Crne farmerke

U Beogradu.....
po buticima u Knezu, Cumicevom sokacetu, po buticima na Terazijama, u trznom cenrtu na Banjici, u trznom centru "Piramida" na Novom Beogradu, cak i na buvljaku!

Mislim.... obicne crne farmerke mozes naci gde hoces????
Nije valjda neka nestasica crnih farmerki?!
 
Kako misliš da ih nađeš? Nemam pojma, možda u nekom kontejneru, možda u poslastičarnici...neko se prejeo žita sa šlagom, pa je morao da skine pantalone, u bisokopu u zadnjem redu pored kinoprojektora, tu nekad ljudi vode ljubav... nemam pojma..
Ne znam stvarno gde da ih nađeš, baš imaš težak zadatak...
 
Black Moon:
Izvini Lexa, nisam bila svesna odgovornosti koju namece otvaranje teme! Od sad cu obavezno prvo tebe da konsultujem!
Naravno... Evo ti buvljak, konsultuj me za farmerke...
Nego, kako da učinim da mi trepavice budu duže za barem jednu i po' desetinu milimetra?
Da nemaš ti neki savet :rolleyes:
 
Lexa, ova zena je verovatno odavno rascistila sa sobom pitanja koja su tebi interesantna. Polegla je dete u krevet i odlucila da se opusti uz forum... Ne moze da nadje odgovarajuce crne farmerke, pa je zato pitala za savet. Tome i sluzi forum... Ne sluzi proseravanjima i lecenju frustracija, kojima svako od nas ponekad pristupa. Ostavi zenu na miru, skaci po lobanji nama koji smo placeni za to.
 
Aha, drveni advokat :lol:
Nego, kako sam je to uvredila?

Devojko bez farmerki, plačeš li?
:roll:
Nije ti pametno da ovde bilo koga braniš. A ovo je savet, nije uvreda, mislim, da se ne uvrediš...
 
Julian_Duranona:
Lexa, ova zena je verovatno odavno rascistila sa sobom pitanja koja su tebi interesantna. Polegla je dete u krevet i odlucila da se opusti uz forum... Ne moze da nadje odgovarajuce crne farmerke, pa je zato pitala za savet. Tome i sluzi forum... Ne sluzi proseravanjima i lecenju frustracija, kojima svako od nas ponekad pristupa. Ostavi zenu na miru, skaci po lobanji nama koji smo placeni za to.
Pa, ako to znaš, što se onda non-stop proseravaš?
 

Back
Top