Kladionica, tiketi, tipovi...

Pozdrav svima,

Dal ima tu nekoga ko se malo bolje razume u mat.verovatnocu i sisteme.

Malo sam se promuvao po raznim forumima sto imaju neke veze sa kladjenjem uopste, i sve mi je to pomalo smesno. Svi ti tipovi, pa neki tipovi asova, stvarno smesno zvuce prvenstveno zato sto su skoro uvek pogresni (bar jedan tip). Ako neko stvarno zeli da zaradi nesto, slozicete se da ovo svakako nije nacin.

Ja bih prvenstveno zeleo da diskutujem sa ljudima koji su probali razne sisteme, kombinacije, pratili razne mesecne i godisnje statistike, drugim recima, koji na sve ovo ne gledaju kao na igru sa loptom u kojem tipuju na favorita, vec kao na igru sa brojevima.

Ja vec neko vreme igram oslanjajuci se samo na neke svoje sisteme, uglavnom jureci nesto suprotno sto ne bi od mene ocekivala kladionica. Imam nekog uspeha u tome, uglavnom svakodnevno profitiram, ali naravno da nisam zadovoljan (da jesam, ne verujem da bi ista pisao o svemu ovome).

Znaci zeleo bih da malo pametujemo, da razmenimo iskustva, ideje i ko zna, mozda i poboljsamo nase kladionicarske sposobnosti. Molim, pisite mi na tip1x2tip@yahoo.com , jer ne posecujem cesto forum
 
Da li mozda neko ima da mi posalje betting genius v3.02 ili stariju verziju?
Ovo je softver za predvidjanje sportskih rezultata i u originalu kosta nekih 40e.
Mozda se i budem odlucio da ga kupim ali bi prethodno zeleo da ga isprobam, ili barem da cujem dal je neko imao nekog iskustva ranije sa njim, kako radi itd???
 
bajern - frankfurt iz 1 u 1
majnz - kazerslautern iz 2 u 2
hanza - siegen iz 1 u 1
ahlen - aachen iz 2 u 2
dresden - bochum iz 2 u 2
svo ovo puta 10 € ili odigrajte samo krajeve puta 20€

gak - rapid iz x u 1
watford - cardiff iz x u 1
malaga b - valladolid iz x u 2
reggina - livorno iz x u x
strasbourg - troyes iz x u 1
na ovo 2€ ili na krajeve 10€
pa izvolite da vas pocastim malo ukoliko su mi osecaj i informacije ok
srecno
 
na mojo lokaciji bice 100000 gledalaca pa ako hoces navrati da gledamo carolije RONALDINJA I MESIJA pa cemo pevamo mesi MESI mesi MESI mesi MESI i sve tako dok ne izmesi Chelsea i napravi dobro testo za pitu sa visnjama sa kojom cemo se zasladiti kao nikad...obecavam ti!!!!!
 

Back
Top