SCG ili MONTENEGRO

gost 304860

Buduća legenda
Poruka
44.404
Dogadjaji koji se intenziviraju u zadnje vreme teraju na zabrinutost. Boravak jake ekipe CIA obavestajaca u CG koji se krije od medija, odbijanje nase pomoci unesrecenima pre nekoliko nedelja, antisrpski grafiti, pojacano delovanje "propagandista" dukljanske filozofije uredjenja nove otcepljene drzave, sve su faktori koji normalnog coveka teraju na pomisao da ce biti novog krvoprolica po ustaljenom receptu. Nazalost, mi sad znamo ko ce izvuci ovde deblji kraj, ali oni izgleda ne. Ljudi kao Brkovic, Kilibarda, Djukanovic, koji su vise na hrvatskom i ostalim vrstama kruha, po ko zna koji put dokazuju despotski karakter male oligarhije u CG. Referenduma mozda i nece biti ako se ovim putem nastavi. Jer ako ga bude, CG nikad nece biti samostalna. Zabluda bolesnika nije nasla siroko utemeljenje medju normalnim svetom i zato se prave cirkusi. Da nije smesno, bilo bi tuzno....


Natpis napisan na Bogosloviji Svetog Petra Cetinjskog.... 15. januar ove godine


36419681post15698113770kl.jpg




Luchindan 2004......

lovcenskestraze19eb.jpg




Montenegro forum.... biser maloumnika i ludaka od kojih neke i mi poznajemo.....


http://www.network54.com/Forum/61454/
 
marlon:
Dogadjaji koji se intenziviraju u zadnje vreme teraju na zabrinutost. Boravak jake ekipe CIA obavestajaca u CG koji se krije od medija, odbijanje nase pomoci unesrecenima pre nekoliko nedelja, antisrpski grafiti, pojacano delovanje "propagandista" dukljanske filozofije uredjenja nove otcepljene drzave, sve su faktori koji normalnog coveka teraju na pomisao da ce biti novog krvoprolica po ustaljenom receptu. Nazalost, mi sad znamo ko ce izvuci ovde deblji kraj, ali oni izgleda ne. Ljudi kao Brkovic, Kilibarda, Djukanovic, koji su vise na hrvatskom i ostalim vrstama kruha, po ko zna koji put dokazuju despotski karakter male oligarhije u CG. Referenduma mozda i nece biti ako se ovim putem nastavi. Jer ako ga bude, CG nikad nece biti samostalna. Zabluda bolesnika nije nasla siroko utemeljenje medju normalnim svetom i zato se prave cirkusi. Da nije smesno, bilo bi tuzno....


Natpis napisan na Bogosloviji Svetog Petra Cetinjskog.... 15. januar ove godine


36419681post15698113770kl.jpg




Luchindan 2004......

lovcenskestraze19eb.jpg




Montenegro forum.... biser maloumnika i ludaka od kojih neke i mi poznajemo.....


http://www.network54.com/Forum/61454/

СЦГ - никако. Самостална Србија - увек. Монтенегро - да, временом ће просрпска коалиција доћи на власт и такве уније застава ће бити опет само историјске слике залуђености једног дела народа.
 
Има довољно Срба у Србској Спарти, тако да се небринем, и у Брчком је био плакат за позив на проесте због мухамеда, па није ни један мухамеданц смео да изађе, још их је тамо 20 %
 
Ne znam zašto toliko opterećenje Crnom Gorom. Iz lintimnih razloga ne bih voleo da se otcepe, ali, ako to izaberu- neka im je sretan put-ali jednom za svagda....
Samo jedno znam- u Hrvatskoj nisu ništa omiljeniji nego Srbi jer ih većina običnog sveta-Hrvata smatra Srbima....
 
analiticar:
Ne znam zašto toliko opterećenje Crnom Gorom. Iz lintimnih razloga ne bih voleo da se otcepe, ali, ako to izaberu- neka im je sretan put-ali jednom za svagda....
Samo jedno znam- u Hrvatskoj nisu ništa omiljeniji nego Srbi jer ih većina običnog sveta-Hrvata smatra Srbima....

Не "брини"...Мило и остала дукљанска братија ће им с великом лакоћом објаснити да нису Срби, а кроати ће још лакше то и прихватити.

Јеси ли сконтао ону, другу фотку како се лииијеепо слажу двиијее братске заставе.

