virusi,virusi,oh virusi

srećica

Aktivan član
Poruka
1.918
da skratim:

imam kaspersky i kada ga skeniram kaze nema virusa,a vec 5 danami se pojavljuje neka ikonica da mi je komp zarazen.

i danas mi se pojavi ikonica i ja je stisnem i otvori se neshto poput anti virusa,a zove se pest trap control panel i krene da mi skenira i nadje 72 virusa!!!! neki od njih su bili wild trojan,pa trojan 2 i 4 valjda,pa neki sa 888 itd...

kada sam stisla da obrishemig,on mi je rekao da nemam shifru za to.odem ja na njihov sajt i ne mogu da nadjem!!! sad ja vas pitam:
1.SHTA DA RADIM???
2.da li neko od vas ima tu shifru,pa da mi je rekne?

hvala
 
Ma srecice,,, ako se ne snalazis sa ubacivanjem slika ovde, napisi nam naziv tog programa, a vjerujem da je to spyware program..

Za sada, uzmi SpyBot i preskeniraj sa njim u SAFE MODE windowsa i vidjeces da ce stvari mnogo bolje da se odvijaju nego sto se cine..

Poz.
 
zove se pestTrap control Panel,bar tako pishe! ja se ne razzumem toliko u kompove,tako da ne znam kako se to radi:) a jako mi je bitno da se ne desi neshto bash jaaaaaaaaaaaaaako veliko srnje jer mi mama ima neki program na c,pa ako to ode,otishla sam i ja :)
 

Back
Top