Kladionica, tiketi, tipovi...

:sad2: da. ja kad bih to odigrala, bilo bi od 1-2 gola :D

ja od danas okrecem novi list, ustvari stari... ne znam sta mi bi da se akam sa sistemima ...samo singl, ili najvise dva para.

moze i jedan tiket 6 u glavu sa kvotama od 3 do 4 pa ako uleti uleti, na 100 kinti dobijes pola milke :lol: to je za one kretene engleze u subotu... iz svake lige po jedan odaberes i samo upalish u 18:00 da vis sta je bilo ,da ne gubish kosu ko ja zbog idiota :hahaha:
 
u nedelju iz zezanja odigro ono sto nikadne igram, tiket sa 16 u glavu kod mozzarta na 100 kinti dobitak oko 800.000 ...i pogodio 14, sve kvote od 1,6 do 2,2 :lol:

zato su i uveli ono ako omasis jedan da se ne roknes pa na ovu kvotu preko hiljadu dobijes 100 puta veci ulog :lol: puko samo na nameshtenu utakmicu minhen 1860 - cotbus gg a dripci se dodavali i nisu sutnuli na go triput jos se ****** posle utakmce na 0-0 grlili i ljubili mamu im ebem :lol:, a druga beshe najmanja kvota 1,5 da silkeborg da 2 gola :lol:
 
Poslednja izmena:
igram sutra na 50 dindži :

Švedska-aus 1
Est-Turska 2
Grčka -Slovačka 1
Al-Švajc 2
Hrvatska-Belgija 1
Arm-Bugarska 2
Danska-Italija 1(Baloteli ne igra) Mislim,uteha :D
kvota 86 u mozzartu.

Dvoumim se Hrvatska -Belgija x ili gg ili da igram Englesku-c.Gora 1-3 gola.
Grčka-Slovačka 1 gol razlike. Mislim :D
 
igram sutra na 50 dindži :

Švedska-aus 1
bEGFFXP.gif

Est-Turska 2
bEGFFXP.gif

Grčka -Slovačka 1
bEGFFXP.gif

Al-Švajc 2
bEGFFXP.gif

Hrvatska-Belgija 1-------------
Arm-Bugarska 2----------------
Danska-Italija 1(Baloteli ne igra) Mislim,uteha :D ------------
kvota 86 u mozzartu.

Dvoumim se Hrvatska -Belgija x ili gg ili da igram Englesku-c.Gora 1-3 gola.
Grčka-Slovačka 1 gol razlike. Mislim :D
https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1572-5148347-1126
 
Sta mislite za sutra:

Viola - Juve X2
Olimpija - Zvezda 2bh
Jagodina - Partizan X2

Kvota oko 2.3 :)

Pu, pu da ne ureknem :mrgreen:

Elem...

Iskreno, preskocio bih Partizan, imam neko pravilo da nikad ne igram na domacu ligu + Palmini tigrovi :mrgreen:

Juve mislim da ce doci. Fiorentina je kvalitetan sastav ali je Juve daleko iskusnija ekipa i gledajuci zadnjih par kola, imaju podrsku sudija.

Zvezda ne verujem da ce kiksnuti protiv Olimpije, iako sigurno postoji odredjena doza umora posle utakmice sa Lokomotivom.

Evo nesto sto planiram da odigram u lokalnoj kladionici

http://prntscr.com/1yj1oh
 
Poslednja izmena:

Back
Top