Forumske pacenice

sinnke jel radish ti neshto u zhivotu sem shto chuchish na ovom forumu kao kakva kvochka , klonirash se u nedogled i prichash sam sa sobom na sopstvenim imbecilnim temama kojih imash bezbroj ? :confused:
 
sinke frigon i psiholog su skontali da je centar disqsije mushki qtak...shvatila ekipa da je na ljubavi i sexu sve bezveze te da ih moderator ne razume...i puf eto nam iljadu beskrajno zanimljivih tema...do yaya
 
Mislim da ste preterali sa podjebavanjima i glupim temama koje postavljate i kojima trujete normalne ljude. Ovo se odnosi i na pojedini muski, a i zenski deo publike. Neke teme su mi prosto ne shvatljive. Postavljaju se tek da bi odredjene persone, imale sta da ke..ju do besvesti, ne bi li za sto krace vreme napisale sto vise postova. Ne shvatam sta time dokazujete, valjda koliko ste pametni.
 
Ajde da otvorimo barem jednu ozbiljnu temu ovde, a ne da se nadovezujemo novim i novim glupostima. I da znas Sinke da me bas zabole za to sto cete da me popljujete ovde. Ovde ionako moderator spava, ne deluje kako treba. Malo preterano kenj..u pojedinci ovde, misle da ako bilo sta napisu da su zanimljivi ...
 
Blackaquarius:
Ajde da otvorimo barem jednu ozbiljnu temu ovde, a ne da se nadovezujemo novim i novim glupostima. I da znas Sinke da me bas zabole za to sto cete da me popljujete ovde. Ovde ionako moderator spava, ne deluje kako treba. Malo preterano kenj..u pojedinci ovde, misle da ako bilo sta napisu da su zanimljivi ...


Ne spava moderator, nego je dozvoljeno pisanje. Na kraju i nije tema uvreda, jer stvarno ima likova.
 
Blackaquarius:
Ajde da otvorimo barem jednu ozbiljnu temu ovde, a ne da se nadovezujemo novim i novim glupostima. I da znas Sinke da me bas zabole za to sto cete da me popljujete ovde. Ovde ionako moderator spava, ne deluje kako treba. Malo preterano kenj..u pojedinci ovde, misle da ako bilo sta napisu da su zanimljivi ...


e ovo pojedinci...mislim to je taaaako komunistichki...kao ovo je zbor radnih ljudi i ustajesh ti(garant imash brkove) i kao "ovde neki pojedinci ovo ono"...imenuj te gnusne individue koje nama poshtenim ljudima ne daju mira...te spodobe koje nas napadaju sa sviju strana...ovako si ko ove chaplje s estrade...
 
raindog:
sinnke jel radish ti neshto u zhivotu sem shto chuchish na ovom forumu kao kakva kvochka , klonirash se u nedogled i prichash sam sa sobom na sopstvenim imbecilnim temama kojih imash bezbroj ? :confused:

Poštovana,
Sinnke je mlad muškarac, bar pretpostavljam po njegovom tempramentu.
Pokušava da skrene pažnju na sebe.
Kao mačorčići kad malo porastu...
Pa majku mu - februar je!
 
Ocigledno je da na ovome forumu (s m), moze da vredja svako, svakoga. Ocigledno je da moderator ne moze da se usprotivi pojedinim likovima i zakljuca ovako nebuloznu temu, za razliku od drugih podforuma, gde moderatori rade svoj posao. Naravno da je forum javan a sloboda pisanja ne ogranicena, ipak ovakvo vredjanje nije uredu. Ne vidim da je i jedna od njih ikada ista ruzno rekla o nama.
 

Back
Top