OKUPACIJA?

lider:
eIvin
Prvo što se tiče "upada" u stan
Ako je već upao to znači da nisam bio sposoban da odbranim svoje,uključujući i verovatnoću da je mnogo moćniji od mene.
U takvoj situaciji mogu jedno da mu ponudim kompromis.ali ne zaboravi,on je unutra i on diktira uslove.
Možda,jednom nekom normalnom i objektivnom sudiji i dokažem arguentovano da je stan u potpunosti moj.Ali do tad ...[[/B


Naravno,al' do tada neću da mu priznam da je stan njegov.
Je l' tako?
Niko nije lud da ilazi u obračun sa stostruko jačim protivnikom,Cobe je probao,nije uspeo,ali postoje i druga sredstva...
 
Ovde bi pojedinci dupe dali za šengenske vize i za varijantu da im kaput vidi put. Gde to misle da putuju, da neće možda u Dansku, u Holandiju, u Londonski metro, u Madridske vozove, u Pariz koji je goreo do pre mesec-dva i koji samo što se opet nije zapalio, u Nemačku....? Strašno! Ne mogu da razumem one koji nemaju trunku državotvornog osećaja!!! Ako im je do poklanjanja nek poklone prvo sopstvenu imovinu!!!!
DRŽAVA JE SKUPA, NJU SU STVARALE GENERACIJE I OSTAVLJALE SVOJE KOSTI, IZMEĐU OSTALOG I PO ALBANSKIM GUDURAMA!!!
 
pa ko da se necemo protiviti
al zasto se to predstavlja kao sadneko genijalno resenje
mislim, nije to nista novo
hocu reci-jaka stvar
koliko je drzava nije bilo priznato od neke pojedinacne, pa evo ih postoje
al' ja nekako ne mogu da shvatim da neko nema neki razradjeniji, bar okvirni predlog od toga da mi tudje necemo svoje ne damo
sad sam vec pocela da vrtim istu traku
nego, zanimljivo vam je ovde
ima li teme o dinkicu i sudijama? :D
 
Banshee:
ima tu u zemunu jedna klinka zove se afordita,mala je sćipetarka :D
e ima jedna radi u maxiju preko puta mene. crna duga kosa?

eIvin:
Naravno,al' do tada neću da mu priznam da je stan njegov.
Je l' tako?
Niko nije lud da ilazi u obračun sa stostruko jačim protivnikom,Cobe je probao,nije uspeo,ali postoje i druga sredstva...
da, da...da ne priznajemo sve dok ne ojacamo...dok srbija ne postane supersila...kad ojacamo onda su ga ugasili, ima da ih okupiramo i izistinski... :D

ova strela, dusu dala za pss, ima govore u tom stilu, dramaticne, da se najezis
 
Strela:
Ovde bi pojedinci dupe dali za šengenske vize i za varijantu da im kaput vidi put. Gde to misle da putuju, da neće možda u Dansku, u Holandiju, u Londonski metro, u Madridske vozove, u Pariz koji je goreo do pre mesec-dva i koji samo što se opet nije zapalio, u Nemačku....? Strašno! Ne mogu da razumem one koji nemaju trunku državotvornog osećaja!!! Ako im je do poklanjanja nek poklone prvo sopstvenu imovinu!!!!
DRŽAVA JE SKUPA, NJU SU STVARALE GENERACIJE I OSTAVLJALE SVOJE KOSTI, IZMEĐU OSTALOG I PO ALBANSKIM GUDURAMA!!!
:roll:
a u cemu je problem turisticki obilaziti navedene zemlje? :roll:
ebiga,meni se nista nije desilo ni u londonu ni u madridu :shock: :roll:

da ne treba mozda ceo zivot da ne odem dalje od beograda?! :roll:
 
S_K_V_O:
da, da...da ne priznajemo sve dok ne ojacamo...dok srbija ne postane supersila...kad ojacamo onda su ga ugasili, ima da ih okupiramo i izistinski... :D

Ma ne,ali ako se jednog dana recimo za 100-200 godina promeni odnos snaga u svetu,sve je moguće...:D
 
S_K_V_O:
pa ko da se necemo protiviti
al zasto se to predstavlja kao sadneko genijalno resenje
mislim, nije to nista novo
hocu reci-jaka stvar
koliko je drzava nije bilo priznato od neke pojedinacne, pa evo ih postoje
al' ja nekako ne mogu da shvatim da neko nema neki razradjeniji, bar okvirni predlog od toga da mi tudje necemo svoje ne damo
sad sam vec pocela da vrtim istu traku
nego, zanimljivo vam je ovde
ima li teme o dinkicu i sudijama? :D

То наравно није генијално решење ТО ЈЕ ЈЕДИНО МОГУЋЕ РЕШЕЊЕ ОСИМ РАТА! Дакле, ако Србија ПРОГЛАСИ ДА ЈЕ ЊЕН ДЕО ТЕРИТОРИЈЕ ОКУПИРАН ОД СТРАНЕ ШИПТАРА увек има наде да ће га повратити, јер НАДА последња умире. И, да, то јесте јака ствар јер није ратна опција.

