Kladionica, tiketi, tipovi...

Pa samo ovakvi tiketi mogu da prođu, ko igra na favorite sa malim kvotama, teško će nešto da dobije. Uvek se nađe bar jedna tekma da obori tiket.

pre ce biti da je navlaka...slicno bilo prosle sezone pa su provalili da je mozartova navlaka

ko pogodi 2 u 1 ili obratno na solo tiketu, ili ima dojavu ili mu se posreci jednom u zivotu.... ali ima likova sto samo tako igraju, dve tri utakmice igraju u svim varijnatama pa ako im uleti...
 
=)

d2kq.jpg
 
Od nedavno na kladionici mozzart je postavljena igra "moj broj"
kladim se iskljucivo na loto win for life
prvo izvlacenje pocinje u 10,00h na mozzartbet-u
ujutru postavljam broj za izvlacenje u 10,00

moja strategija se zasniva na jednojmetodi tj.analiz izvucenih brojeva u zadnja dva kola predhodnog dana i prva dva kola u 07,00h i 08,00h tekuceg dana kada igram.

broj koji postavim za izvlacenje u 10,00h ako ne izadje jos dva puta dupliram ulog ali u 80% izvlacenja broj koji postavim izlazi ili u 10,00h ili u narednom izvlacenju . proverite i narednim danima moj sistem.
 
za izvlcenje u 10,00h broj 4
Ukolikone bude izvucen u 10,00hpreporuk je : igrati za 500 din. eventualno 2 puta duplirati u 11.00h 1000 din. i u 12,00 2 000 din.
Znaci ne duplirati ulog vise od 2 puta. To ce ae dsiti veoma retko Broj postvljen izlazi u preko 70% izvlacenja u 10,00h
Ovakvom igrom je obezbedjena zrda.Za pocetak,mozete samo pratiti,kako igra tece,da biste se eventualno kasnije ukjucili u igru.
 
U 09,30h sve treba izloziti sumnji i kritici,tako i ovo sto sam zapoceo,ali pratite i uvericete se da ovo funkcionise,jutros sam postavio post,na brzinu
pa je bilo malo konfuzno.Medjutim mislim da u nastavku nece biti nesporazuma.Sutra postavljam broj od 09,20 - 09,45

Da ponovim,ja igram za 500 din. maksimalno dupliram ulog u narednih 2 izvlacenja.Ako bi se desilo da broj ne izadje u 3 izvlacenja ( 10,00h 11,00h i u 12,00h
igru prekidam.U tom slucaju je gubitak 500+1000+2000 = 3500 din. ali to je ekstremni slucak i dok dodje do njega bicemo u plusu vecem nego sto je eventualni gubitak.Uostalom u narednom periodu pratite,kako igra tece,a ja cu postaviti tj.voditi statistiku i to pokazati ( u excel-u)

Posle 30-ak igara uvericete se u sistem
 
ovo mi lichi na onu kuglicu u rukavu i tri kutije shibica :lol:

ko one kompjuterske utakmice...lik jedan pre neki dan sluchajno videh u mozzartu uze lovu na milan juve 4+ za minut i po... posle reko da je ceko tri dana da dodje :lol: cim su kompjuteri u igri, razloga za muvanje napretek, dok su bili jednoruki dzekovi, mehanicki, oni stari muljalo se sa testerisanjem zubaca i polugom iza... ali danas kad mashina ta ili poker, greskom pochne da izbacuje a da nije napunjena, gazda samo izvadi matrichnu plochu i preprogramira eprom...
 

Back
Top