Kladionica, tiketi, tipovi...

moz12.JPG



Zakasnio sam par minuta pa sam na live pravio tiket...i uhvatio,ovo je već sve prošlo osim ako benfika ne da 4 gola za 20 minuta :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Kada god stavim unapred tiket ovde poginem neslavno :(

Odigrao sam jedan sa 4 engleza i italijana(2+2) jedan singl za manutd-stoke i popodne ću da smislim tiket sa nfl-om.

I dalje se držim principa 3-5 tekmi po tiketu sa kvotama 1.5-2.5 ,3 max tiketa dnevno, ulog ne menjam mnogo i jedan singl ili live ako sam dobar u periodu koji označim kao kontrolni i ako baš "osetim" i nikada više od 30% dobitka u odnosu na taj "kontrolni punkt" koji sebi odredim. Samokontrola daje izuzetno dobre rezultate uz malo sreće naravno(jer nbez toga nema ove priče)...dokle će ići videćemo.
 
Svaka cast, lep tiket.

Ja odigram na Letoniju protiv Farskih Ostrva :dash:
Cekao bih jos Poljake sutra...

Prodjoh neocekivano lako na ovom.

Juce sam prosao kroz iglene usi zbog Islanda i uzeo 1.188 din na ulozenih 200 din.

Tih 1188 din sam ulozio na dva tiketa.
Danas izlaz 5.003 din na ovom tiketu koji sam postavio na ulozenih 1.000 din i jos jedan na nekim austrijancima drugoligasima izlaz 1.156 din na ulozenih 188 din.

Dobit blizu 6.000 din. Dobro je da me krenulo. Videcemo sutra sta ce biti, nezgodne utakmice.
 
pacersko pucanje....

1111.png
[/url]

Baš bedak jbg....što ne uze 1ug2+? :think:

--------------------------------------------------------------

Uzeo max ziheraški juče tiket

hun-sui 2+
estonia 1
sweden 2
bel-bih 2+

sa jačim ulogom da vratim zezanje od prekjuče gde sam terao maler kladeći se da primamo gol
Danas i sutra moram nešto ozbiljnije da smislim. (Osim naravno što se zbog malera kladim na Austriju protiv nas ili da primamo 2 ili tako nešto :lol: )

P.S šta uradiše sa mozzart sajtom
 
Baš bedak jbg....što ne uze 1ug2+? :think:

--------------------------------------------------------------

Uzeo max ziheraški juče tiket

hun-sui 2+
estonia 1
sweden 2
bel-bih 2+

sa jačim ulogom da vratim zezanje od prekjuče gde sam terao maler kladeći se da primamo gol
Danas i sutra moram nešto ozbiljnije da smislim. (Osim naravno što se zbog malera kladim na Austriju protiv nas ili da primamo 2 ili tako nešto :lol: )

P.S šta uradiše sa mozzart sajtom



Izgleda ok ali je za sada totalno nefunkcionalan.....Kod mene bas sporo radi........
 
Ajmo za sutra mada vise volim da vadim tikete ujutru kad sam bistriji.

Srbija - Austrija 1 (2,12) ili GG (2,00)
Finska - Hrvatska 2 (1,45)
Moldavija - R. Irska 2 (1,40)
Makedonija - Italija 2 (1,28) moze i 2&G2+ (1,65)
MaxBet kvote.

Mozda bi stavio i Ukrajina - Kosovo 1 ali slaba je kvota 1,22 a igra se na neutralnom terenu. Ne isplati se rizik iako mislim da ce ih Ukrajinci glat dobiti.
 
Gledao sam drugo poluvreme celo. Mucenje je kakav fudbal igraju Skoti. Milion centarsuteva, sve po bokovima igraju... uzas. Primise ga iz kontre a onda Litvanci na svaki dodir kao da ih je ujeo grizli. Valjanje, grcevi vec u '70-om minutu... uvalise im gol u '90 minutu Skoti naravno glavom iz centarsuta a onda na gol liniji isto glavom prebacuju ceo gol... poludeo sam. Nije velika kinta 2600 din ali sam se iznervirao.
 
Poslednja izmena:
Ajmo za sutra mada vise volim da vadim tikete ujutru kad sam bistriji.

Srbija - Austrija 1 (2,12) ili GG (2,00)
Finska - Hrvatska 2 (1,45)
Moldavija - R. Irska 2 (1,40)
Makedonija - Italija 2 (1,28) moze i 2&G2+ (1,65)
MaxBet kvote.

Mozda bi stavio i Ukrajina - Kosovo 1 ali slaba je kvota 1,22 a igra se na neutralnom terenu. Ne isplati se rizik iako mislim da ce ih Ukrajinci glat dobiti.
Al sam ga izubadao majstorski. 2600 din sam dobar. Kroz iglene usi ali sam pogodio sve sto sam rekao.
 
@marlon

neće jbg.

- - - - - - - - - -

Al sam ga izubadao majstorski. 2600 din sam dobar. Kroz iglene usi ali sam pogodio sve sto sam rekao.

Bravo :ok:

Meni se teranje malera isplatilo ali sada mi žao što sam ziherašku varijantu izabrao


moz17.JPG

moz18.JPG


Prvobitni plan je bio 1200 na t2 2+ za 3.7 ali sam se predomislio kada sam trebao da pustim nalog i odigrao poluzicer. A onda sam se malo pokajao i ipak dodao nešto na tu kvotu onoliko koliko mi je u sistemu preostalo za "budžet" koju sam trebao da ostavim za nfl večeras. Nije me išlo ove nedelje i danas su mi velšani skenjali standardni tiket. Srećom večeras je bio tu Stefan Mitrović da me "vadi" :rotf:
 
Poslednja izmena:

Back
Top