Kladionica, tiketi, tipovi...

Nisam duze vreme bio ovde....Relativno sam se retko i kladio......
Zadnja dva tri dana sam imao vise slobodnog vremena pa sam se posvetio kladjenju malo........

Prvo Milan ne da gol, pa mi uzme brdo para, onda San Antonio izgubi od raspale Minesote pa mi odnese jos jedno brdo...
Onda se juce malkice oporavim sve zahvaljujuci mojoj ludosti da uzivo odigram da Arsenal posle prvog daje i drugi gol...
Bas veliki dobitak mi odnese to sto Bajern nije dao gol a ni Porto.

Sinoc me oduva Sacramento protiv Cikaga........

A danas........Toliko me toga prodalo, da se eto u muci javljam ovde, jer me stomak boli.
Ne zbog para nego prosto u neverici sta se sve dogadja....

U popodnevnom programu me prvo proda Zenit.........Na poluvremenu, Bazel igraca manje Zenitu treba gol..........Odigram 5,6 dublova i SVE ih vezem za Zenit daje sledeci gol.
Odigram Pecnera protiv Trockog, odigram uzivo vise poena na nekom od setova Partizan Djerdap, da ce inter dati sledeci gol, da ce Efes dati vise koseva u drugoj cetvrtini.....SVE to povezem u dublovima sa Zenitom, a oni.........Promase penal pet minuta pred kraj.........


Onda........Ceo dan sam manje vise vukao Makabi i Sijenu na tiketima, jer im treba.........vezivao sma ih po pravilu sa Laciom i Celzijem na golove, sa 10+ u prvom setu na Berdiha, sa Radnickim protiv Splita,sa Prokomom kuci,sa Karsijakom protiv Pariza.....

Makabi dodje Sijena posle vodjstva od 10 razlike ladno izgubi mec sa Olimpijakosom.....

I onda za kraj....Vec popizdeo odigram uzivo u 84 minutu , da se "izvadim", tri dubla...........Nijedan sa kvotom ispod 25.......
Sledeci gol daje Celsi i sledeci gol daje Lacio......
Sledeci gol daje Celsi, sledeci gol daje Bordo.
Sledeci gol daje Celsi, sledeci gol daje Njukasl...

I onda Tores promasi penal.......

Tacno da se isplaces od muke.........Veceras igram na Boston, Cikago,over na San Antonio i Federera.........
Ako ne dodje, necu prici kladjenju barem mesec dana.............

PS: Kad se malo smirim prezentovacu vam tikete.
Sad nemam zivaca za to.......

Legendaran post, svaka cast brate na prezentaciji malera i tuge. Moram priznati da si me nasmejao iako znam kako ti je :lol:
 
Izostanci:
Aston Villa v QPR
Aston Villa: Delph (16/0 m), Dunne (0/0 d), Gardner (1/0 m), Herd (9/0 m), Petrov (0/0 m), Albrighton (9/0 m), Bent (12/2 f), El Ahmadi (18/1 m)
QPR: Ben Haim (1/0 d), Johnson (3/0 f), Traoré (20/0 d) (doubtful)

York City v Port Vale
York City: Oyebanjo (24/0 d) (doubtful), Challinor (17/0 m), McGurk (5/0 d)
Port Vale: Morsy (26/2 m), Loft (26/1 m), Purse (11/1 d), Jones (9/1 m), Vincent (33/7 f), Burge (30/2 m) (doubtful)

Lille OSC v Évian Thonon Gaillard
Lille OSC: Mendes (9/2 f), Mavuba (15/0 m)
Évian Thonon Gaillard: Angoula (22/1 d), Dja Djedje (20/1 d), Tié Bi (15/0 m), Bugnet (0/0 f), Ehret (11/0 d)

Bayer Leverkusen v Bayern München
Bayer Leverkusen: Bellarabi (8/0 m)
Bayern München: Badstuber (12/0 d), Lahm (25/0 d), Müller (22/12 f), Ribery (20/6 m), Mandzukic (21/15 f, top scorer)

Preußen Münster v Alemannia Aachen
Preußen Münster: Halet (0/0 d), Hergesell (28/0 d), Schmidt (7/2 d)
Alemannia Aachen: Erb (16/0 d), Herröder (14/0 d), Stehle (10/0 d), Andersen (16/0 m), Demai (2/0 m), Müller (14/2 m), Rösler (7/1 f)

Calcio Catania v Udinese Calcio
Calcio Catania: Capuano (10/0 d) (doubtful), Spolli (22/1 d)
Udinese Calcio: Di Natale (25/15 f, top scorer), Basta (19/1 d), Pinzi (15/2 m), Lazzari (19/1 m), Pasquale (17/1 d), Domizzi (22/1 d), Maicosuel (18/2 m), Heurtaux (15/0 d)

East Stirlingshire v Berwick Rangers
East Stirlingshire: Jackson (26/1 d), Hunter (25/2 m), Buchanan (13/0 d), Devlin (6/0 m), Herd (20/2 f), Shepherd (18/2 d), Miller (24/0 d) (doubtful)
Berwick Rangers: Carse (10/2 f) (doubtful), Droudge (4/0 d), Lancaster (2/0 m)

