Paintball

OpFor

Obećava
Poruka
72
Mnogo se prica o svemu i svacemu na ovom forumu.
Ima lupanja ali ima i interesentnih stvari (nazalost, mnogo vise onog prvog).
Negde je spomenut i paintball, pa rekoh da prosirimo temu...

Da ostavimo po strani teoretisanje i da se prihvatimo najrealnijeg hobija i da organizujemo
neko paintball shibanje, vojevanje, ratovanje i sl.

Sve je dostupno i na raspolaganju, samo mi je bitno da vidim ima li zainteresovanih pa da organizujemo jedan RAID, bilo po scenariju ili klasican capture the flag.

Akcija bi pocela na prolece, u zavisnosti od klubova i mogucnosti PB saveza Srbije.

Znaci konkretno pitanje:
PAINTBALL ZA CLANOVE FORUMA DA ILI NE, KADA, NA KOJI NACIN?

P.S. Ovo nije reklama ni za jedan klub, niti nameravam da ugovaram neke cene aranzmane, opreme i ostala sr...

 
Uvek ZA , ja sam cesto na garazi !!! Na prolece samo kazite ... ja idem obicno nedeljom , radnim danima ne mogu imam obaveza !!! UVEK ZA !!! Taman da se lepo i upoznamo !!! :)
 
Mi smo cepali Ghost Recon kod drugara koji je imao igraonicu.
Posle smo elegantno presli na paintball, po nasim pravilima:

- dva tima, klasican capture the flag
- po jedan u timu je Doktor, oznacen trakama na rukavima
- svaki tim ima bazu sa zastavom istaknutom na vidljivom mestu
- igra se woodland varijanta

- cilj je da se uzme protivnikova zastava i donese u sopstvenu bazu, ili da se eliminisu svi
protivnici
- u slucaju pogotka Doktor moze da pridje i dotakne pogodjenog tako da je ovaj ponovo u
igri (frustrirajuce je da te zveknu na pocetku, pa samo slusas kako se ostali sibaju)
- kao pogodak se vazi sve sem odbijanja farbe sa prepreke, i igra se na fer-play
- eliminacija Doktora je samo kada se ovaj pogodi u glavu

- taktika se menja: Koliko u napadu, koliko u odbrani?
Da li neutralisati Doktora, ili ostale igrace?
Da li uopste ici na zastavu?

A sto se tice municije, stavljamo po 20 kuglica za jednu bitku, tako da nema shenluchenja do besvesti, svi idu na "one shot - one kill", a sve sto ti preostane prenosis za sledecu igru uz novih 20 kuglica.

:twisted: :twisted: :twisted:
 
@ OpFor - jel ima kod tebe u firmi da neko hoce da proda bocu CO2 ... moja nesto pusta ... za pusku STINGRAY ?????? Kazi koja je cena ... nove su oko 50 evra pa na vise ...meni treba ona veca posto imam na kraju dodatak za kundak ... imam samo one male patrone ali su slabe dosta !!!!
 
Resio sam bocu CO2 preko jednog drugara sada je sve reseno , pozdrav od whitenicky-ja i kao prilog za sve imam jedan lep grb , nadam se da ce vam se svideti :
kobregrb-1.jpg
 

Back
Top