[I]case: DECKO MALO VISE KONTROLISE STVARI...[/I]

mala_nish

Domaćin
Poruka
3.950
Elem, decko super tip, svima omiljen, ima superdevojku, fina, pametna, duhovita, i dobra i zla kad zatreba, obozavaju se, to stoji.. e sad.... ona ako nesto voli to je leto i period kad moze na sebe da navuce neku letnju krpicu,neku dobru maju i sunglasses i da ide u provod (pri cemu, naglasavam, njega ne iskljucuje iz price ni trenutak,jer ga obozava) a on joj se ljuti kako ona ne moze dok je s njim u vezi da nosi tako nesto, ovo-ono, iako je to stvarno sve uvek u sportskom fazonu , jer on ne voli da mu curu svi gledaju, iako to nije vulgarno nesto... znam da ima jos ovakvih slucajeva (ima, zar ne?) i da li je to u redu uopste... potrebna mi je i muska i zenska strana ovde
 
Pa logicno je da se svakom tipu svidja da vidi golo... ili polugolo telo...
I sad logicno je da tip ne voli da svako gleda njegovu polugolu devojku...
To ti je onaj trip koji devojke koriste... Kad nemaju tipa skinu se polugolisave, kad imaju obuku se normalno... Prilagodjavaju se prioritetima... smuvati ili zadrzati tipa...
I sto ti sad zimi pitas za ovaj problem? Gde se to zimi krecu polugolisave Nislijke? :lol:

I sve me podsetilo na onu pesmu:
`Ajmo curice, `ajmo djecaci
studenti, djaci, milicajci
da, da, da

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime
zbogom more, zbogom more, odoh u planine
a ona voli ljeto jer se tada nose ljetne haljinice
svaki dzukac vidi noge moje curice

Svako zivo bise voli sunce na moru kraj Save
meni ga je licno, meni ga je licno dosta preko glave
a ona voli sunce jer se tada nose tanke majicice
svaki dzukac vidi dude moje curice

Hajdemo u planine...

Skijanje se brzo uci
ko je blesav da sjedi kuci
da, da, da

`Ajmo curice, zivo, zivo

Na vrh mi je glave i kupanja, suncanja, gnjavaze
sacuvaj me boze, sacuvaj me boze, narocito plaze
a ona voli plazu jer se tada nose malene gacice
svaki dzukac vidi guzu moje curice

Hajdemo u planine...
 
Petar_Pan:
Pa logicno je da se svakom tipu svidja da vidi golo... ili polugolo telo...
I sad logicno je da tip ne voli da svako gleda njegovu polugolu devojku...
To ti je onaj trip koji devojke koriste... Kad nemaju tipa skinu se polugolisave, kad imaju obuku se normalno...

Gde je tu logika ? Volis da buljis u tudje , a ne trpis pozudne poglede na svojoj devojci ? To se ne odnosi na tebe , Konane , posto znamo u kakvoj si situaciji , a isa drugom tvojom logikom se ne slazem!
Devojka treba da zadrzi muskarca pored sebe , ako je pametna , a ne da se zakopca do grla, dok ce on pogledom skidati druge!
Uvek trebas biti pozeljna, ali ne vulgarno , jer to ima kontra efekat! Ako fizicki i psihicki mozes sebi da dozvolis takav vid oblacenja , samo napred! Ali sa stilom !

I nek' si ti nama otpevao !
 
Neva:
Gde je tu logika ? Volis da buljis u tudje , a ne trpis pozudne poglede na svojoj devojci ? To se ne odnosi na tebe , Konane , posto znamo u kakvoj si situaciji , a isa drugom tvojom logikom se ne slazem!
Devojka treba da zadrzi muskarca pored sebe , ako je pametna , a ne da se zakopca do grla, dok ce on pogledom skidati druge!
Uvek trebas biti pozeljna, ali ne vulgarno , jer to ima kontra efekat! Ako fizicki i psihicki mozes sebi da dozvolis takav vid oblacenja , samo napred! Ali sa stilom !

