Neki novi klinci

neven:
na svoju veliku zalost odgledao sam dve epizode i mogu samo da kazem trulo.jedino ko zna da glumi od mladjih jeste ona mina.
Ne zali toliko,nisi propustio nista!SERIJA JE UZASNO GLUPA!!!Prvo glumci(ako ih tako mogu nazvati)nemaju veze sa mozgom,drugo scenario je glup ko' noc!!Cim kazu ,,A" vidi se na njima koliki su amateri.Strasno,a jos da bude gore svi se nalozili na tu seriju ko' da je ne znam ni ja sta.Mogu samo da kazem da su nevidjeni SHIT!!! :twisted:
 
neven:
ne ne zalim ja sto nisam sve odgledao nego zato sto sam odgledao i te dve epizode inace sve su fore pokradene iz serije "zvono kao spas"
E,ja sam gledala Zvono kao spas!!Kako je to jaka serija!!!!!A,fore su uzete iz Prijatelja.Secas li se kada su Ros i Cendler obarali ruke da bi videli ko je jaci,pa je Cendler popustio da se Ros ne bi izblamirao pred devojkom,e na sta te to podseca??Ili rozi zeka?Ima tu jos mnogo toga!! :D
 
...a vi to kao ne pratite seriju...
wink.gif
 
e pa da i to da je bar dobro uradila a ono se iz aviona vidi da nema veze sa glumom.pa kako da mi ne gledamo kad cela nasa generacija gleda i jos smatra da je to najbolja serija svih vremena...ko po tebi najgore glumi?po meni ona debela,plava a sve ti je jasno kada je ona cerka rediteljke.
 
'ajde sta pljujete ovde bre, ko da biste vi bolje glumili :?
... ako mislite da ste bolji onda idite tamo, il im napisite pismo i recite im sve to sto ovde pricate.

ja sam to pomalo gledao, i zaista nije nista posebno. kao i vecina nasih serija ... ali mislim da je lepo da se tako nesto radi, na taj nacin, mozda serija uznapreduje, otvori se novi prostor itd itd itd.
 
ja ne mislim da dobro glumim pa se zato i ne mesam u taj posao a oni glume gore nego ja a guraju se u seriju koju gleda cela zemlja a sta fali nasim serijama "bolji zivot" "kamiondzije" "ljubav na seoski nacin"...
 
e pa ako bolje glumis onda idi i ispravi to :wink:
mada cisto sumnjam da i ti i oni znate da glumite :roll:
sta fali nasim serijama? ... ukalupljenoooooooo ...
da ne pricam o ovim novim. naseg humora mi je preko glave
 
koliko puta hoces da ti kazem da ja neznam da glumim i svi koji neznaju ne bi trebali da se u to upustaju pa to vazi i za postavu nekih novih klinca.a sta nase serije nevaljaju ne nego cemo da gledamo americke u kojima svi nose ekskluzivnu odecu,prave zurke,idu gde god hoce jednom recju troskare pare i zive u opstoj slozi i to sve od plate nekog nastavnika,svestenika i slicno nase serije su barem realne.ovo neznaci da nevolim strane bas naprotiv.odo da spaaaavam.
 
1) Jadna deca sta im se servira kao program tj. serija namenjena njima. Poluretrdiranost se srvira kao nesto sto je u redu i na sta se, stavise, treba ugledati.
2) Tu ima toliko plagijata da kad bi ih neko tuzio ne bi mogli sva autorska prava koja su pokrsili da otplate u 278 narednih reinkarnacija. Pozorisna verzija ,,Briljantina'' je iskasapljena i ugurana u tu kobajagi seriju.
Brrrrrrrrrrr....
 
Anonymous:
Tamara89:
Jeste gledali Neke nove klince i sta mislite o njima?
gledala sam seriju i mislim da je super.Jedva cekam nastavak

Kao prvo ja mislim da svi oni imaju neku vezu i da zbog toga glume.
Serija je u prvih nekoliko epizoda bila i mozda dobra, ali sada je postala isuvise dosadna.
Kao drugo oni uopste neznaju da glume, mislim na decu. Ko bi pricao tako u stvarnom zivotu sa stalnim naglascima.Sve treba da bude opusteno bas kao i u zovotu!!!!
 
xenia:
Anonymous:
Tamara89:
Jeste gledali Neke nove klince i sta mislite o njima?
gledala sam seriju i mislim da je super.Jedva cekam nastavak

Kao prvo ja mislim da svi oni imaju neku vezu i da zbog toga glume.
Serija je u prvih nekoliko epizoda bila i mozda dobra, ali sada je postala isuvise dosadna.
Kao drugo oni uopste neznaju da glume, mislim na decu. Ko bi pricao tako u stvarnom zivotu sa stalnim naglascima.Sve treba da bude opusteno bas kao i u zovotu!!!!
potpuno se slazem!!!ona glavna roki je cerka scenaristkinje,ona druga joj je drugarica i td.a SVE je pokrano iz "friends"
 

Back
Top