sex u NS

Ja se nezalim...
Ali nije daleko od istine.

Evo ovako radi mozak namontirane Novosadjanke :

Namontiramo se.Izadjemo.Blejimo.Drugi bleje u nas. Mi kao glumimo ribe. Ako nam neko i pridje-odjebemo ga da bi ispale jos vece ribe.Posle ujutro pricamo drugaricama kakvog smo tipa sinoc videle-da bi nam drugarice zavidele. :roll:
 
DOKONI UM:
Ja se nezalim...
Ali nije daleko od istine.

Evo ovako radi mozak namontirane Novosadjanke :

Namontiramo se.Izadjemo.Blejimo.Drugi bleje u nas. Mi kao glumimo ribe. Ako nam neko i pridje-* ga da bi ispale jos vece ribe.Posle ujutro pricamo drugaricama kakvog smo tipa sinoc videle-da bi nam drugarice zavidele. :roll:
naravno...........poziranje,poziranje-kuliranje,kuliranje-to je vec i balasevic stavio u onu pesmu kad kaze ti samo odigraj cool-samo sve to ima svoje objasnjenje............................
 
DOKONI UM:
Ja se nezalim...
Ali nije daleko od istine.

Evo ovako radi mozak namontirane Novosadjanke :

Namontiramo se.Izadjemo.Blejimo.Drugi bleje u nas. Mi kao glumimo ribe. Ako nam neko i pridje-* ga da bi ispale jos vece ribe.Posle ujutro pricamo drugaricama kakvog smo tipa sinoc videle-da bi nam drugarice zavidele. :roll:
Simpaticna pricica...Nisam se prepoznala,ali sam prepoznala dosta osoba... :roll: :? :twisted:
 
:arrow: Back
Definitivno zanimljiva tema,stoga treba je vratiti,a dobri su i odgovori.Podsecanje na stare dane.Da li ste i dalje pri istom stavu :wink: :wink: :wink: :D :D
 
Peta W.:
DOKONI UM:
Ja se nezalim...
Ali nije daleko od istine.

Evo ovako radi mozak namontirane Novosadjanke :

Namontiramo se.Izadjemo.Blejimo.Drugi bleje u nas. Mi kao glumimo ribe. Ako nam neko i pridje-* ga da bi ispale jos vece ribe.Posle ujutro pricamo drugaricama kakvog smo tipa sinoc videle-da bi nam drugarice zavidele. :roll:
Simpaticna pricica...Nisam se prepoznala,ali sam prepoznala dosta osoba... :roll: :? :twisted:

Verovatno zbog onoga "namontiramo se" :wink:
 
DOKONI UM:
Ja se nezalim...
Ali nije daleko od istine.

Evo ovako radi mozak namontirane Novosadjanke :

Namontiramo se.Izadjemo.Blejimo.Drugi bleje u nas. Mi kao glumimo ribe. Ako nam neko i pridje-* ga da bi ispale jos vece ribe.Posle ujutro pricamo drugaricama kakvog smo tipa sinoc videle-da bi nam drugarice zavidele. :roll:
slazem se ali u uzdrastu od 15 do 20 !
 
Mare:
Ja mislim da je masturbacija i više nego dovoljna!

nikako se ne bih slozio sa tom konstatacijom jer ko proba iole kvalitetan sex ima da "kidise ko prase na masan dzak"!!! ( zikina dinastija ) :D Jednostavno, te dve stvari su neuporedive :shock:

sa druge strane, govoreci iz licnog iskustva, ns je grad u kome sexa ima koliko hoces kao i riba/tipova spremnih na sve vrste varijanti. sve sto je potrebno je prica/pristup i mu da ( vise kao hrabrost nego kao konkretan organ, mada i to kasnije... :wink: ) vise nego pare, kola ili bilo sta od materijalnih stvari. uvek se na problem musko-zenskih odnosa zale likovi koji su stidljivi i sa komplexima i koji su suvise uplaseni pa cak i lenji da krenu u "napad" dok sa druge strane cekaju iste takve ribe koje su mozda i frigidne. u takvoj postavci, niko nece dobiti.... :D





p.s. veruj te mi, nema frigidnih ljudi, ima ljudi koji se lose ..... ( da ne budem bas nepristojan, jasno vam je sta hocu da kazem :D :D :wink: )
 
Pa onda nek likovi koji su stidljivi i sa komplexima i koji su suvise uplaseni pa cak i lenji da krenu u "napad" (uradio sam copy/paste) rešavaju probleme ovde gde ih neće rešiti, a u isto vreme gledaju gole tete dok čekaju odgovor.
 
Mare:
Ja mislim da je masturbacija i više nego dovoljna!
37.gif
 

Back
Top