I nek' si ti nama otpevao !
Pa vidi prirodna je stvar da ljudi vole golo telo. I prirodna je stvar da im golo telo uzima pozornost i paznju. Naravno da u prisustvu svoje polovine nije lepo buljiti u neku drugu/og. Ali da se ne lazemo golo telo pogled mami. Jedino iz postovanja i razumevanja... onog koji bi trebalo da postoji u svakoj normalnoj vezi ne buljis u nekog. No i inace preterano buljenje je klinacki fazon...
I ne treba da se zakopca do grla, trpas mi svoje reci u moja usta, vec da se oblaci normalno, a ne bas golisava da seta sa svojim tipom... sto onda jeste neka vrsta nepostovanja svog tipa...

A uvek moze i da se obuce i minic i majica, a da to ne bude nesto extra slobodno i nepristojno, sto bi znacilo da se onda nece proizvesti taj efekat buljenja drugih tipova. Sto ti kazes treba imati stila.
No ovde devojka kaze da se sportski oblaci(inace super stil), a to ne znaci da je nesto preterano golisava... Sve zavisi koliko i kako je obucena... Jel joj se vide bradavice ili ne vide... :lol:
 
sve se svodi na isto... ovu temu sam namerno stavila jer me to licno muci nenormalno, a i + sto je to 1 od onih stereotipa, tipa "musko moze da ima 30 riba, a cura samo 1-og ili je *****" koji nam je svima do kkk..

on sam kaze: "ja znam da postoje momci koji vole da se pohvale dobrom ribom i da svi bulje u nju, ali naisla si na suprotnog"

ona lepo kaze "necu da budem kaludjerica u farmericama celog leta.... mislim..nije fer.
mozda i ima pravo
 
Petar_Pan:
Pa logicno je da se svakom tipu svidja da vidi golo... ili polugolo telo...
I sad logicno je da tip ne voli da svako gleda njegovu polugolu devojku...
To ti je onaj trip koji devojke koriste... Kad nemaju tipa skinu se polugolisave, kad imaju obuku se normalno... Prilagodjavaju se prioritetima... smuvati ili zadrzati tipa...
I sto ti sad zimi pitas za ovaj problem? Gde se to zimi krecu polugolisave Nislijke? :lol:

I sve me podsetilo na onu pesmu:
`Ajmo curice, `ajmo djecaci
studenti, djaci, milicajci
da, da, da

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime
zbogom more, zbogom more, odoh u planine
a ona voli ljeto jer se tada nose ljetne haljinice
svaki dzukac vidi noge moje curice

Svako zivo bise voli sunce na moru kraj Save
meni ga je licno, meni ga je licno dosta preko glave
a ona voli sunce jer se tada nose tanke majicice
svaki dzukac vidi dude moje curice

Hajdemo u planine...

Skijanje se brzo uci
ko je blesav da sjedi kuci
da, da, da

`Ajmo curice, zivo, zivo

Na vrh mi je glave i kupanja, suncanja, gnjavaze
sacuvaj me boze, sacuvaj me boze, narocito plaze
a ona voli plazu jer se tada nose malene gacice
svaki dzukac vidi guzu moje curice.


pogodi me s pesmom pravo u srce....
 
mala_nish:
sve se svodi na isto... ovu temu sam namerno stavila jer me to licno muci nenormalno, a i + sto je to 1 od onih stereotipa, tipa "musko moze da ima 30 riba, a cura samo 1-og ili je *****" koji nam je svima do kkk..

on sam kaze: "ja znam da postoje momci koji vole da se pohvale dobrom ribom i da svi bulje u nju, ali naisla si na suprotnog"

pazi, molim te, brale voli da vidi ultra hot ribu, ali tu je i naravno prica da takva nije za devojku...

ja lepo kazem "necu da budem kaludjerica u farmericama celog leta.... mislim... ta devojka kaze... to... nema veze, ionako sam provaljena. elem, nije fer.
Hmmm... ima i devojaka koje hoce da tip bude samo sa njima a one da ih imaju 30... :razz: I to je svima do ...kkkk... :lol:
Ah da provaljena si i kad dodjemo u Nis i nece te biti tesko provaliti...jer ti si ta "ultra hot riba" :lol: koja i zimi mora da nosi minic da bi se razladila... :lol:
 
gosi:
Naravno da svako gleda svoje interese, mada mi nije bas jasno sta ti u stvari smeta u tome.
Hoces li da kazes da si ti od onih iz ljubica ili bajki, nesebican i da gledas interese i zadovoljstva drugih pre nego svoja .........

