Da li je G-din Tadic uputio protest Sojersu

Hayek:
Da protestvuje sto ovaj hoce da nam skine bedu sa vrata?


Не, Урке, него зато што овај себи даје за право да обећава део државе (којој је Тадић председник) банди жвалавих кољача који живе од диловања једне супстанце која ужива значајну популарност међу локалним сорошоидима... Гед ит, џинијус :idea: ?
 
Hayek:
Gledas se u ogledalo?


О, не, Урке - у том огледалу себе могу да виде вирусни облици које ти овде тако духовито заступаш. Без обзира да ли су у питању 35-годишњи (а већ олињали...) кримоси и исти такви удбаши, одртавели "интелектуалци" или деца масовних убица... лепо се допуњују са својим зликовачким "саговорницима" у окупираној Приштини, кад оду тамо да смрде.
 
Sunchaser:
О, не, Урке - у том огледалу себе могу да виде вирусни облици које ти овде тако духовито заступаш. Без обзира да ли су у питању 35-годишњи (а већ олињали...) кримоси и исти такви удбаши, одртавели "интелектуалци" или деца масовних убица... лепо се допуњују са својим зликовачким "саговорницима" у окупираној Приштини, кад оду тамо да смрде.

Govoris o sebi, masna vreco?

Sto se teme tice.
Nezavisnost Kosova je najbolja opcija za Srbiju.
U suprotnom nam preti da cela Srbija postane talac najnerazvijenijeg dela na Balkanu na kome zivi narod koji ne zeli da bude deo Srbije i koji ce ciniti sve da istu sabotira, ubija nasu decu koja odu tamo kao vojska itd.

Prema tome Kosovu nezavisnost, a ovi sto se protiv toga bune mogu da se odsele odavde i presele dole pa kad budu u vecini neka izglasaju prikljucenje Srbiji.
 
Јеси ли ово научио на предавањима код професора Свиленог ?

Svileni je imao dobru ideju.
Njegova ideja je bila odlaganje nezavisnosti do ulaska u EU kada ce Srbima biti garantovana sva prava.

velikosrpske patriote kojima su puna usta Kosova ikoji su pljuvali Svilanovica ce dovesti do toga da ce Kosovo dobiti nezavisnost do 2007. i to bez da se stanje Srba poboljsa.
 
Hayek:
Govoris o sebi, masna vreco?

:? :-? :???: :?: :confused: :confused: :confused:

Масна врећо?

Не сећам се да смо имали част да лично разменимо аргументе, па мислим да си дао на вољу ауторској слободи... Није да се хвалим, али пристојно се држим, мислим физички (кажу другарице из реформског сектора, жале ми се да су код вас све "гејеви", јел' истина, Урке, па морају да залазе у мрски великосрпски сркл).
Btw, откад је "масна врећа" увреда у твом Бизаро Свету? Пера Л., Теофил П. ... Бојим се да Другу Србију манекенишу управо такви.

И одговор на питање: говорим о ТЕБИ, и схвати то као комплимент, будући да си још у позицији кућног љубимца олоша који сам описао у претходном посту.
 
Hayek:
Sto se teme tice.
Nezavisnost Kosova je najbolja opcija za Srbiju.
U suprotnom nam preti da cela Srbija postane talac najnerazvijenijeg dela na Balkanu na kome zivi narod koji ne zeli da bude deo Srbije i koji ce ciniti sve da istu sabotira, ubija nasu decu koja odu tamo kao vojska itd.

Prema tome Kosovu nezavisnost, a ovi sto se protiv toga bune mogu da se odsele odavde i presele dole pa kad budu u vecini neka izglasaju prikljucenje Srbiji.



Што се теме тиче:

Повратак Косова и Метохије под државни суверенитет Србије, најважнији је дугорочни приоритет наше земље.
У супротном, прети нам опасност да читава Србија постане талац најопскурнијег политичко-криминалног полусвета на Балкану, који не жели да припада народу који живи у Србији, али ће - под апсурдном паролом "реформи до последњег Србина" - све учинити да саботира тај народ и државу, и убије све што дише и размишља, не би ли од Србије направио гангренозни крекхаус по сопственој злочиначкој мери.

