do kraja maja nista.jao sto mi se ide!!!videla sam fotografije plaza mon dieu!!!da sve fotografises!!!pa na mail;)

el zelis plaze da vidis ili mene (skoro ) golog?
 

Back
Top