Kladionica, tiketi, tipovi...

Najgora ponuda je u Mocartu. Nemaju kombinacije za kosarku, tenis i ostalo. Npr kod njih ne mozes da igras 1 i vise poena, 1-1 kosarku, 1 viner na kosarku itd.

Livebet im je toliko ocajan da ja nesto nazadnije nisam video odavno, plus im svaki vikend pada sajt zbog preopterecenosti.

I sad malo iznenadjenje - kladim se u mocartu. Ne znam ni sam zasto, al necu jos dugo.

Stvarno su uzasni, ali se i ja kladim tamo zbog brzih tiketa. Lepo napravim kuci tiket i samo upisem sifru u telefon i odem da uplatim...
 
37_zps316de491-1.jpg

36_zps89c8c242-1.jpg


Malo da i od naše raspale lige profitiram ;)

Noćas stavljam Majami + singl.
 
21:00 CRVENA ZVEZDA - MEGA VIZURA

Hendikep u Mozzartu je -10.5, da li ima ko neko misljenje? Ja licno mislim da Zvezda pobedjuje, ali me interesuje sta mislite za hendikep da li izlazi ili ne?

:pivce:

Igrao sam 2H, mnogo je da bude 11 razlike za Zvezdu. Obe utakmice su bile prilicno izjednacene, s tim sto se u onoj prvoj Zvezda pri kraju odlepila na 15ak razlike, ne kazem da sad tako nesto nije moguce ali vredi probati 2H. Ako promasim nema veze, Zvezda je u finalu :)
 
Igrao sam 2H, mnogo je da bude 11 razlike za Zvezdu. Obe utakmice su bile prilicno izjednacene, s tim sto se u onoj prvoj Zvezda pri kraju odlepila na 15ak razlike, ne kazem da sad tako nesto nije moguce ali vredi probati 2H. Ako promasim nema veze, Zvezda je u finalu :)

Nasao sam podatak da Zvezda sa Vizurom kuci ima skor 3:0 i da je prosek pobede 8 koseva. I ne znam da li Rakocevic igra. Tako da kao sto sam rekao, ne sumnjam da je Zvezda u finalu, i slazem se za hendikep 2 ;)
 
E da se i ja malo pohvalim , prodje mi tiket nakon duzeg vremena.
Vezao sam 6 utakmica iz Africke zone kvalifikacija za SP a ukupni koeficijent je bio 131.

Dalkle pogodio sam :

Sudan - Gana 2 (1:3)

Bocvana - Etiopija 2 (1:2)

Centralno Africka Republika - Juzno Africka Republika 2 (0:3)

Angola - Senegal X (1:1)

Gambija - Obala Slonovace 2 (0:3)

Benin - Alzir 2 (1:3)
 
Football Accumulator Tips for Saturday 20/7/13
Article by – Addicted

Iako su neke lige već počele sa redovnim takmičenjem, današnjim programom ipak dominiraju prijateljski mečevi klubova koji se spremaju za nastupajuću sezonu.

Današnji predlog sadrži nekoliko ideja za singl opklade kao i predlog tiketa za koji smatram da ima lepe šanse da prolaz. Pa da krenemo…



Single Betting Tips



Austria Vienna vs Admira Wacker

Austria – Bundesliga

U susret ovom meču koji otvara novu sezonu Austrijske Bundes Lige, Vienna je neporažena na prethodna tri meča. Remi 2:2 protiv Arminie Bielefeld, pobeda u kupu protiv Oberwarta sa 3:0 i možda najbitniji rezultat pobeda protiv Evertona sa 2:1 u prijateljskom meču.

Domaćin će svakako tražiti nastavak te lepe serije i dobar početak kampanje u novoj sezoni, pobedom pred svojim navijačima na Generali Areni u Beču. Domaćin ima i odličan međusobni skor protiv današnjeg rivala. Na 3 od poslednja 4 meča Vienna je zabeležila pobedu sa 2 gola razlike. Poslednji meč odigran u Beču završen je rezultatom 4:0 za domaćina.

Admira je ekipa koja je jedva izbegla ispadanje u prošloj sezoni zahvaljujući boljoj gol razlici. Teško mi je da zamislim da će ove sezone biti znatno bolji i verujem da će glavni cilj biti opstanak u Bundes Ligi.

Admira je zabeležila samo tri pobede na gostovanjima prošle sezone i postigla je samo 7 golova protiv ekipa iz gornje polovine tabele. Ne piše im se dobro protiv ekipe koja zna kako da dođe do gola protivnika i osvajanje jednog boda je maksimum kome mogu da se nadaju.