Према томе, Косово и Метохија у Србији, а ови што се против тога буне (користим Уркетов стилски слалом - прим. Сан.) могу да се одселе одавде и прикључе својој подљудској сабраћи на хероинским путевима Карачи-Истамбул-Драч.
 
Što se mene tiče:

Kako situacija stoji, izgleda da se mi i Albanci nikako nećemo pomiriti jer: Nas zastupa mafija, a njih zastupaju teroristi. Dok god je tako, nikada nećemo moći da se dogovorimo, jer stalno šaljemo izaslanike (i to pogrešne). A što je najgore, je to što "međunarodna zajednica" želi da taj region postane njihov i to na "miran" način. Ali u politici važi jedno pravilo: Kada se predaje teritorija, pre ili posle toga će biti sukoba, jer samo tako se radi kada je reč o regionima.
 
Страшно је то што заиста НИГДЕ нема реакције председника Србије, гос'н Тадића!

Је л' он председник Србије ?????

Мислим да је влада (са својим саветницима и осталима) одреаговала сасвим примерено и то још синоћ, након Сојерсове изјаве дате на Космету...

Господин Сојерс се баш "направио Енглез" (још једна потврда да народне изреке нису за џабе смишљене), па је у Београду ублажио став...Да се Власи не досете, беше ли тако-некако ?

А Борис ?

Пајкио ?

Нема Ђиде и осталих сателита...

Ћути "умни" ДС...
 
Ali da se izvine za srpske zlocine, da zaobidje stratista naroda kome pripada pri odlasku na stratiste drugog, da moli za prisustvovanje sahrani hvalospevom opisanog kolege pri cemu su suze samo falile, da savija kicmu i puzi, sve to opravdavam ali samo da radi u svoje ime i stranke kojoj pripada, a ne u ime celog naroda jer ga nisu svi birali. Funkciju mora da postuje, jer kroz to pokazuje postovanje prema drzavi i narodu, ili mozda je na dijeti pa mu onemocale ..............
 
serb_pagan:
ma ne vredi nam nista,da protestujemo,zalimo se,bla-bla...tiranin je predao kosovo '99.i nista nam tu ne moze vise pomoci...nazalost,gotovo je sa kosovom,i to ptice na grani znaju,znaju i oni sto najvise protestvuju protiv toga..al cute i prave se politicki korektni...


Трла баба лан... Њега нема већ ШЕСТ ГОДИНА на челу Србије, и аргумент о "продаји" је више него апсурдан (да је Косово било тако лако узети, шта би ове зликовце спречило да га предају "осљобођено" терористима још у лето '99?).

Него, буразеру, нема граница "аргументовању" сопственог кукавичлука и апатије... Нисмо ми Срби први који умиру на тај начин... Сутра ће се исто причати о "Милошевићевој предаји" кад будемо у позицији да причамо да ће Петлово Брдо имати "више од аутономије, мање од независности"... Знам ја нас, ј**о ти нас, што рече мудри писац.
 
serb_pagan:
ma ne vredi nam nista,da protestujemo,zalimo se,bla-bla...tiranin je predao kosovo '99.i nista nam tu ne moze vise pomoci...nazalost,gotovo je sa kosovom,i to ptice na grani znaju,znaju i oni sto najvise protestvuju protiv toga..al cute i prave se politicki korektni...

Паганче, ти си ми једини симпа, од свих Чедиста (можда се и варам), али си промашио поенту. Нико овде није глуп да не капира реалност, причамо о реакцији наших водећих политичара, који при том обављају највише дужности у Србији. Не може се остати нем на онакву директну провокацију...Заиста се логично поставља питање сврсисходности преговора...О чему да преговарамо, ако Енглез мисли да је довољно доћи и треснути о сто независност Космета...При томе се позвао на то да износи званичан став Контакт Групе... На то МОРА да уследи реакција!

То са Слобом нема везе...Кажеш, предао Косово...Је си ли то хтео да кажеш да је требао да настави са пружањем отпора? Пази, то је став радикала...Пази шта ћеш да кажеш...

Политичка коректност је када кажеш "Ром", а хтео си да кажеш Ганци. Или, кажеш "геј", а мислио си рећи педер....Кад мало боље промислим, то је и оно, кажеш "Бошњак", а требало је муслиман...Ускоро ће бити "Косовар" а не шиптар, или Албанац...

