Kladionica, tiketi, tipovi...

Ma igram sa 100 din,nije frka i da izgubim,neću sa više para,tako da ne brini
Hehehe ne mogu tebe zamisliti nikako kako radiš u kladzi:lol:

...axxaaxxa..pa ni nemoj, ne igram ali jesam nekad kad sam znala napamet sve klubove prve i druge lige, al to bese davnooo...i dobijala prilicno s' obzirom da sam
pre toga bila totalno neinformisana po pitanju fudbala,nisam znala ni sve domace klubove...jbg, kad si usmeren na to svaki dan npr godinu dana i duze svaki dan,
naucio bi i duduk po nesto...:)
 
Sad sam našla nešto kao sigurnije :D Pazi sad ovo :
Partizan 1
Zvezda 2
Čukarički 1 (nisam promenila mišljenje,jer D.Srem je dobar najviše kad igra u Pećincima)
Vigan (En2) 1-3 gola
spojim sa petkom Atletiko Madrid 1
Visočna Jihlava 1 To je kvota oko 5,5 staviću možda 400 dinara.

Visočiju Jihlavu sam stavila, jer je pre par dana razbila kao domaćin Plzen koji je 2 na listi,a oni osmi :D tako da sam nekako sigurna baš na tu utakmicu.
A Vigan,od svih mogućih ponudjenih kombinacija,pokušala sam da izaberem nešto što može da prodje,bar tako mislim,a to je 1-3 gola.

A to,igra za 100 dinara,moraš da budeš Nostradamus,ili da odigraš 1 tiket,spojiš 7 dana i izabereš favorite od svakog dana :D i opet nije sigurno,jer i favoriti kiksaju.
A koliko znam Donji Srem se bori za opstanak u ligi.Mislim da će ih neko "pustiti"

Čujem priču da će Rad da pobedi Javor :D Ukupno golova 0-2 ne znam koja je kvota :D ili 0_1 gol.
Nekako mi se tu čini da je prvo polu vreme X. kvota 2,o5 u mozartu.
Baš detaljan izvještaj:)
Mogla bi ova Jihlava doći,ali ovo za čukarički mi teška lutrija,nemam pojma,a i mnešto ne volim našu ligu igrati...
Ma znam,nema sigurica,prije nekih 2 mj baci me barselona,igrala kući ne sjećam se protiv koga a kvota bila smješna:dash:
Zato u zadnje vrijeme sa crkavicom igram,to skoro isto kaso da loto igraš:confused:
 
Sad sam našla nešto kao sigurnije :D Pazi sad ovo :
Partizan 1 1:0
Zvezda 2 o:1
Čukarički 1 (nisam promenila mišljenje,jer D.Srem je dobar najviše kad igra u Pećincima)
Vigan (En2) 1-3 gola 3:0
spojim sa petkom Atletiko Madrid 1 2:0

Visočna Jihlava 1 1:1


Čujem priču da će Rad da pobedi Javor :D
.

hyde-kiddemin. 2 1:3
metc-ca.bastia 1 1:0
at.madrid 1

st.eti. 1 0:0
le por sur de vile 1 (fr.3) 5:0

Kvota 6,25 u zerobet

Neće kocka poštenog čoveka :)
Ne vredi.
 
Imaš nešto za danas kad te tako krenulo?

Ma gde me krenulo? Pao neki vikend jedan par za 2.400 EUR, i imam brdo takvih "padova" u zadnje vreme, ali ubodem ponekad nesto.

Ja bih rekao da bi Sevilja u svakom slucaju trebala da pobedi Valensiju kod kuce.
Kod Benfike i Juventusa nisam pametan.Sampionsku titulu u domacem prvenstvu su obezbedili (Benfika sigurno, Juventus sa 99% verovatnoce), Juventus zeli po svaku cenu finale lige Evrope u Torinu. Hmmm, ne znam. Dajem blagu prednost Benfiki, ali ne verujem da cu odigrati 1, eventualno 1X u nekoj kombinaciji.

Moj predlog za singl danas:

Sevilja 1, kvota 1,70-1,80 (zavisi kako gde)

tj.

za hrabre: Sevilja handicap 1, kvota 2,70-2,80
 
Ma gde me krenulo? Pao neki vikend jedan par za 2.400 EUR, i imam brdo takvih "padova" u zadnje vreme, ali ubodem ponekad nesto.

Ja bih rekao da bi Sevilja u svakom slucaju trebala da pobedi Valensiju kod kuce.
Kod Benfike i Juventusa nisam pametan.Sampionsku titulu u domacem prvenstvu su obezbedili (Benfika sigurno, Juventus sa 99% verovatnoce), Juventus zeli po svaku cenu finale lige Evrope u Torinu. Hmmm, ne znam. Dajem blagu prednost Benfiki, ali ne verujem da cu odigrati 1, eventualno 1X u nekoj kombinaciji.

Moj predlog za singl danas:

Sevilja 1, kvota 1,70-1,80 (zavisi kako gde)

tj.

za hrabre: Sevilja handicap 1, kvota 2,70-2,80

Ne znam,kad god naletim na tvoje postove zadnjih par dana ti nešto dobijaš..:malav:
Ako odigram odigraću sevilju i tu benfiku 1X...mada nisam nešto ni raspoložen za igru...vidjeću još
 
Ma gde me krenulo? Pao neki vikend jedan par za 2.400 EUR, i imam brdo takvih "padova" u zadnje vreme, ali ubodem ponekad nesto.

Ja bih rekao da bi Sevilja u svakom slucaju trebala da pobedi Valensiju kod kuce.
Kod Benfike i Juventusa nisam pametan.Sampionsku titulu u domacem prvenstvu su obezbedili (Benfika sigurno, Juventus sa 99% verovatnoce), Juventus zeli po svaku cenu finale lige Evrope u Torinu. Hmmm, ne znam. Dajem blagu prednost Benfiki, ali ne verujem da cu odigrati 1, eventualno 1X u nekoj kombinaciji.

Moj predlog za singl danas:

Sevilja 1, kvota 1,70-1,80 (zavisi kako gde)

tj.

za hrabre: Sevilja handicap 1, kvota 2,70-2,80

I jel me poslusao iko? Ja odigrao 50 EUR na Sevilju. :super:
 
Jbm im mamu alzirsku i egipcansku da im jbm.......u utorak mi skinuse 3 soma, a danas 3 i po....igrao od 0-3 gola i u utorak palo 5 golova na jednoj utakmici, a danas celih 6....koliko je tu ljudi palo tiket to je strasno, a vecito dolaze ne od 0-2 nego 0-1 !! I ove nedelje tras za kladionice po 3-4+ svaka utakmica !!!
 
To ovako..

Genije_3.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top