Па сигурно да Влада Србије има разрађени план, али не могу да поверујем да ико ко има две даске у глави може да помисли да ће Влада да ОБЈАВИ СВОЈ ПЛАН пре почетка преговора тако да би кретени могли да га развлаче и да жвалаве и пљују по њему. Да ли су шиптари објавили свој план? Нису! Да ли је међународна заједница објавила свој план? Није - него пуштају пробне балоне! Зашто би Србија то учинила???
 
Banshee:
:roll:
a u cemu je problem turisticki obilaziti navedene zemlje? :roll:
ebiga,meni se nista nije desilo ni u londonu ni u madridu :shock: :roll:

da ne treba mozda ceo zivot da ne odem dalje od beograda?! :roll:

Ako ti zbilja ne vidiš šta se zbiva danas u Evropi i da je sukob sa islamistima poprimio drastične razmere, a da će biti i mnogo,mnogo žešći, ti putuj, možeš i da se preseliš u neku "obećanu" zemlju i da recimo u sred Pariza imaš komšiju Alija, Muhameda ili Ibrahima....Ali ti i tebi slični nemate nikakvo pravo da zarad šengenskih viza prodajete ovu zemlju, za nju su se moji preci borili!!!
OKUPACIJA DELA TERITORIJE JE JEDINI MOGUĆI ODGOVOR U OVOM TRENUTKU PO PITANJU EVENTUALNE "NEZAVISNOSTI" KOSOVA I METOHIJE :!:
 
Србија мора прогласти окупацију на делу своје територије макар из крајње практичних разлога.
Да не залазимо сад да ли ће КиМ икада бити враћено, такав став је битан због остатка територија.
Шиптари се неће задовољити само КиМ - ом, а и остале комшије имају притајених аспирација.
 
PAC-PAC:
Србија мора прогласти окупацију на делу своје територије макар из крајње практичних разлога.
Да не залазимо сад да ли ће КиМ икада бити враћено, такав став је битан због остатка територија.
Шиптари се неће задовољити само КиМ - ом, а и остале комшије имају притајених аспирација.
Ne bih tako rekao, već OTVORENIH ASPIRACIJA! U ostalom si 100% u pravu.
 
Узео сам просек, тако да је најприкладније а и најпрактичније рећи да су притајене аспирације.
 
Strela:
Ako ti zbilja ne vidiš šta se zbiva danas u Evropi i da je sukob sa islamistima poprimio drastične razmere, a da će biti i mnogo,mnogo žešći, ti putuj, možeš i da se preseliš u neku "obećanu" zemlju i da recimo u sred Pariza imaš komšiju Alija, Muhameda ili Ibrahima....Ali ti i tebi slični nemate nikakvo pravo da zarad šengenskih viza prodajete ovu zemlju, za nju su se moji preci borili!!!
OKUPACIJA DELA TERITORIJE JE JEDINI MOGUĆI ODGOVOR U OVOM TRENUTKU PO PITANJU EVENTUALNE "NEZAVISNOSTI" KOSOVA I METOHIJE :!:
:lol:
a ko kaze da ne vidim?
i ko je spominjao obecane zemlje? :roll:

vec sam rekla....kako su siptari krenuli,zadrzi ih u zemlji pa neces morati da ides do pariza da ti alija bude komsija....el sam lepo rekla,mala afrodita ce i u zemunu da ti trcka po komsiluku.

i nepresteno gledas u proslost...moji preci ovo,moji preci ono....
malo se okreni ka bucucnosti,sta ti sada mozes da uradis a da bude konstruktivno.
steta je vec nacinjena,siptara ima koliko volis i sada treba da minimiziras gubitke...a ne da
places nad prosutim mlekom i secas se slavne proslosti.

samo nam treba jos neki rat nakon te okupacije pa da ostatak nacije koji je jos u zemlji izgine a nekolicina dokonih ljudi da se u praznoj zemlji seca predaka :roll:

a ova zemlja ima mnogo vecih i bitnijih problema nego sto je kosovo i okupacija istog :roll:
 
eIvin:
Aj sad .ko da ćeš ti da ratuješ...
Mo'š ti da šopinguješ u Negotinu,a mi muški će da ratujemo...:lol:

mozete i mene u vojsku...ko palestinci i izraelci.
pa da budem bombas samoubica. :shock:
zakacim jednu atomsku bombu za sebe,odem na kosovo i raznesem sve siptare.
jedino sto cete morati da me skupljate kasicicom.
i na kraju mi podignete spenik. :shock:
 

Back
Top