Kladionica, tiketi, tipovi...

111111111.jpg



Deset hiljada,zao mi sao sto nisam odigrao Rijeku cist 1 i Besiktas 2.
 
Pogledajte prilog 340609


Deset hiljada,zao mi sao sto nisam odigrao Rijeku cist 1 i Besiktas 2.
Čestitam !!!

=)
Ne radi se o strahu, nego o pametnom ponasanju :D u ovom slucaju, pametnom ulaganju =)
:D Nisam znala drugačije,ali sam imala sreće.
Nisam sigurna šta je pametno ulaganje kada je u pitanju kladionica,jer ne znam da li to postoji.Daj primer.Na šta si konkretno mislio ?

Imaš na primer neke pare koje možeš da izložiš riziku( možda i da ih baciš sa dozom kajanja ili ne :D )
da li bi igrao na Zvezdu 1
ili Spartak Subotica-B.Čačak 0-3 gola
Šta je tu pametnije,bolje?
 
:D Nisam znala drugačije,ali sam imala sreće.
Nisam sigurna šta je pametno ulaganje kada je u pitanju kladionica,jer ne znam da li to postoji.Daj primer.Na šta si konkretno mislio ?

Pa, mozda nema pametnog ulaganja, ali ima pametnijeg izmedju dva :D Tipa ovo moje danas, mnogo je pametnije bilo da stavim Aalborg - Dinamo 0-3 gola, umesto sto sam X2...i ne zato sto je to proslo, nego sto jeste mnogo pametnije, i sto sam tako otpocetka i hteo, ali kad sam retard.

Imaš na primer neke pare koje možeš da izložiš riziku( možda i da ih baciš sa dozom kajanja ili ne :D )
da li bi igrao na Zvezdu 1
ili Spartak Subotica-B.Čačak 0-3 gola
Šta je tu pametnije,bolje?

Ne bih igrao nista od toga za neke ozbiljne pare, ali ako bih morao da biram, onda Spartak - Borac.
 
Pa, mozda nema pametnog ulaganja, ali ima pametnijeg izmedju dva :D Tipa ovo moje danas, mnogo je pametnije bilo da stavim Aalborg - Dinamo 0-3 gola, umesto sto sam X2...i ne zato sto je to proslo, nego sto jeste mnogo pametnije, i sto sam tako otpocetka i hteo, ali kad sam retard.

Ne bih igrao nista od toga za neke ozbiljne pare, ali ako bih morao da biram, onda Spartak - Borac.
Zahvaljujem se na odgovoru,prvo,a drugo,
nisi retard,da li je prošlo ili ne,svi posle znamo šta je bilo bolje,i šta je bolje.Ali posle završene utakmice :D

Pozdravljam vas sve i laku noć .
SibtWo8.gif
 
Sutra u 20.15 se igra mec rukometne SEHA lige u Skoplju izmedju Metalruga iz Borca iz Banja Luke. Naime, ono sto je interesantno u vezi ovog meca jeste stanje gostujuce ekipe. Trener Radjenovic je izjavio da mu ova utakmica uopste nije bitna i da je rezultat u drugom planu...da podsjetim, prethodni put kad je to izjavio bilo je 22 razlike za Tatran.

Sutra se ocekuje isti ili veoma slican scenario. Istakao je i da se nada da ce Metalurg izvesti drugi sastav kao protiv Vojvodine, medjutim pocetna postava Borca bi se tesko i sa drugom postavom Metalurga nosila u Skoplju. Sutra za Borac nece igrati Mikic (startno lijevo krilo, vec dugi niz godina u klubu), Obradovic(startni desni bek, mozda i najiskusniji igrac u ekipi, kapiten) i Djukic(startni desni bek, najbolji igrac Borca ove sezone). Njihove zamjene su Ceranic (lijevo krilo - 95 godiste), Tesic (ocajno desno krilo, ni 20% Djukica) i na desnom beku nema neke adekvatne zamjene, moze uskociti Sesic(momak 96 godiste, bez ikakvog iskustva u ovakvim mecevima).

Na sve ovo, treba dodati to da je Radjenovic rekao da ce pruziti priliku mladjim igracima. Jednostavno, Borac nema sta traziti u Skoplju. Golmani su ocajni, oni neku prevagu ne mogu napraviti, nema tu kvaliteta. Trivundza i Nikolic ne mogu igrati sami, tako da sutra ocekujem pobjedu Metalurga (ko god igrao za njih) od bar nekih 10-tak razlike. Borac nema mogucnost rotacije, jer su tu osim prve postave (Ceranic, Jankovic, Bezbradica, Trivundza, Nikolic, Tesic i Abadzic) jos rezervrni golman Haseljic, lijevi bek Vujovic i nekoliko veoma veoma mladih igraca koji nemaju sta traziti ni protiv trece postave Metalurga.

Metalurg - Borac h1 5,5

Koliko je informacija tačna-nemam pojma,jer rukomet ne pratim.
 
Mislio sam da probam online kladjenje na nekoj stranoj kladionici ali psoto me detaljne ponude bas i ne zanimaju a i procedura uplata i isplata zahteva malo komplikovanja ipak bih probao online kladjenje na domacim sajtovima,ne vidim preteranu razliku mada doduse ja nisam tako pro oko tih stvari da oni koji preferiraju strane sajtove ne misle pogresno :D Dakle zanima me koje sve domace kladioncie nude online kladjenje i koje su najbolje. Video sam mozzart i meridian do sada i ne deluje lose. Dakle znaima me da je procedura slicna onome sto se ima kod stranih kladionica,da odem,otvorim svoj nalog,uplatim pare i da ostatak radim od kuce,dakle uplate tiketa,isplate na taj isti racun itd,i eventualno podizanje kapiram da ide direkt u kladionici i to mi je ok.Dakle saveti,iskustva? Hvala:)
 
Svaka cast, al ostavi jednom nesto pre nego sto se zavrsi vec, da mozda i mi uzmemo koji dinar :D

Pa to smo elaborirali pre neki dan =D sjebano mi je da preuzmem odgovornost ako neko uradi sta ja napisem...a ono ne bude, nema nista gore od toga =) a i ovde moze da se lupa sta god hoces, uvek moze da dodje...mislim na Ligu Sampiona, i generalno sve ostalo...posto sam igrao golove..za to ja mislim da ne treba savet...samo 2 konacna ishoda sam stavio..
 
Poslednja izmena:

Back
Top