Crna Gora napolje

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Inače smatram da je mnogo bolje imati veće tržište , bolje hrana i privreda iz srbije, a more i turizam iz Crne gore, nego Grčka i Turska, a hrana iz Hrvatske i Albanije....

Ali , večeras Dinkić izjavljuje javno na RTS, da krivične prijave prema gradjanima Srbije i Crne Gore koji imaju prebivalište u Crnoj Gori ne mogu da se podignu u Srbiji.

Tako da SVI Crnogorci mogu da budu direktori, knjigovodje, mešetari U SRBIJI, ali ne mogu da budu krivično gonjeni U SRBIJI.

E ma koliko imao crnogorske ili starosrnogorske krvi u sebi , moram da zauzmem stav
HOĆU I SRBIJA DA GLASA DA LI ĆE U ZAJEDNIČKU DRŽAVU SA CRNOM GOROM.

Izem ti državu u kojoj se ne znaju odgovornosti ili još gore zna se da jedna grupa gradjana ne može da odgovara za zloupotrebe i "mužu" samo po pripadnosti narodu....


Koliko je vas za to da se ne čeka (ni zbog kosova, koje "držimo" zato što smo na papiru rezolucije , koja više i ne važi.....) više sa pitanjem SRBIJI DA LI HOĆEMO DA BUDEMO U SAVEZU SA CRNOM GOROM....

P.S. Ja sam već zaboravio silne provokacije 1997,1998 pre rata, gde su se namerno sudarali i pravili prekršaji samo zato što su bile Srpske tablice.....Uvek ima ložaaana....
 
referendum u srbiji bi bio ok,ali nam ide u prilog to sto imamo pravni kontinuitet sa scg,pa zato treba iskulirati..crna gora ce morati sve ispocetka.a inace sam za nezavisnu srbiju,posto drugacije resenje izgleda da nije moguce,onda bar da slusam svoju himnu i zastavu na olimpijadi:)
 
Tuzni_patak:
Inače smatram da je mnogo bolje imati veće tržište , bolje hrana i privreda iz srbije, a more i turizam iz Crne gore, nego Grčka i Turska, a hrana iz Hrvatske i Albanije....

Ali , večeras Dinkić izjavljuje javno na RTS, da krivične prijave prema gradjanima Srbije i Crne Gore koji imaju prebivalište u Crnoj Gori ne mogu da se podignu u Srbiji.

Tako da SVI Crnogorci mogu da budu direktori, knjigovodje, mešetari U SRBIJI, ali ne mogu da budu krivično gonjeni U SRBIJI.

E ma koliko imao crnogorske ili starosrnogorske krvi u sebi , moram da zauzmem stav
HOĆU I SRBIJA DA GLASA DA LI ĆE U ZAJEDNIČKU DRŽAVU SA CRNOM GOROM.

Izem ti državu u kojoj se ne znaju odgovornosti ili još gore zna se da jedna grupa gradjana ne može da odgovara za zloupotrebe i "mužu" samo po pripadnosti narodu....


Koliko je vas za to da se ne čeka (ni zbog kosova, koje "držimo" zato što smo na papiru rezolucije , koja više i ne važi.....) više sa pitanjem SRBIJI DA LI HOĆEMO DA BUDEMO U SAVEZU SA CRNOM GOROM....

P.S. Ja sam već zaboravio silne provokacije 1997,1998 pre rata, gde su se namerno sudarali i pravili prekršaji samo zato što su bile Srpske tablice.....Uvek ima ložaaana....

Питам се да ли је Твоја тема емотивна или лукава. Зашто би се Србија сада изјашњавала о томе да уништи и ово мало што има од државе - ОСИМ АКО ТО НЕ РАДЕ ОВДАШЊИ ЦРНОГОРЦИ КОЈИ ПАЛЕ НЕЗАДОВОЉСТВО СРБА ЈЕР ЊИМА СЕ НИ МАЛО НЕЋЕ ИСПЛАТИТИ ОТЦЕПЉЕЊЕ - зато многи лобирају за "референдум" у Србији, е да би Црна Гора јевтиније прошла.

Окани се те приче и увредљивих наслова теме. Април месец је веома близу - и све ће бити решено. А то што прича ДИнкић - па раздвајањем две државе опет нећеш моћи да гониш кривично страног држављанина - чему ова игра. :roll: :roll: :roll:

ОДЛУЧНО САМ ПРОТИВ БИЛО КАКВОГ РЕФЕРЕНДУМА У СРБИЈИ А И ПРОТИВ ОНИХ КОЈИ СВАКИ ДАН ИЗМИШЉАЈУ РАЗЛОГ ЗА СУКОБЕ . :twisted:

п.с. Ако Мило буде морао да спроведе одредбе Венецијанске комисије - нема шансе да
добије референдум.
 
А, ево шта ради "човјек" без трунке части и поноса:12. februar 2006. 13:49

Vujanović: Do validnog referenduma sa 41 odsto birača

Crnogorski predsednik Filip Vujanović izjavio je da bi većina od "najmanje 41 odsto upisanih birača" bila dovoljna za validnu odluku na referendumu o statusu Crne Gore. On je objasnio da bi odluka te većina bila dovoljna jer bi to bila natpolovična većina najvećeg broja gradjana koji su ikada izašli na izbore.


А шта то значи у пракси, ако има, рецимо, 400 000 бирача у бирачким списковима

41% = 160 000

дакле, они ни у сну не могу да навуку и натерају на гласање више од 160 001 бирача !!!

у том случају ако ЗА ОТЦЕПЉЕЊЕ ГЛАСА ВИШЕ ОД 50% ИЗАШЛИХ НА ИЗБОРЕ, то износи

50% = 80.801

е ово је цифра са којом ТИ КРЕТЕНИ ЖЕЛЕ ДРЖАВУ ... каква смејурија...


А само у СРБИЈИ ЖИВИ 250 000 ДРЖАВЉАНА ЦРНЕ ГОРЕ ... ето, шта раде дукљани-кукљани.
 
ЦРНАААААААААА ГОРАААААААААААААА ЈЕ СРБИЈААААААААААААААААААААА
ДАЈ ТЕ СЕ УОЗБИЉИТИ ДЕЧКИ НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

„Благо човеку који нађе мудрост, и човеку који добије разум.“ (Приче Сол. 3:13)
 
ljudi,stvarno ne znam sta hoce crnogorci...sve je to jedan narod-mi srbijanci i ovi crnogorci,mora da nisu isli u skolu taj dan kad se ucila istorija...sigurno ih huskaju, ko zna,albanci,hrvati,mozda i ameri.kad ce svi srbi da se ujedine...
 
Pun mi je više q tih zayeb sa Crnogorcima. Ako ljudi misle da su posebna nacija i žele da stvore državu - neka im. Samo što više ima Đetića u BGu no u cijelu Crnu Goru. Možda će i oni napravit posebnu državu sred Bijelog grada?:lol:
Ali ima da snose deo dugova ove države. Nije Srbija trošila jedina silne kredite SFRJ.
 
Неће Црногорци ништа. али хоће усташе

logo.gif
 

Back
Top