Kladionica, tiketi, tipovi...

Danas rezultati sacuvaj boze.
CSKA nereseno, Makabi izgubio kuci, Fener nereseno sa Sahtjorom, Videoton izgubio od Bate... Dinamo nereseno na poluvremenu.
Ja cu najverovatnije preskociti sutra ali bih pokusao Salcburg 1, Partizan X2, Seltik 1, Ajax X2.

Pogodio bi sve!

Salcburg 1 1,40 :tick:
Partizan X2 1,62 :tick:
Seltik 1 1,40 :tick:
Ajax X2 1,45 :tick:
= 3,2 kvota MaxBet

Slaba kvota ali opet prolaz.
 
CZ - Radnički N GG
NP - PFC 2
OFK - Voždovac 0-2
Rad - Radnik 1P1+ & 2P1+
Spartak - Mladost 3+ ???
Borac - Čukarički 2
Jagodina - Metalac X2 ???
Vojvodina - Javor 3+


Bezveze sam neke napisao ali ajd da vidimo možda nešto i prođe. Izbegao bih Spartak - Mladost i Jagodina - Metalac. Jagodinu jer je u uzasnoj formi ali mora da se vadi zbog losa dva kola a Spartak je jedva izbegao ispadanje prosle sezone.
 
Poslednja izmena:
CZ - Radnički N GG :tick:
NP - PFC 2:cross:
OFK - Voždovac 0-2:cross:
Rad - Radnik 1P1+ & 2P1+:tick:
Spartak - Mladost 3+ ???:cross:
Borac - Čukarički 2 :cross:
Jagodina - Metalac X2 :tick:???
Vojvodina - Javor :cross:3+


Bezveze sam neke napisao ali ajd da vidimo možda nešto i prođe. Izbegao bih Spartak - Mladost i Jagodina - Metalac. Jagodinu jer je u uzasnoj formi ali mora da se vadi zbog losa dva kola a Spartak je jedva izbegao ispadanje prosle sezone.

Slabo, mada je i tesko kolo moram da priznam.
 
Poslednja izmena:
...Apoel krvavi...

5k2654.gif
 
Izlgleda da ce da pljuste golovi kao i sinoc a ja stavljam 0-2 gola...

Steua mora da napadne,a Partizan je u odbrani slab...sve mi smrdi da ce Partizan da kiksne,imam neki utisak da je Steua u Srbiji i kod grobara potcenjena....nece nimalo biti laka utakmica,Partizan ako bude igrao skroz zatvoreno na 0-0 nema sanse da izdrzi 90 minuta,primice gol 100%

- - - - - - - - - -

a baš mi je tvoj tiket bio nekako logičan :) nisam prepisala.
Juče odigram ovo : https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1632-3618247-1315 :(
i mislim da će Bazel da pobedi.

Nema nista gore kada odigras 1x adodje dvojka,ili u mozzartu KI1V3plus a bude 0-2 ili 0-1 koliko mi je samo tiketa palo na tu sugavu mozzart kombinacju...
 

Back
Top