Tudjina!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

geisha

Aktivan član
Poruka
1.976
kako prezivljavate kad ste odvojeno od partnera i dali ste sigurni da vas ne vara? i sta radite da ga sprecite da vas vara?

ja imam cyber sex s njim svaki dan, onda se trudim da sprecim sve potencijalne kandidatkinje da mu se pridruze, i pretim da cu ga ubiti ako doznam da me varao.... :twisted:
 
geisha:
kako prezivljavate kad ste odvojeno od partnera i dali ste sigurni da vas ne vara? i sta radite da ga sprecite da vas vara?

ja imam cyber sex s njim svaki dan, onda se trudim da sprecim sve potencijalne kandidatkinje da mu se pridruze, i pretim da cu ga ubiti ako doznam da me varao.... :twisted:


Ma sto se sekiras kad znas da te nece prevariti.
 
Draga ja sam uvek ta koja sumnja,..neveruj Nikada muskarcu (sad ce sinnke da me napadne,..osecam) Ali nisu svi muskarci isti tako da ne mora da znaci da je i tvoj takav,...Imala sam takav slucaj...
 
Muskarci su povodljivi , ali nesmes da razbijas glavu dali te vara , jer ces poludeti...
Poverenje je kluc dobre veze !
Veruj mu ali nemoj previse , probaj da nadjes sredinu...I nemoj sebe da kidas zbog njega , nije zasluzio niko da se bijes zbog njega, ako neume da ceni to sto je sa tobom , pnda ti ni netreba..!!!!
 
geisha:
kako prezivljavate kad ste odvojeno od partnera i dali ste sigurni da vas ne vara? i sta radite da ga sprecite da vas vara?

ja imam cyber sex s njim svaki dan, onda se trudim da sprecim sve potencijalne kandidatkinje da mu se pridruze, i pretim da cu ga ubiti ako doznam da me varao.... :twisted:
...ma shamara ga svako vece, nemoj da se sekirash...
 
ja uglavnom kakim ujutru...tako sam nakako naviko...metabolizam shta li...valjda i kafa ima nekog uticaja...al volim shto je tako...bolje i to nego da me uvati nespremnog...mada to je malo simetrichno shto doprinosi chinjenici da sam sav isti...al kao bole me
 
Ja sam u vezi " na daljinu " i osecam se sigurnije i voljenije u takvoj vezi nego sa nekim iz istog grada.Ovaj tip je neko kome potpuno verujem jer mi dokazuje svakim danom da sam njegov epicentar.Meni je to dovoljno da budem mirna i srecna sto sam sa jednom takvom osobom vrednom poverenja.Tako je za sada....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top