Kladionica, tiketi, tipovi...

Ako imas tv mladji od 15 godina imas i txt, maltene svaki kanal odmah na prvoj strani ima i broj stranice za neku kladionicu, ili vise njih, i ako si odigrao nekoliko fudbalska meca na strani kladionice biras opciju koja ti treba (rezultati dana, rezultati uzivo...), i ne moras da listas i pises na papiricima...
 
Ako imas tv mladji od 15 godina imas i txt, maltene svaki kanal odmah na prvoj strani ima i broj stranice za neku kladionicu, ili vise njih, i ako si odigrao nekoliko fudbalska meca na strani kladionice biras opciju koja ti treba (rezultati dana, rezultati uzivo...), i ne moras da listas i pises na papiricima...
Da li mene neko ovde razume.
Znaci meni treba da "na internetu" odaberem utakmice tj. napravim tiket i preko dana udjem i proverim kako mi stoje utakmice gde gubim gde dobijam.
Kao na Mozzart "Status tiketa" samo udjes i vidis ,e tako i meni napravim tiket online besplatno bezveze i udjem da proverim.
Mene je interesovalo ako slucajno tako nesto postoji
 
Da li mene neko ovde razume.
Znaci meni treba da "na internetu" odaberem utakmice tj. napravim tiket i preko dana udjem i proverim kako mi stoje utakmice gde gubim gde dobijam.
Kao na Mozzart "Status tiketa" samo udjes i vidis ,e tako i meni napravim tiket online besplatno bezveze i udjem da proverim.
Mene je interesovalo ako slucajno tako nesto postoji

ne postoji.
ako ćeš online da se kladiš moraš da uplatiš.
 
Da li mene neko ovde razume.
Znaci meni treba da "na internetu" odaberem utakmice tj. napravim tiket i preko dana udjem i proverim kako mi stoje utakmice gde gubim gde dobijam.
Kao na Mozzart "Status tiketa" samo udjes i vidis ,e tako i meni napravim tiket online besplatno bezveze i udjem da proverim.
Mene je interesovalo ako slucajno tako nesto postoji

Mozes na rezultati.com da odaberes svoje utakmice tako sto ih cekiras i posle udjes u "moje utakmice" kad god pozelis i proveris ;)
 
Da li mene neko ovde razume.
Znaci meni treba da "na internetu" odaberem utakmice tj. napravim tiket i preko dana udjem i proverim kako mi stoje utakmice gde gubim gde dobijam.
Kao na Mozzart "Status tiketa" samo udjes i vidis ,e tako i meni napravim tiket online besplatno bezveze i udjem da proverim.
Mene je interesovalo ako slucajno tako nesto postoji
Mozes na Mozzart sajtu napraviti tiket i uradis screenshot i sacuvas sliku.
 
Mozes na Mozzart sajtu napraviti tiket i uradis screenshot i sacuvas sliku.

I kako ce tu da proveri dal mu ide? Ne pita covek to nemoj ga zbunjivati.

- - - - - - - - - -

Ma on hoce uzivo da prati tiket koji nije uplatio, ali na sajtu gde je napravljen a ne da trazi rezultate...

Mislim da se niko na svetu nije iscimao to da omoguci, a i zasto bi? :D
 

Back
Top