Kladionica, tiketi, tipovi...

Juce prosla oba tenisa, za danas jedan dubl i jedno iznenadjenje

Dubl tiket :
Frankfurt - Bordo 1 @2.00 (domacin ovaj mec docekuje u mnogo boljoj formi nego gosti, koji igraju dosta slabo u poslednje vreme. Verujem da ce svesno zrtvovati ovaj mec kako bi se okrenuli ligaskom mecu za vikend, jer su 2 mesta iznad zone ispadanja)
Salcburg - Elfsborg 1 @1.50 (razlika u kvalitetu i ambijicama ekipa je prevelika, smatram da ce Austrijanci ovo veoma lako resiti u svoju korist).

Iznenadjenje dana : Dinamo-Cernomorec 2 @5.00 Uopste mi nije jasno zasto kladionice ovoliko potcenjuju Cernomorec, koji je skoro 2 meseca bez poraza u zvanicnim mecevima. Dinamo potresaju Mamicevi skandali, pa smatram da makar i na singlu od 200 dinara bi valjalo probati ovo. Ako trazite sigurniju varijantu, predlozio bih X2.

Iskreno se nadam da je neko ispratio makar neku od ove 3 utakmice :D
 
pa ove tri tekme daju kvotu 15, na 100 ili 200 kinti to je kapital dovoljno veliki da se za vikend napravi show ;)

u pravu si.. nisam vido kvotu za cernomorec... volim hrabru igru, ali pacerske kvote ispod 2 uvek preskocim.... duga prica zasto, samo cu ti reci da sam na jednom agasiju davno koji je bio 1,20 izgubio malo blago, a jednom se nisam branio iako je bila zadnja po terminu jer je kao bio "sigurnjak".. ma da se ne secam oma mi pripadne muka :lol:

uostalom kupovi i nisu za igranje po meni, vise za zezanje, osim ako ne igras singlove...
 
udje... da troje fino jedu i piju u kafani... dva puta :lol:


image.png
 
pa 6 utakmica,mnogo jeMorao je jedan da zezne,makar na nerešeno. .Koja je kvota bila ?
Ja nisam igrala dugo baš ništa,mrzi me da idem do kladionice.
Pratim rezultate,i danas sam bila ubedjena da će Donjii srem da izgubi ( kao što jeste.)

Sutra mislim da će PSG-Monako biti gg.
 
Bilo bi tako kao sto kazes,ali sam napisao da se dupliranje igra samo 2 puta ( znaci ulog 500 din. i eventualno jod dva puta dupliranje 1 000 - 2 000 )
Tako da ulog nikada nece preci ( pojedinacni ) vise od 2 000 din A ukupni 3.500,00din.
Sto se tice verovatnoce,i to da je svako izvlacenje nezavistan dogadjaj,o tome ne bih da diskutujem.Verovatnoca za loto je kompleksno pitanje i ima vise teorija o verovatnoci.
Uostalo,napisao sam da u pocetku ovo treba samo pratiti,a videcemo,hoce li biti igra u plusu u narednigh 50-ak izvlacenja.
Ovo jeste ,martingel ali sa ogranicenim dupliranjem na 2 dupliranja.

- - - - - - - - - -

Za danas je br. 20

- - - - - - - - - -

za izvlacenje u 10,00h

Tako si smarao i na B92, pa si puk'o k'o lajsna i utekao uvređen...
 

Back
Top