3DMark 2006

Ć

Ćale

Gost
Kako se suska po raznoraznim forumima na ovom cudu ce i 7800GT da zastuca :?
Cemu mi da se nadamo sa nasim 9200/9600 i 5200/6200 varalicama?
Mene bre razbija i 3DMark 05(Barton3200+nForce2Ultra,1GB,9600xt :-x )...
Ali me nesto tera da instaliram svaku sledecu verziju i da je poteram makar pokuljao dim iz kucista...tako ce biti i ovaj put.

Any comments?
 
mnogo mi je veliki za skidanje sa neta,ali ce to verovatno izaci na nekom od onih cd/dvd -ova koji idu uz racunarske novine,bar osnovna verzija(koja nije mnogo osakacena).
na 3dmark 2005 moja neprskana(neOCovana :lol: ) MSI gf 6600 TD 256 mb vivo je imala slabih 2300-neshto bodova:-(ipak necu jos da je klokujem:wink:
 
Potpuno isti testovi kao i u 3d mark 05 samo sto su efekti nafilovani. Soft shadows, vise osvetljenja....mada se meni texture loshije.......ne znam....
imao sam u 05 4787 poena a u 06 oko 1300 :(
 
Koliko vidim po komentarima, skenjali su ga nacisto!
Ubacili su i CPU score u finalni score, tako da vise nemoguce je imati neku predstavu o jacini karte (za sta bi test trebalo da bude), jer oni sa jacim procesorom ce imati bolji score. Ipak cu ga nabaviti da vidim na sta lici ;)
 
POP Mare:
Ista kao tvoja samo je graficka druga-> fx5900;)
Jesi probao ti kod tebe?

Nisam ga jos nabavio,cim mi je da ga skinem sa neta.
Cekam da izadje na nekom disku ili da ga neko od ortaka nabavi.
Pa dobro...sad bar imam neku predstavu sta da ocekujem,tvoja graficka je malo jaca od moje,znaci sve izmedju 400 i 450 je ok...valjda :?
Ma,do aprila menjam ceo komp pa ce tada pasti taslacenje....hehehe...
 
хе хе, ма добар је он... мени је 2-5 FPS, у правој лепоти 3ДМарка :) ћемо уживати за годину две, ...али ће тада изаћи већ нови, .... и тако ..... уф, врти ми се у глави.........857рдо хујвцхсиовхди
онесвестио сам се... ове петље ми баш обарају хардвер :)
 
...682 3D marks...

angry-smiley-035.gif
 
Zool:
3D Mark treba da promeni ime u Alienware Mark,posto se masine ove firme jedino i imaju smisla testirati:wink:
Nemoj tako.
Pokreni 3DMARK 2002, pa ces da vidis azdaju od racunara :lol:

ja sam te programe prestao da koristim u kucnoj upotrebi.
Otislo mi je oko 1500€ za racunar, menjajuci skoro svaki mesec po nesto, i posle treba da mi neki program kaze da sam dzaba bacio pare. E pa nece.
 

Back
Top