DAN ZALJUBLJENIH

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nemash pojma koliko me ne interesujesh :roll: .... mislim... "vechito me prozivash". ooooj. vechnosti.
niti znam ko si niti me zanimash. "go.vno se obesilo" sam reko iz dosade, chim sam video "shta je bilo?" ... nisam ni gledo ko je napisao.

ne nasedaj na gluposti.

:***
 
'Ladno sam se posvadjala dva puta sa deckom, bas na jucerasnji dan :cry: ....Na kraju smo se pomirili...kupio mi je svetlozeleni komplet-brus i tange sa srculensima od metala!Prelepo je!!! :-D ;-) Dogovorili smo se da cu to da nosim jednog dana, tj jedne noci, tj prve noci!xexe :twisted: I, kada smo se izmirili i seli negde, ja onako sva uplakana, pitao me da li hocu da se udam za njega....... :oops:
 
evo, reci cu ti sta je meni rekao decko kada smo se izmirili...NIJE BITNO STO SMO SE DANAS ZAKACILI, BITNO JE DA SMO SE POMIRILI, A TO STO JE DAN ZALJUBLJENIH NEMA NIKAKVE VEZE, NE MERI SE LJUBAV SAMO TOG DANA, IMAMO MI MNOGO LEPIH DANA IZA SEBE I ISPRED SEBE KOJI POKAZUJU KOLIKO SE VOLIMO!!! Zar nije divan??? :) :)
 
Ja valjda mnogo ocekujem od tog dana....i nijedan ne bude onakav kakav ja zelim da bude....znaci, imala sam samo jednu jedinu zelju i nije se ispunila.....ta zelja je bila da se ne posvadjamo bar na dan zaljubljenih, a jesmo :(
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top