А, рећи да се не слажеш са независним Косметом, поготово са унапред намештеним резултатом утакмице, која није ни почела је протест, који би свака држава учинила...Жао ми је што нам је председник "заузет" битнијим стварима, да будем мало и злобан - мало је необавештен...
 
Arhangel NS:
Страшно је то што заиста НИГДЕ нема реакције председника Србије, гос'н Тадића!

Је л' он председник Србије ?????

Мислим да је влада (са својим саветницима и осталима) одреаговала сасвим примерено и то још синоћ, након Сојерсове изјаве дате на Космету...

Господин Сојерс се баш "направио Енглез" (још једна потврда да народне изреке нису за џабе смишљене), па је у Београду ублажио став...Да се Власи не досете, беше ли тако-некако ?

А Борис ?

Пајкио ?

Нема Ђиде и осталих сателита...

Ћути "умни" ДС...


Па одавно је јасно ШТА ЋЕ РАДИТИ ТАДИЋ...

сетите се како је трчао у Америку да подржи кандидата Клинтонове и Олбрајтове странке оног Келија...

погледајте КО СУ његови "саветници"...

погледајте његове поступке у вези Сребренице...

погледајте КО води кампању за рушење Владе и стварање хаоса У КОМЕ ЋЕ ОН И ЊЕГОВИ ПАЈТОСИ ПОТПИСАТИ СВЕ ШТО СЕ ОД ЊИХ ТРАЖИ (ДС и ПСС уз помоћ НВО и наркоса ЛДП)... све је јасно као дан,

постоји само једно ПИТАЊЕ СВИХ ПИТАЊА: када ће Србима пући трпило !

БОРИС ТАДИЋ = ВУК БРАНКОВИЋ !
 
eremita:
Па одавно је јасно ШТА ЋЕ РАДИТИ ТАДИЋ...

сетите се како је трчао у Америку да подржи кандидата Клинтонове и Олбрајтове странке оног Келија...

погледајте КО СУ његови "саветници"...

погледајте његове поступке у вези Сребренице...

погледајте КО води кампању за рушење Владе и стварање хаоса У КОМЕ ЋЕ ОН И ЊЕГОВИ ПАЈТОСИ ПОТПИСАТИ СВЕ ШТО СЕ ОД ЊИХ ТРАЖИ (ДС и ПСС уз помоћ НВО и наркоса ЛДП)... све је јасно као дан,

постоји само једно ПИТАЊЕ СВИХ ПИТАЊА: када ће Србима пући трпило !

БОРИС ТАДИЋ = ВУК БРАНКОВИЋ !

Osim Karadzica vecina vukova je tu.........nema punog meseca pa se ne cuju...........
 
Sunchaser:
Трла баба лан... Њега нема већ ШЕСТ ГОДИНА на челу Србије, и аргумент о "продаји" је више него апсурдан (да је Косово било тако лако узети, шта би ове зликовце спречило да га предају "осљобођено" терористима још у лето '99?).

Него, буразеру, нема граница "аргументовању" сопственог кукавичлука и апатије... Нисмо ми Срби први који умиру на тај начин... Сутра ће се исто причати о "Милошевићевој предаји" кад будемо у позицији да причамо да ће Петлово Брдо имати "више од аутономије, мање од независности"... Знам ја нас, ј**о ти нас, што рече мудри писац.
pagan je u pravu,
argument nije o prodaji,vec o tome da je milosevic-seseljeva politika izgubila kosovo..i nije stvar do kukavicluka i apatije,vec do stvari koju je neko drugi,ne pitajuci nas,radio pogresno na kosovu tih godina..e sad,ja nisam srecan sto je taj tiranin radio jos mnoge druge stvari,ali mi se ne moze sad brana crncevic ili neki iz bivseg rezima sad pojavljivati i junaciti se,kad je kriv za to...pa nije sigurno djindjic ili kostunica kriv,vec se zna ko je vodio stvari...
e sad ces ti da mi odgovoris nesto u stilu "velike sile koje su htele da nam ga otmu bi uradile to i ovako i onako,siptarski lobi,krizna grupa....ali nemoj samo sad da spominjes nekakav kukavicluk,jer to nema veze s tim
 

Back
Top