Ponizavanje

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Boban mi je dao ideju svojom temom o premlacivanju zena, da otvorim slicnu njegovoj.
Dobro ne znam da li vole premlacivanje, ali znam da 95 % voli ponizavanje samo na lukav nacin, ne na prost.

Evo primer, izyebes neku i sutnes i ona te drugi dan zove... :lol: a ti vec u medjuvremenu peglas drugu koje isto voli ponizavanje i sutnes i ovu drugu i opet se vratis prvoj koja opet voli ponizavanje i tako u krug.

Onda ona kad posle par rundi shvati da ipak ne moze da te ima, nadje nekog jadnika koji nije nikad yebo ili je jako retko pa se na njemu izzivljava.

A u cemu je stvar. Stvar je u tome sto zene zele sve osvojiti jer su iskompleksirane, vecito opterecene svojim izgledom i onda ih takvi tipovi kao ne osvojivi privlace.

Tako da i nije cudo sto se vecina tipova ne moze zaljubiti u zene nego ih samo kara. Mozda to tako i mora biti a mi ljudi kao ljudi trazimo vise nego sto nam je dato, jer nikad nemamo granicu ni u cemu.
I ja mislim da smo mi stvoreni samo za sex ono tipa kao zivotinje a zene hoce neku ljubav i uopste mi nije jasno zasto to ne mogu u sebi pobediti. Jer i kod njih je to lazan osecaj jer brzo bledi.
Znaci ni ne postoji nego je izmisljen.
 
sinnke pazi da ne preopteretis mozak razmisljanjem,bolece te glava.

bolje se smiri,izbroj do deset,i pusti krv da ti sidje tamo gde ti vise prija.

a onda pozovi geishu pa joj pokazi sta se desilo.

:D
 
Vragolasta Amfibija:
slamke..mnogo razmisljas...idi,pljusni se vodom


c008.gif
Hahhaahhaha Ova zena me uvek dobro nasmeje
 
Hmmm.... znaci neki tipovi tretiraju devojke kao stoku.. jer to one kao vole... jer nemaju mozak....
Pa moguce da neke i nemaju... cim se petljaju sa takvim tipovima...
Mada je meni tesko poverovati da ima takvih zena...
 
Banshee:
sinnke pazi da ne preopteretis mozak razmisljanjem,bolece te glava.

bolje se smiri,izbroj do deset,i pusti krv da ti sidje tamo gde ti vise prija.

a onda pozovi geishu pa joj pokazi sta se desilo.

:D

Banshee, ja i sinnke se volimo, i sex nam nije na prvom mestu u vezi, ali i sex nam super ide, iako najvaznije u svemu je nasa ljubav, sto je mnogo vise nego sto vi imate pojma u svom zivotu :twisted:
 
geisha:
Banshee, ja i sinnke se volimo, i sex nam nije na prvom mestu u vezi, ali i sex nam super ide, iako najvaznije u svemu je nasa ljubav, sto je mnogo vise nego sto vi imate pojma u svom zivotu :twisted:


Ma sta one znaju. One da to dozive od uzbudjenja bi dobile infarkt.

Samo nama probranima je dato da se volimo.
Ko im je kriv sto im se sve vrti oko para pa ne vide nista dalje. Sve prema zaslugama.
 
Ma svi muskarci su pomalo u dubini duse sadisti...
To je za njih normalno, ali mislim da su i zene delimicno krive jer neznaju da izgrade svoj stav i karakter, pa dopustaju muskarcima da se tako ponasaju...
Ja nisam jedna od njih ;)
 
sinnke nudi jednostavne macho odgovore.. linija manjeg otpora.. Ljudi veruju u ljubav i u Boga. Neki veruju i da ce dobiti na Lotou pa stoje na -10 u redu. I to je neko ponizhenje + dodje$ opet sledece nedelje i tako u krug :)
 
Gryphon:
Sinke vidi se da si ih ubo.
Nista drugo ne znaju da kazu osim: jel ti dobro, strasno negativno, lupas itd.
Nikakve protuargumente.


E bas to buraz. Ma ja sam samo lik koji voli ljubav ali ne i da zivi u zabludi.

Zamisli umirem i skontam da sam se syebo i verovao u krivo i odem na drugi svet razocaran u svoju pamet.
 

Back
Top