Izvini, ali NE VERUJEM U TO !!!!!!!!!
Hmmm?
Sto ti mislis da meni tu nesto smeta?....
I treba svako sebi da gleda ono sto misli da je najpametnije i najbolje za njega/nju...

Svaki covek koji gleda samo svje interese bas i nije neki ispravan covek... pogotovo je kao partner za sex ili vezu katastrofa... jer znamo da su u tim stvarima najbolji oni koji umeju i da primaju i da daju... Zadovoljstvo drugih uvek mora biti jednakog (ni manjeg ni veceg) prioriteta od partnerovog... i samo takvo razmisljanje je ispravno...
Ali skreces sa teme...
 
Petar_Pan:
Hmmm?
Sto ti mislis da meni tu nesto smeta?....
I treba svako sebi da gleda ono sto misli da je najpametnije i najbolje za njega/nju...

Svaki covek koji gleda samo svje interese bas i nije neki ispravan covek... pogotovo je kao partner za sex ili vezu katastrofa... jer znamo da su u tim stvarima najbolji oni koji umeju i da primaju i da daju... Zadovoljstvo drugih uvek mora biti jednakog (ni manjeg ni veceg) prioriteta od partnerovog... i samo takvo razmisljanje je ispravno...
Ali skreces sa teme...


Slazem se sa tobom potpuno i po pitanju skretanja sa teme. Necu vise.....
 
ljubomoran jeste, ali pazi sad odavde- i on stvarno extra izgleda, pogotovo u jednim farmericama ... ALI JA NJEMU NIKAD NISAM REKLA "NE NOSI TE FARKE KOJE TI FANTASTICNO STOJE I U KOJIM TI JE VISE NEGO UDOBNO" grrrrrrrr

nije u redu

jel sam ja jedina koja voli da ima decka koji extra izgleda i ne pada joj na pamet da mu kaze da umanji svoj dobar izgled?!! zaboga...
 
mala_nish:
ljubomoran jeste, skoro patoloski, ali pazi sad odavde- i on stvarno extra izgleda, pogotovo u jednim farmericama ili belom sorcu... ALI JA NJEMU NIKAD NISAM REKLA "NE NOSI TAJ SORC KOJI TI FANTASTICNO STOJI I U KOM TI JE VISE NEGO UDOBNO" grrrrrrrr

nije u redu

jel sam ja jedina koja voli da ima decka koji extra izgleda i ne pada joj na pamet da mu kaze da umanji svoj dobar izgled?!! zaboga...stil)
Malo preterujemo a!?? :-? :roll:
ako si takva kako si rekla nece ti biti problem da nadjes novo......
 
mala_nish:
ljubomoran jeste, skoro patoloski, ali pazi sad odavde- i on stvarno extra izgleda, pogotovo u jednim farmericama ili belom sorcu... ALI JA NJEMU NIKAD NISAM REKLA "NE NOSI TAJ SORC KOJI TI FANTASTICNO STOJI I U KOM TI JE VISE NEGO UDOBNO" grrrrrrrr

nije u redu

jel sam ja jedina koja voli da ima decka koji extra izgleda i ne pada joj na pamet da mu kaze da umanji svoj dobar izgled?!! zaboga...
sto on ne moze da bude zadovoljan svojom devojkom i njenim izgledom? na kraju krajeva, kada smo se smuvali nosila sam nista drugo do taj isti nike sorc za koji mi se sada drnda... i patike i sportsku majcu sa KRAGNICOM!!!!(da se ima uvid u to da ne lazem za stil)
Heh oblacis se isto kao ja kad idem na basket. :lol: Sad vec za grad uvek obucem neke pantalone... kao pristojnije je...
Naravno da nisi jedina koja voli da mu/joj partner extra izgleda... pa to valjda svaki normalan covek zeli... Samo sto ste vi dosli do tog stadijuma da je pitanje samo za njega lepa ili i za poglede drugih...
Valjda je lepota ljudskog tela neki ideal kojem tezimo i ne treba je smanjivati... dok je u granicama pristojnosti... A zamisli trip da ja sad napravim sebi oziljak na licu samo zato da me druge ne bi gledale... :lol:
 

Back
Top