Google Earth

Ćaos drugari

Dajte molim Vas nek neko i meni pojasni kako da sa nekog satelita ili ko zna odakle malo posmatram površinu zemlje.Gledao sam sa CD- sa 3D atlasa pa mi bilo slabo.
Interesuje me čisto geografski a i ...
Puno hvala unapred
 
Skines sa interneta google earth program i ostalo ces sam videti vec kad pokrenes program.Ne znam kako radi na obicnom modemu, meni wireless veza sa samo 128k ide solidno.Samo nemoj da se razocaras sto ne mozes sve povrsine planete da zumiras u najsitnije detalje, ali dosta stvari su omogucili da se zumira u solidnoj rezoluciji.
 
mač-ak:
Ćaos drugari

Dajte molim Vas nek neko i meni pojasni kako da sa nekog satelita ili ko zna odakle malo posmatram površinu zemlje.Gledao sam sa CD- sa 3D atlasa pa mi bilo slabo.
Interesuje me čisto geografski a i ...
Puno hvala unapred

Ne moze neko glup da koristi google earth, znaci idi narani prasice i ne diraj dugmice
 
mač-ak:
Pozdrav

Ti baš znaš na čem' nebo stoji...

Mogli bi lepo da sarađujemo.Nemoj gubiti vreme ovde na netu,već iskoristi svoj talenat.

Pozdrav mac-ak samo uzivaj ja sam odavno ove teme zaboravio i uopste ih ne uzimam za ozbiljno sem one teme o specijalnim jedinicama !!!:wink:
 
A gde mogu da se nadju ti avionski snimci ili ako postoji nesto bolje , posto google earth ima one sugave preseke bas tamo gde meni trebaju normalni snimci .Imam pro verziju ali ne vredi.
 

Back
Top