Kako izvesti devojku sa 4.160 din. u džepu ?!?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

krvolok

Poznat
Poruka
8.273
... a da se popije po par pića i još i da ti navedeni iznos ostane NETAKNUT, doduše, nije bilo ni ZARADE !!! :lol:
Da ne bude dileme, kao " odnosi se ... ", " prepoznaće se ... ", itd. neka siva eminencija ovog foruma, DEUS et DOMINUS, neshvaćeni kardinal Rišelje, sexualni gigant sa periferije, legendarni PETAR PAN odgovori i objasni mlađim i neiskusnijim forumašima, pošto on do savršentstva vlada ovom PARANORMALNOM veštinom !!!
P. S. AlexaBuse, ČITAJ PAŽLJIVO odgovor, pa PRIMENI, da ne qkaš posle, u svom stilu : " ... nema sexa bez Pajera ! " !!! :lol:
 
Pokusavajuci da se "presaberem" ne uspedoh da dodjem do Vakog proracuna, a valjalo bi cuti kojim se metodama dolazi do ovakvog resenja, deluje prilicno izazovno.
Mada... nije mi jasno kako to da ne moze da se zaradi... jel to neki MLM? Nesto kao, ti mi platis pice a ja dobijem i pice i procenat od cene istog... kakav biznissss.
Pero... dede odaj tajnu...
 
krvolok:
... a da se popije po par pića i još i da ti navedeni iznos ostane NETAKNUT, doduše, nije bilo ni ZARADE !!! :lol:
Da ne bude dileme, kao " odnosi se ... ", " prepoznaće se ... ", itd. neka siva eminencija ovog foruma, DEUS et DOMINUS, neshvaćeni kardinal Rišelje, sexualni gigant sa periferije, legendarni PETAR PAN odgovori i objasni mlađim i neiskusnijim forumašima, pošto on do savršentstva vlada ovom PARANORMALNOM veštinom !!!
P. S. AlexaBuse, ČITAJ PAŽLJIVO odgovor, pa PRIMENI, da ne qkaš posle, u svom stilu : " ... nema sexa bez Pajera ! " !!! :lol:
Pa ajd... za sve one koji ne znaju sta da rade sa devojkom... :lol: Za neke cu sad reci jednu veliku nedostupnu mudrost...

- Izvedes je na jedno, dva pi.ca i onda ili odete u neciju gajbu ili ne odete... Eto mudrosti... :lol:

Za one siromasne prosjake tipa Krvolok kome je (kako i na ovoj temi mozemo videti) svaki drugi... o pardon svaki posto o nemanju love :lol: jedna vrlo bitna i olaksavajuca okolnost. Sveukupna cena je otprilike 150 - 400 din, u svim lokalima u gradu...
Osim na splavovima u NS-u. :lol:

Valjda smo pomogli neukima koji moraju da pitaju sire narodne mase... A sta cu ja sa devojkom? :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top