Mogu da primim,a ne mogu da posaljem mail

sch

Aktivan član
Poruka
1.942
Nesto se cudno desava. Pokusavam da posaljem mail od cca 400 kb.
Dobijam poruku: error 550 5.7.1 access denied.
Pokusao sam i sa Incredi Mail-om i sa Outlook-om.
U medjuveremenu, uredno mogu da primam poruke.
Nisam nista dirao u setingu, do juce je sve bilo u redu.
Inace, u attachmentu je desetak Word dokumenata. Pokusao sam da ih spakujem u Zip file, i opet isto. Account mi je na Eunet-u.

?????????
 
Postoji vise razloga al najverovatnije je da vam je niki script sa neta promenio outgoing mail
pa to prvo probajte ispraviti Tool=>Acount=> nalog koji ste napravili otvorite sa propertis i u
SMTP treba da vam pise smtp.eunet.yu ustvari isto ko u pop3 samo pop3 promenite u smtp.
A ako vam je mnogo hitno a avo ne uspe, idite na sajt Euneta i tamo nadjite opciju my@eunet.yu i pristupite odetle moze te citati mail sa servera a i slati
 
Evo sta kaze cika google http://www.desknow.com/kb/idx/0/026/article/

2 Sucur
Tek sad sam video tvoj odgovor na !! gb na jedan DVD posto je zakljucano moram ovde da ti odgovorim.
Tvoj predlog ne znaci da mzoe da se stavi 11 gb na jedan dvd vec njegovo kompresovanje da bi se uklopilo u 4.5 Gb pa tako da nije moguce strpati 11 giga na jedan DVD ti sto bi sa mnom u ozbiljnu diskusiju o racunarima. Ok tvoji postovi su vredniji priznajem pogotovo kad potvrdjujes ono sto je 10 ljudi iznad tebe reklo. Sinak kad porastes pricacemo a ti lagano uci naucices ;)
 
Red_Zmaja:
Evo sta kaze cika google http://www.desknow.com/kb/idx/0/026/article/

2 Sucur
Tek sad sam video tvoj odgovor na !! gb na jedan DVD posto je zakljucano moram ovde da ti odgovorim.
Tvoj predlog ne znaci da mzoe da se stavi 11 gb na jedan dvd vec njegovo kompresovanje da bi se uklopilo u 4.5 Gb pa tako da nije moguce strpati 11 giga na jedan DVD ti sto bi sa mnom u ozbiljnu diskusiju o racunarima. Ok tvoji postovi su vredniji priznajem pogotovo kad potvrdjujes ono sto je 10 ljudi iznad tebe reklo. Sinak kad porastes pricacemo a ti lagano uci naucices ;)
Eh izvini genije nisam te prepoznao, a sto se tice 11 na 4.5 ja sam dao isti odgovor, a to je bilo "nemoze", ali sam isto tako dao covjeku alternativu sta moze da odradi.
Nego necemo bezveze offtopicovati temu, samo ti nastavi da ucis, kao sto cu i ja ...
 

Back
Top