Onaj osecaj...

frozen1982.

Iskusan
Banovan
Poruka
6.316
...kada vas neka zena toliko iznervira da bi ste je zadavili.Kako se s tim izboriti?
Ja,posto imam bujnu mastu zamislim da je ko Asterix lupim pa da odleti a samo joj cipele ostanu,ili zamislim da je sutnem u dupe tako jako da padne...
Ponekad davim jastuk...
Koji su vasi predlozi?
Podrazumeva se da je svaki vid fizickog nasilja iskljucen jos u startu,bar kod mene.
 
upravo sam se setila ali mekbil..kad popizdi, pa se pretvori u ogromna usta koja progutaju zrtvu:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ili ogromnu saku koja ga zavari uz zid..:twisted:

ili ogromnu muvalicu koja ga spljeska ko bubasvabu:twisted: :twisted:
 
frozen1982.:
...kada vas neka zena toliko iznervira da bi ste je zadavili.Kako se s tim izboriti?
Ja,posto imam bujnu mastu zamislim da je ko Asterix lupim pa da odleti a samo joj cipele ostanu,ili zamislim da je sutnem u dupe tako jako da padne...
Ponekad davim jastuk...
Koji su vasi predlozi?
Podrazumeva se da je svaki vid fizickog nasilja iskljucen jos u startu,bar kod mene.

Imamo temu za one koji ipak upotrebljavaju silu.
Pa šta?
I mi se muškarci rangiramo prema upotrebi te sile?
Ebote - mlatimo se medjusobno a žene jok?

VARIJANTA KAD NEKO NE UPOTREBLJAVA SILU PREMA ŽENI A IZNERVIRAN JE:
Koliko god ona kenjkala - kenjkaj i ti njoj (te vidi kakve ti noge, izem ti drugarice, al' ti stoji garderoba ko piletu brushalter)...
(i obavezno čuči kad piškiš)
 
Nema nasilja, nikakvog, to ne sme da se radi damama. U, ja sam nemilosrdan na rečima, svašta joj kažem, derem se, to je najveća kazna :lol:
Ne umem ja da davim jastuk, ili da sednem u kola da napravim jedan krug po gradu "da se izduvam", nema kod mene ništa retroaktivno, ja to odmah ...
 
frozen1982.:
...kada vas neka zena toliko iznervira da bi ste je zadavili.Kako se s tim izboriti?
Ja,posto imam bujnu mastu zamislim da je ko Asterix lupim pa da odleti a samo joj cipele ostanu,ili zamislim da je sutnem u dupe tako jako da padne...
Ponekad davim jastuk...
Koji su vasi predlozi?
Podrazumeva se da je svaki vid fizickog nasilja iskljucen jos u startu,bar kod mene.
Ja ih samo pomazim po glavi, sve im je jasno.
Uzgred njima su takve stvari oprostene u startu.
 
Astrodita:
A, jel' primate drugarice...mislim...da se izjasne? :roll: Dobro, ništa, pitam! Ja sam kucala...samo da se zna! :-P :lol:
c008.gif
Welcome. :lol:
 
frozen1982.:
...kada vas neka zena toliko iznervira da bi ste je zadavili.Kako se s tim izboriti?
Ja,posto imam bujnu mastu zamislim da je ko Asterix lupim pa da odleti a samo joj cipele ostanu,ili zamislim da je sutnem u dupe tako jako da padne...
Ponekad davim jastuk...
Koji su vasi predlozi?
Podrazumeva se da je svaki vid fizickog nasilja iskljucen jos u startu,bar kod mene.


Ja bi voleo da je kitom udavim.
 
Ja stanem u svoj ćošak i počnem da ga nerviram:hajde, ako smeš...hajde, macane... da me poljubiš? On počne da se smeje, i posle toga-sve je čarolija! Kaže mi da sam pravi majstor za mirakle! ;) :lol:
 
Kada me nervira koleginica, plavusa inace, ja joj kazem "J.ebi se bre Marija ", na sta ce ona "hvala ti". Zadovoljna ona, zadovoljan ja, kud ces bolje. Sta ces kad devojka ima visak energije, pa voli da se mmmm... A sa ostalim devojkama ne smem tako, odma samar, kao iz fantine bambucha reklame :lol: :lol:
 
frozen1982.:
...kada vas neka zena toliko iznervira da bi ste je zadavili.Kako se s tim izboriti?
Ja,posto imam bujnu mastu zamislim da je ko Asterix lupim pa da odleti a samo joj cipele ostanu,ili zamislim da je sutnem u dupe tako jako da padne...
Ponekad davim jastuk...
Koji su vasi predlozi?
Podrazumeva se da je svaki vid fizickog nasilja iskljucen jos u startu,bar kod mene.

Ja uopste ne mogu nikoga da iznerviram.Ja tacno osecam kad mi decko kaze da sam ga iznervirala da ga nisam iznervirala nego da se folira. :-D
 
HeBePoBaTaH_:
Nema nasilja, nikakvog, to ne sme da se radi damama. U, ja sam nemilosrdan na rečima, svašta joj kažem, derem se, to je najveća kazna

Ne umem ja da davim jastuk, ili da sednem u kola da napravim jedan krug po gradu "da se izduvam", nema kod mene ništa retroaktivno, ja to odmah ...

Čudna definicija DAME i GOSPODINA.
 
Jedna od stvari koje sam obozvala kod svog posljednjeg momka je bila upravo vjestina da u dvije rijeci otkaci svaki moj pokusaj stvaranja konflikta...
Kad sam konacno uspjela da ga iznerviram toliko da izgubi hladnokrvnost, izvrijedjao me je ali na takav nacin da sam ja bila zadivljena njegovom rjecitoscu i okrutnoscu...
Ubojito do krajnjih granica, a bez ijedne psovke!
 

Back
Top