Лудо, буразеру, лудо...
 
marlon
isti grafit je pre par dana osvanuo sred Beograda,na ulazu u podzemni prolaz kod "Albanije" .
Ali sami smo krivi moj brate,pa ko ti je direktor drame Narodnog?
Koliko je likova kojima je maternji jezik "Crnogorski" na ključnim mestima u kulturi,obrazovanju,privredi...
Ne valja im naša voda,Srpski jezik,ma da nisu alergični na evre koje im ostavljaju na primorju.
Ma ne znam bre,nek idu...ali i odavde.
 
lider:
marlon
isti grafit je pre par dana osvanuo sred Beograda,na ulazu u podzemni prolaz kod "Albanije" .
Ali sami smo krivi moj brate,pa ko ti je direktor drame Narodnog?
Koliko je likova kojima je maternji jezik "Crnogorski" na ključnim mestima u kulturi,obrazovanju,privredi...
Ne valja im naša voda,Srpski jezik,ma da nisu alergični na evre koje im ostavljaju na primorju.
Ma ne znam bre,nek idu...ali i odavde.

Вођо, контам контекст твог поста, али немој улазити у генерализацију...Има овде мнооогооо црногораца који су Срби, немој грешити душу...
 
lider:
marlon
isti grafit je pre par dana osvanuo sred Beograda,na ulazu u podzemni prolaz kod "Albanije" .
Ali sami smo krivi moj brate,pa ko ti je direktor drame Narodnog?
Koliko je likova kojima je maternji jezik "Crnogorski" na ključnim mestima u kulturi,obrazovanju,privredi...
Ne valja im naša voda,Srpski jezik,ma da nisu alergični na evre koje im ostavljaju na primorju.
Ma ne znam bre,nek idu...ali i odavde.

Znam lider i za grafit i za narodno.... Bice jos toga, ne brini. Ali Premijer radi pametno. I sam znas kad bi bio referendum u Srbiji, znas ko bi scjeo s njima :D Samo onih 200.000 i njihova bliza i dalja rodbina. A onda kad bi se odvojili morali bi da im placamo sto smo se odvojili. Ovako, nek odu pa ce da sisaju glogov siptarski ku*ac vrlo brzo. Najzalije mi cestitih ljudi kojih je puna Crna Gora koji ne mogu da smisle ove smradove. Ali svaka se skola placa. Dosta smo se mi naplacali. Sad je red na druge. Secas kako su arogantni, a kad dodje sezona, ko zadnje pitchke kukaju sto nemaju goste. I onda budale odavde idu da im se kupaju u moru sa fekalniom otpadom, piju usmrdjenu vodu, trpe izivljavanja njihovih turistickih "poslenika". Videces, kad se otcepe a vlast ovde lepo uvede taksu ko oce u kurcobecanje kod njih nek plati... pa da vis kako ce lelemudi da dobiju pisholovke...:D:D:D
 
jomini:
Kad smo dočekali da Marlon postavi temu, a mene da jedna tema izvuče iz takta, više se ne mogu iznenaditi. Odoh u peMziju.
Pa ja brate... kad sam imao nesto ozbiljno da kazem, postavim... nisam kao oni sto brabonjaju sa pet tema dnevno :D Evo posto vidim da si malo u autu a veruj i ja, jer svima je Vojvodina na umu, a stvari se desavajju na drugom mestu, juzno, malo Dukljanskog recnika.... ili na latinskom LIBRUS DOCLEANUS PALAMUDUS... :D:D:D


http://www.tvorac-grada.com/forum/viewtopic.php?t=1776&sid=4fbe70cc9a0aca734324fbe6dc5bc274
 
Па, ја ономад поставих тему "самостална Србија" и образложих зашто...Само не треба пасти у ватру и опалити по свим црногорцима, нису сви исти...Ја имам итекако црногорске крви, добро знам своје породично стабло...Е, сад што су се људи одродили од тога жалосно је...
 
