DRZANJE ZA RUKE

Uh sad moram da zavirim u onu emotivnu stranu,...Pa drzanje za ruku mi je bas romanticno i slatko,...Mada danasnji frajeri su skroz protiv drzanja ruku tako da se i ja trudim da izbacim,.....
Sad mi je normalnije drzanje za nesto drugo
c008.gif
 
Drago mi je kad vidim momka i devojku da se drze za ruke...
Ipak taj cin ima neku svoju pozitivnu energiju...
Ako vidim dve lezbejke... namerno buljim u njih prezrivim pogledom... da se postide... Cak zastanem na ulici i okrenem se za njima i buljim... Nek se osete neprijatno...
I trudim se da im zapamtim face...
 
Psihologue:
Volite li da se drzite za ruke?
Kako reagujete kad vidite na ulici da se drze za ruke dve devojke ili dva mushkarca?

Ma sta da gledam, kad mi ih je zao. Zamislite onog derpea kad ga trpaju svaki dan,
pa ko to da izdrzi.
A tek ribe kojima je ruka kao Staloneu
p.s. imaju i na baterije. :lol:
 
Petar_Pan:
Drago mi je kad vidim momka i devojku da se drze za ruke...
Ipak taj cin ima neku svoju pozitivnu energiju...
Ako vidim dve lezbejke... namerno buljim u njih prezrivim pogledom... da se postide... Cak zastanem na ulici i okrenem se za njima i buljim... Nek se osete neprijatno...
I trudim se da im zapamtim face...

Zasto to radis??? Ja mislim da njima to uopste ne smeta sto ih ti tako gledas,.....Zasto ne iskuliras,...jbt kao mrzim ogranicene tipove,...
 
btw ja volim da se drzhim za ruke i da shetamo zagrljeni, i da se ljupkamo i mazimo usput , i da me cheka posle shkole sve sa kestenjem ... i sve tako :D
i lepo mi kad se drugi ljudi drzhe za ruke bez obzira koja kombinacija :D
 
Psihologue:
@ PETAR PAN

Druze puno jedesh mesa predji malo na salatu..Shto se bre osetjash toliko prozvanim...
Uzmi joj telephon pa prichajte a ne na tem...
Ej to ona hoce 2 godine...
Ne znam kako da joj objasnim vise... 1000 puta sam joj rekao da nismo jedno za drugo i da me ne privlaci uopste...

Par puta sam i postavljao teme zbog njenog slucaja da mi forumasi pomognu da je skinem sa vrata... ali ne vredi nista... Kao senka me prati po svim temama...
Nesto da ne poverujes da postoji...
 
Samantha Jouns:
Zasto to radis??? Ja mislim da njima to uopste ne smeta sto ih ti tako gledas,.....Zasto ne iskuliras,...jbt kao mrzim ogranicene tipove,...
Smeta im.... i uvek se postide...
Sad razumem tvoj napad na mene.. branis lezbejke...

Inace sve su one lezbejke samo zato sto furaju pricu da nema dobrih tipova i da su svi tipovi neki smotanci...
I onda onako mocno stanes ispred njih i prezrivo ih pogledas pogledom... kao sta je to... sta je sad... A one samo spuste glave u zemlju... :lol:
Pamtim ih da ih ne bi slucajno nekad startovao...

I ja ne volim lezbejke i to je to... prihvatite to vec jednom... Smatrate se opeminded a kose cupate sto je neko straight... i dokle cete se vise iscudjavati sto tipovi ne vole lezbejke... Kulirajte malo...
 
petre otkad si stavio ovu sliku konana divljaka, ja prosto ne mogu da se suzdrzhim od silne zhelje za takvom dugokosom mushkoshcu pa sve u suknjici :mrgreen:

eto i kako chovek da mi zameri kad se ponashash tako provokativno pa josh (ne do bog ) ocesh i svoje pozadine da turish u profil

ah pero srcolomche i forumski zavodniche
hocesh li mi ikad dati shansu ,
oh sexualno me osloboditi i preobrati
, izvesti me na pravi put i ubediti da si onaj pravi,
oh petre hocesh li mi ikad dozvoliti da ti pice platim
evo obecajem i mrtve zhivotinjee cu na dejt batak poneti :mrgreen:
 

Back
Top