Valencia CF v Real Betis
Valencia CF: Víctor Ruiz (20/0 d), Ricardo Costa (18/3 d) (doubtful)
Real Betis: Juan Carlos (19/0 m), Campbell (19/2 f) (both doubtful), Perquis (8/0 d), Eder Vilarchao (1/0 m), Salva Sevilla (12/2 m), Rubén Pérez (18/0 m)

Servette FC v FC Zürich
Servette FC: Eudis (15/3 f), Grippo (9/0 m), Pizzinat (7/0 m), Moutinho (6/0 m), Moubandje (10/0 d), Kusunga (13/0 d), Routis (15/0 d), Rüfli (17/0 d), Schneider (19/0 d)
FC Zürich: Béda (13/1 d), Pedro (12/0 f), Gavranovic (21/5 f), Kukeli (12/0 m)
 
Legendaran post, svaka cast brate na prezentaciji malera i tuge. Moram priznati da si me nasmejao iako znam kako ti je :lol:

Cuti, ovo me podsetilo na situaciju pre nekoliko godina, kada sam pao za jedan poen tiket za zakucavanje kladionice(500 000 mislim da je tad bio limit)....
1:51 do kraja meca Orlando-Nju Dzersi, rezultat 96-85 za Orlando, ja igrao over 181.
1:51 u kosarci i ne padne NIJEDAN poen.....
Za Nju Dzersi igrao jos Vins Karter, koji je uspeo u ta dva minuta da promasi dva slobodna bacanja....
 
Cuti, ovo me podsetilo na situaciju pre nekoliko godina, kada sam pao za jedan poen tiket za zakucavanje kladionice(500 000 mislim da je tad bio limit)....
1:51 do kraja meca Orlando-Nju Dzersi, rezultat 96-85 za Orlando, ja igrao over 181.
1:51 u kosarci i ne padne NIJEDAN poen.....
Za Nju Dzersi igrao jos Vins Karter, koji je uspeo u ta dva minuta da promasi dva slobodna bacanja....

Brate koliko puta sam pao na gluposti tipa bez poena 2 minuta, 2 gola u nadoknadi itd...i dobijao sam ne kazem...al odnos 1:20 u koris gubitaka naravno. Tacno covek da ima osecaj da se sve urotilo protiv njega :lol:

Inace, imam dobar predlog ko hoce da se duplira danas:

Nadal - Berdih 1bh...1,45
Skoplje - Partizan 2bh...1,50


Srecno :)
 
Brate koliko puta sam pao na gluposti tipa bez poena 2 minuta, 2 gola u nadoknadi itd...i dobijao sam ne kazem...al odnos 1:20 u koris gubitaka naravno. Tacno covek da ima osecaj da se sve urotilo protiv njega :lol:

Inace, imam dobar predlog ko hoce da se duplira danas:

Nadal - Berdih 1bh...1,45
Skoplje - Partizan 2bh...1,50


Srecno :)

Ja se trudim da budem realan, pa se secam i pogodaka u zadnjim sekundama(jedan od njih je bio i kada je Arsenal dao drugi gol protiv Bajerna, i time mi doneo skoro 80 000).
Ali je moras priznati raritet da u kosarci ne padne nijedna poen za zadnja dva minuta, a da ti jedan poen fali za maksimalan dobitak.......

Ali dobro.Nekoliko dana pauze da povratim samopouzdanje pa cu se ponovo latiti posla......

PS: Ne cini mi se dobrim opklada na Partizan u Skoplju......
 
Ja pucam ceo vikend na fudbal i onda odigram sinoc basket, dupliram se i na nuli sam. Svaki put se izvlacim na kosarku, razmisljam da fudbal izbacim skroz iz kladjenja, eventualno nesto na 50 din cisto da se prati.

To sam ja radio sa NFL-om ali kratka sezona jbg. ,sada do septembra moram da trpim ;)

Pratim Euroligu i tu prođem često ali NBA mi nepoznanica totalna.

Biće bolje.
 
Tiha nedelja pred reprezentativnu pauzu, košmar za svakog ko se kladi. :rida:

Engleska 3, Yeovil Town - Swindon Town, oba tima daju gol - kvota 1.83
Yeovil sedam pobeda od poslednjih osam utakmica kući, a postigli su bar po gol na 15 od poslednjih 16. Swindon bar po gol na 15 od zadnjih 17 na strani, a na zadnje tri utakmice otkako je Kevin MacDonald menadžer palo je ukupno 10 golova (5 datih i 5 primljenih).
 
Juče nažalost uspešno kao i verovatno pola Srbije što je odigralo.

3_zps26e23ae1-1.jpg


Danas se to malo još obrnulo sa jednim ipo tiketom

2_zpsdee5d534-1.jpg

4_zpsecfeb536-2.jpg


Da Karolina Voznjacki nije kiksnula prošao bi i teniski tiket,ali jbg.

Idemo sutra italijanska,španska i belgijska druga.
 
Poslednja izmena:

Back
Top