Što se tiče premijera politika mu je ok,problem je u tome što se masa ljudi plaši da mu Cobina ćeljad ne opsruiraju...
A takse...da sam u poziciji i da mogu da odlučujem za letovanje u CG bi udario po ušima taksu od 300% pa ko voli...
A isto je i sa onim spotovima o primorju.
Tuga je brate,kada odeš na sever CG i vidiš kako ih onaj klošar Milo upropašćuje,tuga jedna.
A iz bog toga bi mu...da ne psujem
 
Arhangel NS:
Па, ја ономад поставих тему "самостална Србија" и образложих зашто...Само не треба пасти у ватру и опалити по свим црногорцима, нису сви исти...Ја имам итекако црногорске крви, добро знам своје породично стабло...Е, сад што су се људи одродили од тога жалосно је...
Arandjele, jako dobro znam sta govorim. Ne spominjem postene i cestite ljude crnogorce... pa i ja po nekom petom kolenu vucem poreklo ... nema to veze. Ovo su bolesnici, Ras lepo postavi onaj tekst coveka koji pise kakva se propaganda vrsi svuda, pa i po Forumima. Idi na Podgoricu, Budvu, Niksic ovde na Krsti... pa vidi sta umobolnici pisu.
 
marlon:
Arandjele, jako dobro znam sta govorim. Ne spominjem postene i cestite ljude crnogorce... pa i ja po nekom petom kolenu vucem poreklo ... nema to veze. Ovo su bolesnici, Ras lepo postavi onaj tekst coveka koji pise kakva se propaganda vrsi svuda, pa i po Forumima. Idi na Podgoricu, Budvu, Niksic ovde na Krsti... pa vidi sta umobolnici pisu.

Марлоне, подцењујеш ме...Присутан сам ја на тим подфорумима, а и шире ш'о би рекли...Сећаш се моје опаске Јоминију за Туњевину, на Новом Пазару...оно има ли модератора итд. Има на "примедбама", прошле недеље...А о "играчини" да не причамо...Само ме 'ебе она Паола, какав Михајло у сукњици, лудило...

п.с. Нисам се ником посебно обраћао, оно за црногорце, више је то било уопштено.
 
marlon:
Znam lider i za grafit i za narodno.... Bice jos toga, ne brini. Ali Premijer radi pametno. I sam znas kad bi bio referendum u Srbiji, znas ko bi scjeo s njima :D Samo onih 200.000 i njihova bliza i dalja rodbina. A onda kad bi se odvojili morali bi da im placamo sto smo se odvojili. Ovako, nek odu pa ce da sisaju glogov siptarski ku*ac vrlo brzo. Najzalije mi cestitih ljudi kojih je puna Crna Gora koji ne mogu da smisle ove smradove. Ali svaka se skola placa. Dosta smo se mi naplacali. Sad je red na druge. Secas kako su arogantni, a kad dodje sezona, ko zadnje pitchke kukaju sto nemaju goste. I onda budale odavde idu da im se kupaju u moru sa fekalniom otpadom, piju usmrdjenu vodu, trpe izivljavanja njihovih turistickih "poslenika". Videces, kad se otcepe a vlast ovde lepo uvede taksu ko oce u kurcobecanje kod njih nek plati... pa da vis kako ce lelemudi da dobiju pisholovke...:D:D:D

Па реци... ја не знам ни за графит ни за Народно ?

Ако Мило буде морао да испоштује став Венецијанске комисије о томе да на референдуму мора гласати ЗА 50% плус 1 - онда он губи референдум... нема шансе да добије толико гласова.

А ако којим случајем добије ТА ДРЖАВА ЋЕ СЕ ВЕОМА БРЗО РАСПАСТИ тј. околне ће узети по парче и - готово. Али то је њихов избор. Ја лично не могу више да се нервирам око њих (зато и не идем на друге форуме - сећаш ли се оног учесника Ђорђа који је добио срчани удар... нећу да се играм са чуком)

Ја не могу до краја да схватим ту игру тамо са обавештајним службама јер са једне стране англосаксонци чине све да се ЦГ отцепи - а са друге Руси покуповаше и ЦГ приморје а и Хрватско... а ови наши лелемуди у Србији уместо да продају(ако већ морају) све што је преостало Русима, они чине све да Руси овде не купе ништа, а они тренутно колико знам имају огроман суфицит у лови и не знају где да је дену.
 
@ Arhangel NS

Ја одавно говорим да је Београд постао антисрпски град (највише заслугом комуниста и политиком Милошевића који је од почетка сукоба у Југинаправио нови талас који је започео 1945. и примио овде и курту и мурту)...па погледај само на овом форуму шта пишу људи који нису Срби а живе у Србији или шта пишу левичари...
 

Back
Top