Google Earth

OpFor

Obećava
Poruka
72
Imam dosta interesantnih linkova sa military foruma Google Earth Keyhole Community-a.
Takodje imam gomilu interesantnih stvari iz regiona.

Bilo bi interesantno da se to razmenjuje na ovom forumu.
 
pa postavi sta imas :)

@jomini
ogranicenje u protoku takoreci ne postoji, ali sto imas slabiju vezu vise ces cekati da ti se ucita odredjena stvar....na vremenu mozes dobiti podesavanjima nekih stvarcica u okviru GE, ali vrlo malo....
aj da kazemo da je optimum 128k, iako i sa 64 moze da se podnese
 
Sem protoka je bitna i memorija.
Moj drugar ima 256MB RAM i znatno je sporije od mojih 512MB. Ne znam koliko graficka kartica ima udela u svemu tome.

Ja sam zadovoljan sa mojim kablovskim na 256kbps i spomenutih 512MB RAM, kao orjentir.
 
Skinuo sam Gearth i gledam. Ja sam skontao ranije da je to real time gledanje sa satelita, bar po pričama, kad ono veoma detaljna mapa planete. I ne mogu da zumiram onako baš mnogo. Vidim recimo raskrsnicu i automobile i sve dalje neće... Savet?
Ako je samo mapa, koliko su stari snimci?
 
One braon povrsine mozes vise da zumiras.
Slike nekih podrucja su u vecoj rezoluciji pa mozes vise da zumiras, npr u NY jasno se vide automobili, vide se cak i ljudi, dok u Bg jedva vidis automobile. NS konkretno mozes jako malo da zumiras.
Slika Beograda je stara oko 4 godine, za ostala podrucja ne znam, verovatno ima i novijih.
 
ajde sto je snimak bg-a star, to mogu da progutam, ali usrali su ga posle poslednjeg update-a, kada se na sred nbg-a pojavio lose postavljen image....
slao sam i mail googlu, ali nista nije ucinjeno do sad...
 
Obersturmfuehrer:
ajde sto je snimak bg-a star, to mogu da progutam, ali usrali su ga posle poslednjeg update-a, kada se na sred nbg-a pojavio lose postavljen image....
slao sam i mail googlu, ali nista nije ucinjeno do sad...

Izgleda da su tvoje kritike urodil plodom, popravili su NBG. :)
 

Back
Top