Betting verdict:

Pored svega ranije rečenog očekujem ubedljivu pobedu domaćina sa minimum dva gola razlike, recimo rezultatom 2:0. Ipak predložiću ovu igru na četvrtinski hendikep u slučaju da baš ne bude tako, vraća nam se pola uloga…

Pick: Take Austria Vienna to win on AH-1.25 @ 1.83 – Pinnacle



Falkenberg vs Ostersund

Sweden Superattan

Drugoplasirana ekipa Falkenberga dočekuje danas poslepodne ekipu iz sredine tabele Ostersund u prvom od dva međusobna duela koji ih očekuju u samo 7 dana.

Falkenberg posrće u zadnje vreme i pretrpeo je dva poraza kao domaćin na zadnjih 5 mečeva dok na gostovanjima takođe ne blistaju u ovom periodu. Ovo im je idealna prilika da poprave utisak iako imaju sasvim dobar skor kao domaćini od 4-1-2 uz gol razliku 13/10. Ekipa svakako zna da nađe put do gola. Postigli su 15 komada na zadnjih 5 mečeva.

Ostersund se suočava sa teškim gostovanjem uprkos tome što su zabeležili važnu pobedu na prošlom protiv Varnama sa 1:0. Ipak, samo 2 postignuta gola na poslednjih 5 gostovanja mogu biti važna prepreka u postizanju sličnog rezultata danas.

Betting Verdict:

Interesantno je da se ova dva tima se nikada ranije nisu sastajala i odigraće sada dva meča u samo 7 dana. Očekujem da nakon prvog, ekipa Falkenberga napusti teren uzdignutih ruku. Pobeda domaćina rezultatom 2:1.

Pick: Falkenberg straight win @ 1.80 – Coral



MSV Duisburg vs Heidenheim 1846

Germany 3. Liga

Duisburg je igrao prošle sezone Ligu 2 i završili su sezonu na sasvim solidnom 11. mestu sa 43 boda. Na prvih 8 mečeva nisu uspeli da zabeleže jednu jedinu pobedu i da su bolje počeli sezonu bili bi sigurno i bolje plasirani na kraju. Klub je doživeo finansijski slom i nisu uspeli da dobiju licencu za nastavak takmičenja u tom rangu i morali su da istupe lestvicu niže.

Nakon tih loših vesti mnogi igrači su napistili ekipu i klub je ostao sa samo 10 igrača pod ugovorom i ukupan roster im čini svega 17 igrača. Pravo je pitanje šta će se sa njima dešavati ove sezone.

Najveći problem za ekipu Heidenheima prošle sezone je bila drhtava odbrana koja je primila 47 golova na 38 mečeva. Zbog svega toga 4 od 6 transfera koji su odrađeni tokom ovog leta bili su igrači iz odbrane.

Betting verdict:

MSV Duisburg će vrlo teško izaći na kraj protiv današnjeg rivala s obzirom na probleme sa kojima se suočavaju. Nismo videli mnogo promena u gostujućoj ekipi tokom leta osim što su se strahovito pojačali u zadnjoj liniji. Njihovi igrači se dosta dobro poznaju jer su bili svi tu i prošle sezone i činiće jednu od najjačih ekipa treće lige u novoj kampanji. Sa druge strane ne vidim na koji način se Dusiburg mogao pripremiti za ovaj meč i očekujem laganu pobedu Heidenheim-a, pa recimo rezultatom 1:3.

Pick: Heidenheim 1846 to straight win @ 2.00 – Bet365



Accumulator Betting Tips:

Već smo imali prilike da iskusimo koliko su teški za prognozu prijateljski mečevi kojih imamo na programu ovih dana u izobilju. Timovi igraju u jako kombinovanim sastavima i jako je teško predvideti namere i taktičke zamisli menadžera i trenera u tim mečevima. Ipak, smatram da prvoligaške ekipe moraju hvatati zalet pred novu sezonu i da njihov kvalitet mora doći do izražaja u rezultatu.

Danas imamo u ponudi utakmice najboljih timova kao što su Manchester United i Barcelona ali kvote na njihovu pobedu nemaju ama baš nikakav value pa ćemo ih izbeći na tiketu.

Evo za šta smo se mi odlučili danas a vi možete iskombinovati zajedno sa našim predlozima za kumulatinu igru i naše predloge za single opklade i tako pokušati da napravite svoj dobitni tiket…



Saturday Accumulator Tips:



Bolton to beat Shrewsbury @ 1.80

Sheffield United to beat Mansfield @ 1.91

Middlesbrough to beat Hartlepool @ 1.75

Portsmouth v Charlton draw @ 3.60



Best odds: 21.65 with Betway
 

Back
Top