kako zaraditi preko svog sajta?

ova fora je potpuno provaljena. Covek je uspeo da se obogati, uz zaista mnogo srece.

Danas u Srbiji krecu velike poslovne mogucnosti sto se tice Interneta - nekoliko velikih kompanija krece u ulaganja u razvoj sadrzaja na Internetu, primer Telekoma Srbije i njegovih znacajnih ulaganja vec je svima poznat.

Jednostavna formula: smislite kvalitetan online biznis plan i krenite s njegovom implementacijom. Pojavom sistema Httpool, Urbae sponzorskih reklama krece nova era poslovnih sadrzaja na Internetu u okviru koje vlasnici kvalitetnih websajtova mogu znacajno da profitiraju.
 
Urbe je jedan vrlo kompleksan sajt, koji ce verovatno zaista profitirati, ali to je mnogo posla, mnogo truda a opet nista nije zagarantovano.
Nas ko profitira sad : krstarica, B92, rts , sk.co.yu jer su dugo online i imaju dobar traffic pa deru za bannere ;)
 
Ja imam niz projekata da se zaradi preko svog sajta, ukoliko neko zna kako da moju ideju sprovede u delo(prezentaciju) nudim partnerstvo.Ima toliko stvari kojih kod nas nema a mogu se prodavati preko svojih sajtova, samo treba napraviti dobar sajt i platiti postavljanje istih.Zatim sledi logicno prodaja siva ekonomija ili ako imas firmu sve regularno.
Sta da vam kazem marketing je cudo!!!!!
 
Gresis galebe, nije sve tako kao sto ti mislis.
Imam ja sajt za produje vrhinskog proizvoda pa veoma povoljnim cenama, cak imam i placune reklamu na jednom drugom posecenijem sajtu za taj moj sajt pa opet sve ide jako traljavo.

A evo i zasto :arrow: nasa internet populacija je em veoma mlada, em nema tu kultura narucivanja robe preko interneta jako su ne poverljivi prema tome vidu shopinga, naucili ljudi da odu u prodavnicu da opipaju robu pa to ti je.Ogromna vecina ni nema viza kartice a i ti sto ih imaju pre ce da kupe na afganistanskom sajtu nego na nasem, svi misle kako smo mi Srbi najveci prevaranti.

Postoji mnogo vrhunski sajtova, neki se sad otvaraju, ali mi smo jako malo trziste sto se interneta tice, da bi se ostvarivao neki veci prihod preko sajta.

Treba jos mnogo vremena da prodje da bi nas narod stekao tu kultura, veruj meni iskusnijem ;)
 
Hackers:
Fora jeste super i covek je za cetiri meseca zaradio 1.000.000 US$.
ja sam mnooooogo glup
i ne vidim ekonomsku osnovanost ove ideje 8)
mislio sam da je ono "sve novine ce da prenesu vest u zanimljivostima, pa ce milioni pohrliti da vide sajt, pa ce meni reklama da se isplati..."
nije nego

mada... imam teoriju 8)

podseca na jedan film sa Vupi Goldberg.
 
srlexic:
ova fora je potpuno provaljena. Covek je uspeo da se obogati, uz zaista mnogo srece.

Danas u Srbiji krecu velike poslovne mogucnosti sto se tice Interneta - nekoliko velikih kompanija krece u ulaganja u razvoj sadrzaja na Internetu, primer Telekoma Srbije i njegovih znacajnih ulaganja vec je svima poznat.

Jednostavna formula: smislite kvalitetan online biznis plan i krenite s njegovom implementacijom. Pojavom sistema Httpool, Urbae sponzorskih reklama krece nova era poslovnih sadrzaja na Internetu u okviru koje vlasnici kvalitetnih websajtova mogu znacajno da profitiraju.
ma kakva sreca mani se 8)

jel gledo neko film sa vupi goldberd gde je ona kao neki broker na berzi...
mislim da ovo lichi na tu prichu, znate ono, aukcija na kraju.
to mu verovatno doshlo kao Welcome tamo negde 8)
 
Ima jedan nacin zarade, takozvani mlm sistem. Fora je u tome da se prodaju neki papiri. Preko maila se salju ponude na odredjene adrese i oni obavesteni, ako hoce, narucuju neke reporte od posljioca maila. Cena tih reporta je 5 EUR. I racunao sam nesto i video da se to ipak isplati.
 
Evo jedan odlican program

www.GenBucks.com

Oni imaju svakakve medicinske preparate, od sexualnih pomoagala, preko nekih proizvoda protiv bubuljica pa sve do posteljina i jastuka pa cak i mp3 player, znaci sirok asortiman.

Ja sam napravio sajt preko njihovih vec gotovih templatea sex perfomances i neki lik je kupio preko tok sajta neke pilule za 250$ i ja dobio 100$ i moj refferal dobio 10$ i plus atvaraju mi nalog na ePassporte i daju mi ATM card i plus majica na kucnu adresu :)

Ja bolji program nisam nasao dosada.
 
loop:
Evo jedan odlican program

www.GenBucks.com

Oni imaju svakakve medicinske preparate, od sexualnih pomoagala, preko nekih proizvoda protiv bubuljica pa sve do posteljina i jastuka pa cak i mp3 player, znaci sirok asortiman.

Ja sam napravio sajt preko njihovih vec gotovih templatea sex perfomances i neki lik je kupio preko tok sajta neke pilule za 250$ i ja dobio 100$ i moj refferal dobio 10$ i plus atvaraju mi nalog na ePassporte i daju mi ATM card i plus majica na kucnu adresu :)

Ja bolji program nisam nasao dosada.
Bravo :lol: A kako dobijas lovu, na t.r.ili kako
 

Back
Top