Kladionica, tiketi, tipovi...

Shafhauzen-Oberhauzen iz KECA u DVA !
Stavi brate 1000 dinara ...kvota 40 ! :lol: :lol: :lol:
Ma stavi 100 evra...javio mi najbolji prijatelj prijatelja mog shuraka...on igra prvu opstinsku ligu Nemacke...za Kurtzshtajnhauzen AFC.Gazda im je neki mafijas iz njihovog sela. Ima tezgu na pijaci u Kurtzshatjnu.
:lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
Shafhauzen-Oberhauzen iz KECA u DVA !
Stavi brate 1000 dinara ...kvota 40 ! :lol: :lol: :lol:
Ma stavi 100 evra...javio mi najbolji prijatelj prijatelja mog shuraka...on igra prvu opstinsku ligu Nemacke...za Kurtzshtajnhauzen AFC.Gazda im je neki mafijas iz njihovog sela. Ima tezgu na pijaci u Kurtzshatjnu.
:lol:

Znas li ti iz koje drzave su ova dva tima? Pomoc: nisu "zemljaci". Bolje stavi na taj Kurtkakoliseonozvasehauzen, ako ga uopste ima na listama.

PS: Mec Oberhauzena je odlozen.
 
Jel ti to ozbiljno, ili...
Pa otkud ti znas da je to bila dojava...Odakle znas da nisu pobedili jer su jednostavno bolji...
A drugo, dojave se obicno odnose na prelaze tj. kvote mnogo vece od 2.3
Pa ja mogu da ti nadjem svako kolo kvote oko 2.3
I to onda znaci da je dojava!?
Nikad ne mozes da budes siguran kod tih stvari!
 
@ Terror Techa


E,pazi...uopste ne mora da znaci da se dojave odnose samo na velike kvote tipa 7+ ili prelazi 1-2,2-1...
Evo ja sam imao pre par meseci (bas kad je pocela Spanska liga) dojavu za,cinimi se da je bilo Majorka-Deportivo. I javlja mi ortak kaze igraj 2,jer Majorka duguje 3 boda Deportivu od prosle godina kada je Majorci trebalo za opstanak. I ja se nesto neckao...i ne odigram. I dodje DVOJKA (0:1),kvota oko 2,5 ili mozda i jace.

Posle mi drugi ortak javi,negde u decembru za neku utakmicu Altetika iz Bilbaoa(cini mi se)... isto tako neka kvota oko 2,5...2,6...kaze igraj to slobodno,to su klubovi u Spaniji koji uvek igraju 3 za 3.
I ja naravno,ajde da ne propustim kao i proedhodni put...stavim pare na to sto mi je on rekao. Nisam stavljao mnogo cini mi se oko 500-600 dinara ili tako nesto. I dodje!
I onda mi taj ortak kaze za te tmiove koji igraju u krug 3 za 3. Tu su valjda bili Majorka,Bilbao i jos neki tim...ne secam se. Tako naprave grupicu od tri ekipe i tako igraju u krug.
To nisu klasicne dojave i namestaljke,ali su neki zaludjenici za kladionicu i statistiku provalili da ti timovi godinama tako igraju i samo shibaju pare na to.
Ti da imas i da mozes da na kvotu 2.5 stavis 10 000 dinara i uzmes 25 000...sta bi te bolelo uvo.
JA sam dve godine radio u kladionici i ima sam lika koji je samo igrao americki hokej NHL i to samo jurio X na nekoliko utakmica. Stavi na 3-4 utakmice ukupno 7-8 000 na X i nemajs pojam koliko je on cesto dobijao. A kvota na X je bila oko 4-5...a desavalo mu se nekad da ubode i po dve!
Ali samo to je pratio...maher je bio. Ali nije se kurchio...rec nije progovarao. Ja sam samo jednom sa njim popricao kad nikog nije bilo u kladionici i tad mi je rekao da on NHL prati vec godinama i uglavnom samo to igra.
E to su ti te neke "dojave" koje nisu namestaljke,ali koje su jako sigurne i veoma,veoma izvesne.
Mislim spanska Primera,nije ni svajcarska druga,ni nemacka regija,ni talijanska serija C1,C2...bla bla i te neke shabnske lige poput Poljske,Ceske,Slovacke,Slovenije....
 
JA sam dve godine radio u kladionici i ima sam lika koji je samo igrao americki hokej NHL i to samo jurio X na nekoliko utakmica. Stavi na 3-4 utakmice ukupno 7-8 000 na X i nemajs pojam koliko je on cesto dobijao. A kvota na X je bila oko 4-5...a desavalo mu se nekad da ubode i po dve!
E, sad ne znam dal'se ovde radilo o dojavama...
Al' sve u svemu...to su pravi kladionicari...
Ali nije se kurchio...rec nije progovarao
Pa to i kazem...Da je prava dojava u pitanju, za nju bi znao samo odredjen broj ljudi
 
Pozdrav svima

Uclanjen sam u nekoliko internet kladionica i uglavnom se svakodnevno kladim. Prvenstveno pratim fudbal, ali pomalo i hokej i rukomet.

Zeleo bih da mi se jave ljudi koji se takodje klade cesto, pa da probamo zajedno da
namestamo tikete, da se savetujemo, itd.
Mislim da bi imali mnogo vise uspeha u pogadjanju ako bi nas bilo vise, neko zna sto drugi ne zna ili obrnuto, neko cuje neke dojave, itd. Ako nas je vise, veca je i sansa da dodjemo do vise informacija. Mislim, ima i po forumima raznih informacija, ali je to sve po meni slabo. A i retki su stalni posetioci foruma sto imaju nesto pametno za reci, uglavnom su to pametovanja posle utakmica.

Eto ako neko zeli da probamo, mozemo komunicirati putem e-mail-a ili preko skype-a.
Moja e-mail adresa je kladjenje1x2@yahoo.com
 

Back
Top