Kladionica, tiketi, tipovi...


https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1690-7482702-1129

Proslo :)

ixdM15k5qr1o9.gif
 
Poslednja izmena:
Mene da nije s...bao Arsenal,tiket bi mi prošao.A slušala sam druge sa foruma (sportsport.ba) gde je neko vadio statistiku kako je Dortmund loš kad igra u gostima,zadnje 3 ili 4 su izgubili i kako je Arsenal sad u dobroj formi,odličnoj,kako Dortmun ima dobre pojedince,ali ima fali neki red il odbrana (ne znam ni ja ) i reko ajde,a htela sam gg.Mislim,ne bi se ovajdila nešto :D jer igram na 100 dinarki :D
 
tgg NG - bar jedna ekipa nece dati gol
tgg GG - gol gol
tm2 1+ - gost daje bar 1 gol
tm1 12NG - domacin bar u jednom poluvremenu nece dati gol

Razmisljam jos o Fiorentini, mozda je ubacim umesto Lokomotive, slicna je kvota. Pobedom bi osigurali prvo mesto u grupi, ali znam da prethodnih godina Italijanske ekipe uglavnom nije interesovala Liga Evrope...

Dinamo Z. - PSV mi deluje realno 1-3 gola, ali nisam hteo da ih stavljam na tiket jer je u Dinamu turbulentno stanje, trener skoro smenjen i za neke igrace se zna da ce leteti na zimu. Mamic je previse lud da bih ikad stavljao njegov tim na tiket :mrgreen: Doduse, svidja mi se kvota na PSV za neki singl, oko 2...
 
Poslednja izmena:
Riberi,ja se prošetala do Mozarta i uplatim,samo sam dodala Fiorentinu 1.Ako tiket prodje,častim te pićem,ulog je 100 dinarki :D ,ako ne prodje,hvala na šetnji :D
A jel misliš da ovi što igraju sa Anži da neće dati gol ?
Još ću početi i da gledam sve utakmice :D
Ne znam koji su i čiji su :D kakvi su ,za Anži znam da je bio poslednji na listi.
----------
a šta se podrazumeva pod hendikepom ?
 

Back
Top